ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar bişe sorucam oriflamenin ödemelerini nereden yapabiliyoruz..

ya kızlar bana acil cevapppp

siparişvericem gönderi şekli diyorr ne yapıcam orda

ya kızlar bana acil cevapppp

siparişvericem gönderi şekli diyorr ne yapıcam orda

ya kredi kartıyla yaparsın ya da

Akbank veTEB bankalarından işlem ücreti ödemeden yatırırsın

veya Ptt'lerden 2.5 tl gibi bir işlem ücreti ödeyerek yatırabilirsin.

gönderim şekli 99-kargo adrese teslim ile olacak eğer eve gelsin istiyorsan.

Kızlar merhaba;
daha önce hiç oriflame ürünü kullanmadım.ama araştırıyordum ...
bir arkadaşım üye yaptı beni de...
ama benim sizlere bikaç sorum olucak...
* hiç satış yapmazsam o ay ne olur?
* ödeme şekilleri nasıl?
* üyelere özel indirimler var mı?
* her ay katalog gelicek mi?
kızlar daha önceden böyle bişi yapmadığım için acemiyim çok...yardım ederseniz memnun olurum...
:KK34:

Kızlar merhaba;
daha önce hiç oriflame ürünü kullanmadım.ama araştırıyordum ...
bir arkadaşım üye yaptı beni de...
ama benim sizlere bikaç sorum olucak...
* hiç satış yapmazsam o ay ne olur?
* ödeme şekilleri nasıl?
* üyelere özel indirimler var mı?
* her ay katalog gelicek mi?
kızlar daha önceden böyle bişi yapmadığım için acemiyim çok...yardım ederseniz memnun olurum...
:KK34:

*her ay satış yapmak zorunda değilsin.1 yıl boyunca satış yapmazsan üyeliğin kapanır.

*Kredi kartı ile ödeyebilirsin,otomatik ödeme talimatı verebilirsin.Akbank ve TEB bankalarından işlem ücreti ödemeden 21 gün vade ile gişelerden ödeyebilirsin.Ptt den 2.5 tl gibi işlem ücretiyle ödeme yapabilirsin.

*üyeler ürünleri normal fiyatın altında alıyor.üyelere %30-%25 kar kalıyor.Ayrıca 100 bp yaparsan altın broşürden yararlanma fırsatın var oradaki ürünlerden sipariş verebiliyorsun.

*her ay katalog gelmiyor.ya senin sipariş verip getirtmen lazım veya örneğin ocak ayında sipariş verirsen ürünlerle beraber şubat ve mart kataloğu ücretsiz geliyor sana.

*Kargo sıfırlama ürünü var kodu 729000 her ay değişebiliyor ürün.Kimi zaman ruj,kimi zaman rimel vs.150 bp altındaki siparişler için Kargo ücreti 6,30 kargo sıfırlama ürününü girersen 7tl ödeyerek sıfırlama ürününü alabilirsin böylece kargo ücreti ödemezsin.150bplik sipariş verirsen kargo ücretsiz.Eve teslim istiyorsan sipariş teslimden 99-kargo eve teslimi seçeceksin.Oturduğun ilde Oriflame merkezi varsa oraya da teslim edilmesini isteyebilirsin veya direktörünle aynı şehirde isen onun adresine gelmesini isteyebilirsin böylece 1,30 tl kargo ücreti ödersin,tabi direktörünle konuşman lazım önce.

diğer soruların için direktörünle görüşsen iyi olur.Sipariş verirken ilk verenler bazı sorunlar yaşayabiliyor eğer direktörün yakınındaysa onunla beraber ilk siparişini girebilirsiniz.Kolay gelsin sana ,bol satışlar:KK34:

kızlar 100 bp yaptım hatta fazlasını yaptım fakat 141 bp var ben altın broşürdende satış yaptığımda ordan bp gelirmi bna 150 bpye tamamlamam lazım

Gg fondotenden kesinlikle memnun kalacaksın diye düşünüyorum şişesi biraz küçük ama
önemli olan doğallığı içeriği olunca görmezden geliyorsun ve sıkıştırılmış pudra çok rahat ediceksin ama koyu fondotene açık pudra niye tercih ettin anlamadım cildini hayal edemiyorum şuan :44::44:
ben bu ay bi değişiklik yaptım Beauty Silk touch sıkıştırılmış pudrayı tercih ettim 8 saat kalıcılık dikkatimi çekti :KK1: maskarada da suya dayanıklı mucizeyi bakalım nasıl :KK61::KK61:
koku numuleri çok işine yarayacak kokuların büyüsüne kapılıp da sakın hepsini kendin bitirme :KK1::KK1:

Giordani gold sıkıştırılmış pudra medium
2Fx maskara
1+1 rujlardan nude pink ve silver pink
Giordani gold top allık özel sunum
Katalogta son diye yazan bir makyaj fırça seti
Giordani gold therapy fondoten natural beige
Koku numune seti sipariş ettim sabırsızlıkla bekliyorum :KK52:
Hazel içlerinden kullandıkların varsa yorum alabilirim :KK69:

canım ödeme aşamasına geldiğin zaman sol alt köşede ileri demeden düzenle diye bi bölüm var
ordan rahatlıkla kaldırabilirsin yada özetle şöyle anlatayım
siparişleri gir = gönderi şekli 99 kargo (üst sıralarda) = alışveriş sonu = çıkan yazıya evet = adres bilgilerini kontrol et = sağ alt köşede mavi ile ileri = ürünlerini kontrol et = çokarmak istediğin varsa sol altta siparişi düzenle = güncelle = promosyon çalıştır = kredi kartı veya 21 gün kredili öde = devam diyorsun. başarılar :KK34::KK34::KK34:

ve ayrıca kızlar ben hoşgeldin programından yararlanmak istemiyorum napıcam ? silemedimde

Hazel teşekkür ederim cevaplar için :KK70:
Hayatımda ilk defa makyaj yapacağım forumlarda koyu renk fondoteni sabitlemek için daha açık bir pudra kullanmak gerek diye okudum çoğunlukla o yüzden medium aldım ama bende emin değilim
Bir arkadaşım diğer tonun benim için çok koyu kalabileceğini söyledi o uzun zamandır oriflame temsilciliği yapıyo ona güvendim birazda elinde numune yoktu ama çok net konuştu bu çok koyu diye bilmiyorum bende emin değilim ama bekleyip görcem :KK50: bugün de gelmedi kargo
Cumartesi kargo teslimatı olurmu acaba

Rica ederim canım cts kargo geliyo benimkilerde yarın gelicek kısmetse :KK64::KK64:
ben açık tonda makyajı sevdiğim için haklı olabilirsinde aslında rengim açık tonu kaldırıyo çünkü:KK1:
hadi bakalım makyajını şööle afilli bi şekilde yap da bizimle de paylaş :KK34: yorumunu merak ediyorum :KK61::KK61:

Yarın bi gelsinde olmazsa alış fiyatına elden çıkarırım şubatta parfüm sipariş edicektm onunla birlikte medium dark sipariş ederm
İade işi hiç bana göre değil ya bi faturayı iptal ettirene kadar canım çıktı resmen

canım ödeme aşamasına geldiğin zaman sol alt köşede ileri demeden düzenle diye bi bölüm var
ordan rahatlıkla kaldırabilirsin yada özetle şöyle anlatayım
siparişleri gir = gönderi şekli 99 kargo (üst sıralarda) = alışveriş sonu = çıkan yazıya evet = adres bilgilerini kontrol et = sağ alt köşede mavi ile ileri = ürünlerini kontrol et = çokarmak istediğin varsa sol altta siparişi düzenle = güncelle = promosyon çalıştır = kredi kartı veya 21 gün kredili öde = devam diyorsun. başarılar :KK34::KK34::KK34:
bu arada teşekkürler :-)

kızlar sipariş formumda Oriflame Beauty Silky Kiss Ruj yazıyo bide 0 tl numunemi normal rujmu acaba ?

ücret sıfırlama ürünü olarak eklemişlerdir.Öbürü ellerinde bitmiştir.Eğer Ü.Sıf.Ürünüyse numune değildir.Orjinaldir.Bu arada altın broşürdeki ürünlerden de bp kazanılıyor.

Kargom geldi :KK62:
Giordani gold fondoten cidden ufakmış oyuncak gibi bişey göz altındaki morluklardan şikayetçiydim natural beige fondoten light medium pudra hiç sırıtmadı tabi bu işin bencesi daha acemiyim bi kaç kişiden fikir alıcam bakalım
Allık ta sanki katalogtaki ilk allık daha derin içi daha fazla gibi gelmişti bu sanki biraz az özel sunum olan , ama yanılıyorda olabilirim diğerini hiç görmedim
Yedek allık şişesinden alarak devam ederim artık kutusu çok güzel
Rujlar nude pink ve silver pink tam istediğim gibiler dikkat çekmiyor hiç sürmemiş gibi bi havasıda yok hafif bi renk ve ışıltı veriyor sevdim
Ücret sıfırlama ürünü rengi dehşet başıma silah dayasalar kullanamam koyuluğun ötesinde
Maskarayı daha kullanmadım üstteki siyah kısımdan ince bi uç gri kısımdan daha kalın bi uç çıkıyo bakalım zamanla sevip sevmediğimi söylerim
Makyaj fırça seti ufacık,minicik küçücük katalogta bişeye benzetmiştim ben bunu ama resmen hayallerimi yıktı:KK4:
Sadece numune seti sipariş girdiğim için hatalı olan kargoda direktörüm iptal ettir ben sana göndereyim numune setiyle fondoten setini demişti söylediğinin üzerinden baya zaman geçti die ben koku numune setini vermştm bu siparşte
Bugün onun gönderdikleride geldi aynısından 2 koku numune seti oldu birine bi arkadaş talip oldu buda bişeydir
Fondten setinide diğer tonları deneme şansım olcak bi daha ihtiyacım olduğunda daha net karar verebilirim :KK51:

Son düzenleme:
X