ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

çevren mi çok geniş internet üzerindenmi satış yapıyosun :)) baya iyiymiş kazandığın para engin tecrübelerinden yararlanabiliriz bizlerde mesela benim çalıştığım okulda topu topu 3 öğretmen olacak benden hariç kime satış yapacam bilmiyorum :)) 1 -2 defa onlara sattım diyelim her ayda aynı kişilere satış yapılmaz ki direktörüm arayıp bana sormak istediğin bişy varmı dedi bende hiçbişey bilmediğim için sadece bi iki yüzeysel soru sorabildim burdaki arkadaşlar olmasa öğrenemiycem birde 2 adet katalog göndermiş saolsun normalde gönderiyormu direktörler katalog filan isteyince? yada lazım olan başka bişeyi ? hani sponsor diye geçiyo ya bana karşı bir sorumluluğu varmı direktörün bilgi vermesi dışında?

sinir oldum ya 170 puan sipariş girdim katkat kazanda istediğim parfüm stokta kalmamış ne saçma oadar emeğim boşa gitti sırf o parfüm için sattım ben delirecem şimdi

Alamet-i farika
Aslında doktora gitmeme bile gerek yok aklına gelebilecek herşeye alerjim var normalde,belli bir tedavisi olmadığını söyledi doktor yıllardır böyleyim
Bundan önceki makyaj girişimim avonla olmuştu ona daha beter bi tepki verdi cildim 1 hafta aynalardan kaçtım yaşım 24 bu arada
Yazları güneşten kaçarım kıpkırmızı olurum güneş koruyucuların çoğuna alerjim var şu an kullanabildiğim 1 tane var onuda üst üste kullanamıyorum 2 gün kullanırsam 1 gün ara veriyorum,tozdan,dumandan kaçarım bunada hayat diyorlar
Sabah kalktığımda acısı dahada artmıştı bugün makyaj falan yapmadım bir daha yaparmıyım bilemiyorum

urunlermmmmm geldii =))) annem yaslilik lekeleri için pro youth el kremi e biberiye çay agaci ozlu temizleme jeli siparis etmisti onlar geldi. Ben bir alana bir bedava olan rujlardan ve oxygene yuz misti aldim. Arkadasim saç uçlari için serum istemisti. Birde yeni uye oldugumuz için tarçinli ayak kremi geldi. El kremi çok kuçuk gozukuyo ama 50 ml annem birazcik kullansin bakalim.rujlara ve renklerine bayildim fakat annem vintage nude e el koydu :S bende coral red kaldi sadece =) yuz mistini hemen sktim bi ferahlik geldi.çok hosuma gitti. jeli aksam denicem =) ayak kreminin kokusuda çok hosuma gitti =) tum urunlerini denemek istiyorummmmmm yaaaaaa =)

arkadaşlar birşey soracagım bilenler cevaplarsa sevinirim.
arkadaşımı kaydetmiştim bu gün kaydı gerçekleşmiş şifresi ve danışman kodu gelmiş.1 tl üyelik ücretinden faydalanmak için ocak ayı içerisinde mi sipariş vermesi gerekiyor. yoksa 21 gün içinde herhangi bir gün olur mu

Bir ara müsait olduğumda elimde kalan numune setlerinin resimlerini koyabilirim.Bu arada ona sürpriz paketten orjinal boy parfüm mü çıkmış ben anlamadım.Eğer sürpriz paketten çıkmışsa şaşırdım.O tip şeylerden koymuyolar genelde hani en fazla deodorant veya traş kremi falan yani Orjinal boy edt şaşırdım cidden

Yalnız bi ara da aksesuar paketi diye bi şey satıyolardı bana da onun içinden bi kaç çeşit şeffaf çanta çıkmıştı değişik boylarda,bir de ayna çıkmıştı.Bazen kataloga giriyor ya Giordani Gold İkili Ayna .. Onun dış yüzeyi acaip çizikti,sanki kullanılmış gibi.Ben de bi daha istemedim aksesuar paketi.Haa ama bi de yine aynı paketten kızıma oyuncak ayı çıktı ufak 20-25 cm boyunda

Ocak ayı içinde olacak.21 gün diye belirtilmesinin sebebi şu : Mesela vatandaş gitti 1 ocakta üye oldu diyelim 25 ocakta sipariş verdi o olmuyor işte..O yüzden 21 gün diyorlar.Yani sonuçta kampanya Ocak ayının kampanyası..

Ah be güzelim.Madem böyle bir durumun var neden kafan göre makyaj malzemesi kullanıyosun.Özellikle fondöten gibi cilt tarafından emilimi olan şeyler yüzüne zarar verir.Hele ki yüzünün en hassas yeri göz çevresi..

Bak,alerji konusunda cildi hassas olanlar için deniyor ki;ürünü bir kez deneyin,72 saat içinde bir reaksiyon gözlenmez ise yani cilt olumsuz tepki vermez ise devam edin,yoksa bırakın..
Deri toleransı diye bir şey var.Bu bazı kişilerde düşük olabiliyormuş.Yani çok dikkat etmek gerekiyor kullanılacak makyaj malzemesine.Kesinlikle Mineral makyaj malzemesi tercih edilmeliymiş.

Ecocert ve Cosmebio adı altında iki adet sertifika var.Bunlar alerjiye yatkın hassas ciltler için tamamen organik üretim yapan firmalara verilen sertifikalar.Benim bulduğum bir kaç siteye göz gezdir istersen..

Doal Organik Kozmetik Makyaj | Naturey.com

Organik Makyaj Ürünleri

Doal Organik Kozmetik Makyaj | Naturey.com

Makyaj rnleri > NATURES MINERALS MNERAL MAKYAJ SERS - The Body Shop

Everyday Minerals Trkiye | Sat Maazas

Mineral Makyaj Kefedin!

Fresh Mineral Makyaj Malzemeleri

Young Blood - ÜRÜNLER

I.D. Bare Minerals | BakımStore

Ayrıca bir kaç bilinen mineral makyaj markası : Jane Iredale , The Body Shop Nature’s Minerals , Max Factor Natural Minerals..Bir de Clinique markasının da tüm ürünlerinin alerjik testten geçtiğini biliyoruz.

Yine Mineral Makyajla ilgili bilgi içeren okumanı tavsiye ettiğim bir kaç sayfanın linki de şunlar :

mineral makyaj - ekşi sözlük

Minarel Makyaj Nedir | Entelhatun.com

Mineral Kozmetik ve Mineral Makyaj

Gerçi burası Oriflame başlığı ama ben yine de yazdım.Yasak derler mi bunu buraya niye yazdın derler mi bilmem.Ben yazdım Umarım yardımcı olabilmişimdir

Son düzenleme:
kızlar bu arada loreal, ads, este louder, mac, lancome, max factor , monella, rube rose, flor mar ürünleri baya uygun fiyatlarla veriyorum bi inceleyin derim
sayfayı begenirseniz sevinirim...
http://www............................z-Kozmetik-ve-Makyaj-Urunleri/155197294530665

öyle yazmıştı yalnış anlamadıysam :)) resmini müsait oldugunda koyarsan sevinirim canım anlaıgım kadarıyla uyduruk şeyler geliyor bu paketlerden ben almıyım en iyisi zaten kendime alacagım bi sürü ürün var listeyi kabartmıyım hiç

Kızlar slm , ben 1 yıldır oriflame temsilcisiyim , geçen sene okuldan kızlar yada anneleri falan baya şeyler alıyordu bende harçlığımı çıkarıcak kadar para kazanıyordum ancak bu sene okul bitti para bitti :) Henüz çalışmayada başlamadığım için , etrafımda hiç insan yok gibi , anca kendime alıyorum bişeyler yada annem teyzem falan , ne yapayım nasıl para kazanılır bana yardımcı olun öneriler verin :)

selam kızlar bende yaklasık bı senedır ıcındeyım bu ısın cogumuz gıbı kendıme calısıyorum ama urunlerden cok memnunum.
en son bu yenı cıkan rımelı aldım cıft etkılı kesınlıkle tavsıye edıorum bırde cılt bakımında oxygen boost serısını kullanmaya basladım ınanın bı haftada harıka bı sonuc elde ettım tabı duzenlı kullanmak sartıyla

pembe şişe olan adı aklımda değil ama acayuip sinir olduğum aklımdakatkatkazan ürünüde stoklumu olurmuş canıım çok saçma çok gelecek ay yollasalardı razıydım uyuz oldum

pembe şişe olan adı aklımda değil ama acayuip sinir olduğum aklımdakatkatkazan ürünüde stoklumu olurmuş canıım çok saçma çok gelecek ay yollasalardı razıydım uyuz oldum

Ama önceden öyleydi.Mesela bilmemne kadar sipariş verip de bi ürün kazanılıyosa ve sipariş sonuna geldiğinde onun stokta olmadığını görüyosan,eğer onu sipariş listesinden kaldırmadan siparişini sonlandırırsan,sonraki katalog döneminde sipariş vermek için girdiğinde sipariş listene kendi kendine eklendiğini görüyodun.Eğer bedava vereceklerini vaaat ettilerse bedava ekstra indirim vaat ettilerse yine o indirimi de alıyordun.Yani şimdi durum değişmiş mi?Ben uygulama devam ediyor sanıyordum.Sen siparişini sonlandırmadan önce listenden kaldırmış mıydın ürünü nasılsa stokta kalmamış diye..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…