ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kronik_unutkan saol canım..

Arkadaşlar bide şeyy sorucam, Ocak kataloğunda beğendiğiniz ve tavsiye ettiğiniz bayan parfümleri hangileri söylermisiniz lütfen?

Bişey daha sorucam lütfen biri acil cevap versin... Bu ilk sayfalarda 50 tl'lik alışveriş yapana sevdiğiniz ürünlerden biri %60 indirim demiş. Benim toplam sipariş fiyatı 50'yi geçiyo... Fakat sipariş verirken fondoten indirimsiz fiyatı gözüküyo.Asıl fiyatı 37,90 '' 50 tlik alışveriş yapana 14,90 . Niye böyle oluyo hiç bişey anlamadm ! Yardım edin lütfen..

Son düzenleme:
:KK25:alışveriş sepetine girip daha sonra gönderim şeklini seçip indirimli fırsatları da geçip devama kadar gel ama devama tıklama işte o son bölümde ekleniyo cnm normal fiyattan gözüküoyo
Bişey daha sorucam lütfen biri acil cevap versin... Bu ilk sayfalarda 50 tl'lik alışveriş yapana sevdiğiniz ürünlerden biri %60 indirim demiş. Benim toplam sipariş fiyatı 50'yi geçiyo... Fakat sipariş verirken fondoten indirimsiz fiyatı gözüküyo.Asıl fiyatı 37,90 '' 50 tlik alışveriş yapana 14,90 . Niye böyle oluyo hiç bişey anlamadm ! Yardım edin lütfen..

1.pure nature çay ağacı özlü yıkama jeli nasıl ?
2.miss o sarı ve mavi nasıl hangisi daha güzel pembe den güzelelrmi kötülermi ?
3.bu ay süpriz paket sipariş edenler varmı ne tarz şeyler çıkar içinden ki

yaa kızlar bu syfya referans olarak bi syf daha açsak? yani özellikle bikaç yılını oriflame için harcayan sistemi bilen biri açabilir mesela? bu syfda ürünler nsl iptal edilir nsl girilir fatura iptali kargo sıfırlama kodu vs bunlar kısaca açıklansa? 2gündür girmiyorum,bütün okuduğm syflarda kargo sıfırlama kodundan sorular var en azından bi syf daha eklersek tekrar tekrar yazmak yerine ordan okuyup anlayabilir yeni danışmanlar? herhangi bi sorunda iletişime geçip soru yazarlar böylece?En Büyük KK

arkadaşlar süpriz pakette ne var ? çok merak ettim ekledim ama güzel bişey değilse çıkarıcam

Sürpriz ürün paketinin bi standardı yok.Ellerinde ne varsa gönderiyolar.Bi kaç kere istemiştim ben.Birinde 1 adet deo 1 adet değişik bakım kremi numuneleri bir ruj geldi.Bi keresinde Eyeliner ruj dudak parlatıcı ve 1 det şampuan numunesi geldi.Yani herkese ne kalmışsa o ay ellerinde ona göre karışık gönderiyolar ama sonuçta pakete verdiğin paraya göre hesaplayınca her türlü kar etmiş oluyosun.Gerçek fiyatlarından satarsan :KK34:

Sürpriz ürün paketinin bi standardı yok.Ellerinde ne varsa gönderiyolar.Bi kaç kere istemiştim ben.Birinde 1 adet deo 1 adet değişik bakım kremi numuneleri bir ruj geldi.Bi keresinde Eyeliner ruj dudak parlatıcı ve 1 det şampuan numunesi geldi.Yani herkese ne kalmışsa o ay ellerinde ona göre karışık gönderiyolar ama sonuçta pakete verdiğin paraya göre hesaplayınca her türlü kar etmiş oluyosun.Gerçek fiyatlarından satarsan :KK34:

teşekkürler yukarda bi kaç sorum daha var onlarada bi göz atarsanız bide gelecek siparişimde tekli katalog almak istiyorum şubatın kodu ne acaba ?

Canım şuan katalog yanımda değil. Ama ileriki sayfalarda diye hatırlıyorm. Böyle kalem şeklinde. İsmi yazar zaten bulursun...

onu buldum canımda dediğim renk o değil ne yazıkki. yinede çok teşekkür ederim. istediğim rengi buldum ama far değil aydınlatıcı kit miş. mart kataloğu sayfa 73te. tam istediğim renk o. inşallah bulurum. tekrar teşekkürler.

teşekkürler yukarda bi kaç sorum daha var onlarada bi göz atarsanız bide gelecek siparişimde tekli katalog almak istiyorum şubatın kodu ne acaba ?

720201 - 2.Katalog Tekli - 1.10 tl
720205 - 2.Katalog 5'lik - 5.00 tl
721008 - 2. ve 3. Katalog Altın Broşür 10'luk - 1.00 tl
722029 - 2.Katalog Fiyat Listesi Tekli - 0.08
722030 - 2.Katalog Fiyat Listesi 10'lu - 0.75

1.pure nature çay ağacı özlü yıkama jeli nasıl ?
2.miss o sarı ve mavi nasıl hangisi daha güzel pembe den güzelelrmi kötülermi ?
3.bu ay süpriz paket sipariş edenler varmı ne tarz şeyler çıkar içinden ki

1 - Pure Nature Serisi çok başarılı.Eğer cildinizin karma olduğunu düşünüyorsanız sonuç alacağınızı düşünüyorum.Yalnız bu ürünün açıklamasında kızarıklık giderdiği yazıyor.Bu çok belirgin olmayan hafif kızarıklıklar için geçerli.Bunu belirtmeliyim.Daha ileri düzeyde ya da kahverengiye kaçan cilt lekeleri söz konusuysa Oriflame'ın kahverengi lekeler için bir serisi de ayrıca var.

2 - Şimdi öncelikle "şu koku mu daha güzel bu koku mu" sorusunu doğru bulmuyorum.Malum herkesin zevki farklıdır.Ben üst notada ağaç kokusu severim,alt notada hafif baharat olmalıdır.Şeker kokusu almamalıyım.Gıcık olurum.Çiçek kokusu sevmem.Şimdi kendi zevkime göre size cevap verirsem.Ya da bir başkası cvp verirse yanılırsınız.Yine de bir şey söylemem gerekirse ben kişisel olarak Bergamutun kokusuna hayran olduğumdan hele ki bir de sandal ağacı söz konusu üstüne bir de alt notalarda hafif yasemin .. Bu durumda Mavi derim.Her ne kadar pembe ve sarısında da bergamut varsa da pembenin alt notalarında daha çiçeksi aromalar,sarının alt notalarında da portakal ve zambak dikkat çekiyor.Hangi aromayı kendinize yakın buluyorsanız bir kumar oynayın derim ben :KK34:

bide numune çantası boşmu yoksa içinde numunede varmı ?

Hangi numune çantasından bahsettiğinizi anlayamadım.En arka sayfalardaki yardımcı malzemelerdeki 721983 kodlu çantadan söz ediyorsanız o boş.Nitekim içinde bir şey olan şeyler verdikleri ya da sattıkları zaman bunu belirtiyorlar.

bişey daha sorucam ikinci seviyeye geçmek için 200 bp ye ihtiyaç var o sadce bu ay içinmi yoksa mesela ben bidahaki ayda bp yapsam toplam 200 olsa seviye atlatablirmiyim ?

Soruyu tam anlamadım ama ayrı katalog dönemlerinde yapılan bp'ler bir arada hesaplanmıyor.Yani Ocak ayınınkiyle Şubat ayınınkini toparlayıp hesaplama gibi bi durum söz konusu değil.Ama aynı kurallar gelecek ay da geçerli mi diye soruyorsanız evet her ay seviye atlamak için gereken bp sınırları aynıdır.

ok ? :KK68:

Enigma Dare To Dream Edition EDT ''19158
Volare PTD ''15221

Arkadaşlar sizce hangisi daha güzel kokuyor ?

+

''2392'' Giordani Gold Yaşlanma Etkilerine Karşı Fondöten'de hangi rengi tavsiye edersiniz buğday tenli birine göre? Rengin kodunu söylerseniz sevinirim...

Son düzenleme:
kızlar yahşi cazibe izleyen varsa orda cazibenin far rengi çok güzel. ten rengi gibi. o varmı oriflamede ya?

Ocak katalogundan

12426 - Perfect Match Walnut Pearls sf:20
12429 - Perfect Match Grey Lights sf:20
16355 - Perfect Match Plum Garden sf:20
2513 - Giordani Gold Dörtlü Far Paleti Harmony - sf:90
21242 - Wild West Couture 3'lü Far Mauve - sf:105
14353 - Forever Eyes Krem Far Cappucino Beige - sf:105

15479 - Giordani Gold Mineral Topaz Brown - sf:100 ( İndirimde değil )

Şubat Katalogundan

18573 - Hydra Colour Far Sand Sea - sf:107
19632 - Savannah Göz Farı - Acacia Dream - sf:107

Bahsettiğiniz renge en yakın olanların bunlar olduğunu düşünüyorum.. :KK68:

720201 - 2.Katalog Tekli - 1.10 tl
720205 - 2.Katalog 5'lik - 5.00 tl
721008 - 2. ve 3. Katalog Altın Broşür 10'luk - 1.00 tl
722029 - 2.Katalog Fiyat Listesi Tekli - 0.08
722030 - 2.Katalog Fiyat Listesi 10'lu - 0.75

1 - Pure Nature Serisi çok başarılı.Eğer cildinizin karma olduğunu düşünüyorsanız sonuç alacağınızı düşünüyorum.Yalnız bu ürünün açıklamasında kızarıklık giderdiği yazıyor.Bu çok belirgin olmayan hafif kızarıklıklar için geçerli.Bunu belirtmeliyim.Daha ileri düzeyde ya da kahverengiye kaçan cilt lekeleri söz konusuysa Oriflame'ın kahverengi lekeler için bir serisi de ayrıca var.

2 - Şimdi öncelikle "şu koku mu daha güzel bu koku mu" sorusunu doğru bulmuyorum.Malum herkesin zevki farklıdır.Ben üst notada ağaç kokusu severim,alt notada hafif baharat olmalıdır.Şeker kokusu almamalıyım.Gıcık olurum.Çiçek kokusu sevmem.Şimdi kendi zevkime göre size cevap verirsem.Ya da bir başkası cvp verirse yanılırsınız.Yine de bir şey söylemem gerekirse ben kişisel olarak Bergamutun kokusuna hayran olduğumdan hele ki bir de sandal ağacı söz konusu üstüne bir de alt notalarda hafif yasemin .. Bu durumda Mavi derim.Her ne kadar pembe ve sarısında da bergamut varsa da pembenin alt notalarında daha çiçeksi aromalar,sarının alt notalarında da portakal ve zambak dikkat çekiyor.Hangi aromayı kendinize yakın buluyorsanız bir kumar oynayın derim ben :KK34:

Hangi numune çantasından bahsettiğinizi anlayamadım.En arka sayfalardaki yardımcı malzemelerdeki 721983 kodlu çantadan söz ediyorsanız o boş.Nitekim içinde bir şey olan şeyler verdikleri ya da sattıkları zaman bunu belirtiyorlar.

Soruyu tam anlamadım ama ayrı katalog dönemlerinde yapılan bp'ler bir arada hesaplanmıyor.Yani Ocak ayınınkiyle Şubat ayınınkini toparlayıp hesaplama gibi bi durum söz konusu değil.Ama aynı kurallar gelecek ay da geçerli mi diye soruyorsanız evet her ay seviye atlamak için gereken bp sınırları aynıdır.

ok ? :KK68:
çok teşekkür ederim bide faturayı 21 gün hariç kaç gün uzatabilioruz ? okullar kapanıcak 15 tatil araya giricek çünkü

çok teşekkür ederim bide faturayı 21 gün hariç kaç gün uzatabilioruz ? okullar kapanıcak 15 tatil araya giricek çünkü

Zaten son ödeme tarihini geçince günlük faiz işliyor.Ama kaç güne kadar arayıp sormazlar onu bilmiyorum.Hiç öyle günlerce ödemediğim olmadı.En fazla 1 hafta geciktirmiştim.100 küsür bi faturam vardı.6 tl civarı bi faiz geçti. :KK68:

yaa kızlar bu syfya referans olarak bi syf daha açsak? yani özellikle bikaç yılını oriflame için harcayan sistemi bilen biri açabilir mesela? bu syfda ürünler nsl iptal edilir nsl girilir fatura iptali kargo sıfırlama kodu vs bunlar kısaca açıklansa? 2gündür girmiyorum,bütün okuduğm syflarda kargo sıfırlama kodundan sorular var en azından bi syf daha eklersek tekrar tekrar yazmak yerine ordan okuyup anlayabilir yeni danışmanlar? herhangi bi sorunda iletişime geçip soru yazarlar böylece?En Büyük KK

aynen canım ben de çok şikayetçiyim bu durumdan.10 gündür yoktum şimdi bi girdim oku oku bitmedi sayfalar ve dediğin gibi hep üyelik,sipariş,kargo vs. gibi sorular soruluyor.halbuki kaç kere cevaplandı bu konular.bunlar için ayrı bi başlık açılıp sorular orada yanıtlanmalı.burada sadece ürünler hakkında bilgi alışverişinde bulunmalıyız diye düşünüyorum.lütfen dikkate alınsın bu konu!

X