ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar az önce oriflame satan arkadaş geldi ocak ayından 100 bp lik alışveriş yaparsan üyeliğin öyle kabul olacak dedi doğru mu bu

Yok ya öyle bişey 100bp hoşgeldiniz programına dahil olmak için ilk adımda alman gereken
sabun bile sipariş etsen oluyo

kızlar az önce oriflame satan arkadaş geldi ocak ayından 100 bp lik alışveriş yaparsan üyeliğin öyle kabul olacak dedi doğru mu bu

öyle bir şart yok canım.ancak üyelik ücretinin 1 tl olarak alınması için ocak ayı içinde bir tane bile olsa ürün sipariş etmelisin yoksa 20 tl ücret kesilir senden kayıt ücreti olarak.100 bp yapma olayı da yeni üyeler 100 bp yaparsa onları üye yapan danışmanlar hediye parfüm kazanıyor belki ondan öyle söylemiştir.Seni üye yapan o arkadaşınsa parfüm kazanmak için söylemiş olabilir

Selam arkadaşlar . Bende yeni Üyeyim :) bugun veya yarın İlk katalogum gelıcek .. şimdi şunu merak ediyorum.. Şimdi spariş verdiğimde 20 - 30 TL lik bi spariş olsa Buna kargo sıfırlama Ürünü Giriyoruz ve kargo ücreti ödemiyoruz dimi ? Yani kargo sıfırlama kodu girmek içinde ayrıca bi limit bi sınır yok dimi ?

yok canm ne kadarlık ürün girersen gir ürün sıfırlama kodunu girince kargo ödemiyorsun.

teşekkür ederim canım saol...

Ocak ayının kataloğundan önerilebileceğiniz, güzel kapatan pudralar söylermisiniz?

Son düzenleme:
teşekkür ederim canım, evet elvie oriflameye üye olma sebebimdir.2 aydır üyeyim vede satışlardan çoookkk memnunum

ben de yeni üye sayılırım oriflameye parfümler hakkında pek bilgim yok
giordani gold iyi diye biliyorum.diğerlerini bilmiyorum
elvie'nin kokusu nasıl hafif mi ağır mı?

Öyle bi şey yok

Böyle bi şey de yok

arkadaşlar mrb,bende yeni üyüyem daha ilk siparişimi vermedim biraz önce vermek için girdim ama indirimli ürünler indirimli gözükmüyorr,devm et dedim sonuna kadar gitmedim sipariş vermeye sonrdan karıştıracağım düşüncesiyle sepeti geri boşalttım ama ürünleri girdim adres 99 olanı seçtim daha sonra bi msj geldi 99 seçtükten sonra onada evet dedim ürülerin indirimli listesi geldi faturaya yansıyacak şekilde ama çok karışık anlamadım kimindi eklendi yazıyor,kiminde indirimli yazıyor kiminde hiçbişey yazmıyor kimişsinde stokta yok yazıyor çok krışık geldii sepeti boşattım yaniii sorum şuuu ben şimdi sipariş vermedim dimiii kafam karıştı ya ama sonlandırmadım adresi falan seçtim yaa acaba ürünler kargoya falan verilirmii lütfen online olan arkadaşlar acele cvp yazın bana
saolun şimdidennn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…