ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

100 bp yi tamamladığımızda altın broşürden istediğimiz üründen istediğimiz kadar sipariş verebiliyoruz

canım öncelikle bende parfüm numunesinden almıştım ama 1 set yetmiyor:KK19: ben 3 set aldım eksiklerim var ama çoğunluğu var elimde.bu sayede satışlarımda arttı.ikinci olarak ta ruj numunelerini istiyorum.

ama fiyat kataloğuna baktım 18-19 tane parfüm var ama karışık (erkek-bayan)
o zaman ben şimdilik 1 set alayım sonraya doğru 1 set daha alırım:KK12:
2.olarak silt bakım numunesi düşünüyorum çünkü genelde şu krem nasıl acaba vs diye soruyorlar
en iyisi öyle yapayım ben.yavaş yavaş hepsinden alırım:21:

Yardıma ihtiyacım var
Faturamı sonunda iptal ettirebildim müşteri hizmetlerini arayarak
Sipariş giricem ama hoşgeldiniz programı 1.adım 5 Tl yazan bişeyde ekleniyor bunu kaldırsam ne olur ?
Benm her ay 100 ya da 150 BP girip hediye kazanmak gibi bi amacım yok aldığım ürünlerin hepside kendim için
Bundan sonrasında da satış yapmayı düşünmüyorum
Acaba kaldırsam bişey farkeder mi ?

selam kızlarr bu 100 bp olduktan sonra nasıl anlıyoruz 100 oldugunu

Size gelen faturada kaç bp ye ulaştığınız yazar.Ayrıca alışverişinizi tamamlamadan önce kaç bp olduğunuzu görmek istiyorsanız,sepetinizin toplam bp'si de sayfada görünür.Danışman kodunuz ve şifrenizle danışman sayfasına giriş yaparak tüm bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Yardıma ihtiyacım var
Faturamı sonunda iptal ettirebildim müşteri hizmetlerini arayarak
Sipariş giricem ama hoşgeldiniz programı 1.adım 5 Tl yazan bişeyde ekleniyor bunu kaldırsam ne olur ?
Benm her ay 100 ya da 150 BP girip hediye kazanmak gibi bi amacım yok aldığım ürünlerin hepside kendim için
Bundan sonrasında da satış yapmayı düşünmüyorum
Acaba kaldırsam bişey farkeder mi ?

Altın broşür fırsatlarından ya da hoşgeldin programından faydalanmak istemiyorsan istediğini silebilirsin listenden hiç bir şey olmaz

mrb her parfüm numunesi setinde farklı parfümler mi geliyor?

Fiyat listesi eline ulaştıysa,en arkadan bir önceki sayfanın alt tarafında numune setlerinin detayları yazıyor.Ama hepsi yok elbette yanlış hatırlamıyorsam 20 adet falan var.Tüm parfümlerin numunelerini alamıyoruz maalesef. Eğer fiyat listen yoksa ben sana hangi numunelerin gönderildiğinin listesini verebilirim

Son düzenleme:
Kızlar yeni uyeyim ve takım oncusunun gonderdigi kataloglar şimdi elime gecdı fiyat lıstesıne bakıyorumda sormak ıstedıklerım var ...
basılı malzemeler ve fıyatları : 1 katalog altın broşürü ( 10 ) lu set 1.00 - diyor sımdı bu nedemek ? 10 adet broşür gelecek ve ben sadece 1 TL mi ödücem buna ? -- birde Parfum numune seti spariş vermek istiyorum set de 20 adet parfum gorunuyor katalogdakı parfumlerın tamamı bukadarmı ? yanı elimde olmayan parfum numunesı olucakmı eksiğim ? birde Bunlar kücük numune şişesi olarak gelıyor dimi listenın arkasında koku kartlarıda vardı Onlar ayrı sanırım dimi aynı set deıl ..

10 adet broşür fiyatı 9 tl.Kampanya dahilinde 10 adet broşür alana Ocak ayında Visions Freaking Mascara 1 tl. Şubat ayında Happy Relaxing El Kremi 1 tl . 25 adet broşür 22 tl .Kampanya dahilinde Ocak ayında 25 adet broşür alana Silk & Cashmere El Kremi 1 tl. Şubat ayında Essentials Tropikal Meyveli Yüz Maskesi 1 tl .

ve ek olarak bişiler daha sormak ıstıyorum :) servis ucreti 3,20 adres teslım ucretı 6,30 diyor kargo sıfırlama urunu aldıgımızda Bunların 2 sindende muaf oluyoruz dimi? vee altın brosur kampanyanın İlk sparısınde kataloglarla beraber ucretsız gelıyormu Yoksa her ay onuda ayrıca sparısmı edıcez :) Teşekkürler

Evet 729000 ücret sıfırlama ürünü kodunu girince 7 tl ve 1 adet bedava ürün otomatik olarak listene ekleniyor ve ekstra hiç bir kargo ücreti ödemiyorsun.Altın broşür de katalog ve fiyat listesiyle beraber her siparişinde gönderiliyor.

Çok teşekkürler alamet-i farika kaydolduğum günden beri çok yardımcı oldun bana ilk siparişimi verdim hadi hayırlısı bakalım :KK34:
Parfüm içinde tavsiyeye bakmadım numune seti sipariş ettim parfüm hevesim şubata kaldı :KK69:

gündüz sipariş verildiğinde ertesi gün geliyodu ya gündüz derken kaç gibi olur 3.30da okuldan çkıorum 4-5 gibi sipariş versem gelirmi ?

gündüz sipariş verildiğinde ertesi gün geliyodu ya gündüz derken kaç gibi olur 3.30da okuldan çkıorum 4-5 gibi sipariş versem gelirmi ?

Fiyat listesi eline ulaştıysa,en arkadan bir önceki sayfanın alt tarafında numune setlerinin detayları yazıyor.Ama hepsi yok elbette yanlış hatırlamıyorsam 20 adet falan var.Tüm parfümlerin numunelerini alamıyoruz maalesef. Eğer fiyat listen yoksa ben sana hangi numunelerin gönderildiğinin listesini verebilirim

Teşekkürler de üstte bi yerlerde ben 3 set aldım ancak tamamlandı gibi bişeyler yazmışlar o yüzden sordum bende sadece 20 tanesi var da..her numune setinde farklı parfümler geliosa alim diye sordum.Satış yaparken soruyolar doğal olarak hepsinin kokusu bende yok..

arkadaslar, ben de temsilci olmak istiyorum ama amacim satis yapmak degil kendime imdirimli urun almak. ne yapmam gerekiyor?

evet sonunda siparişler geldi kızlar.duj jelleri 200 ml likler minicik beğenmedim doğrusu.eyeliner kalem çok hoşuma gitti.2fx maskara süper kesinlikle tavsiye ediyorum.1+1 rujlardan almıştım tek kelimeyle iğrenç renkler güzelde hiç kalıcı değil kısaca çok kötü.krem almıştım 7,90 100 ml adını hatırlayamadım pembe bişi ama oda çok güzel hem kokusu hemde yumuşacık yapıyo.miss o dan aldım pembe kokusu güzel minicik şişesinde hoş bişi.şimdilik aklıma gelenler bunlar kızlar daha sonra detaylı yazarım.

bende siparişlerimi verdim bugün ilk siparişim çok heyecanlıydımmm,yaa 1+1 rujlardan bede söyledim kötüymüş üzüldümm :KK14:: hayırlısı bakimm 2-3 gün sonra gelir heraldee herkse bl satışlar baada tabiii :))):21:

merhaba arkadaşlar bugün bende siparişlerimi tamamlayıp verdim ama kat kat kazandan petal quartz parfüm seçmiştim stoklarda kalmamış. :KK43::KK43: kullandığım ürünlerin tümünden çok memnun kaldım
merak ettikleriniz varsa seve seve paylaşırım:KK34:

Giordani gold sıkıştırılmış pudra medium
2Fx maskara
1+1 rujlardan nude pink ve silver pink
Giordani gold top allık özel sunum
Katalogta son diye yazan bir makyaj fırça seti
Giordani gold therapy fondoten natural beige
Koku numune seti sipariş ettim sabırsızlıkla bekliyorum :KK52:
Hazel içlerinden kullandıkların varsa yorum alabilirim :KK69:

X