ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Eğer katalogta gezinirken eklediysen sepete ekleniyor ama en son siparişini tamamlama noktasına geldiğinde stokta olmayan ürünlerin karşısında stokta yok yazıyor yani bi sorun cıkmıyor ama tekrar stoğa girmiş mi emin olmak için ürün kodunu sayfanın sağ üst köşesindeki arama kutucuğuna yazarsın o zaman ürünün bilgisiyle birlikte stok durumu da görünür.Siparişe uygun ya da uygun değil yazar.

kızlar 5 tl.lik numune paketi alacağım da
1 paket parfüm numune seti alacağım
1 paket daha almak istiyorum ama cilt bakım,şampuan,fondöten,colorfull ve hydracolour ruj
pure colour ruj
2.paket olarak ne seçsem sizce?
bana bilgi verir misiniz acaba?

kızlar bişey sorcm: bnde orıflame danışmnym kendme alt üye kaydı yapmak istyrm ama bana dedilerki sen yapamzsn kayıt edcğn kşnin kimlik fotokopsini göndrmen gerekir dediler doğrumu acaba ? nasl kyt yptrcm bn kme yptrmalym kendim yapamazmym :S

tatlım belirli bi seviyeye ulaşmadan sanırım sen yapamıyosn, ilgili bilgileri direktörüne veriyosn o kendi giriyo bilgileri diye biliyorum.. muhakkakki benden daha tecrübeli olanlar var bu forumda,bugün olmadıysa yarın cvp gelir sana cnm

ya birde hani bu ay üye yapana dıvıne parfümü hediye gelcek ya.. yaptğmz üyenn 100 bp siprş yapması mı gerekli kızlar :44:

canım öncelikle bende parfüm numunesinden almıştım ama 1 set yetmiyor ben 3 set aldım eksiklerim var ama çoğunluğu var elimde.bu sayede satışlarımda arttı.ikinci olarak ta ruj numunelerini istiyorum.

Ya giordani gold fondoten natural beige rengi çokmu koyudur
Fazla esmerde değilim ama kumral gibide değilim acaba olurmu bana

100 bp yaptığımızda altın broşürden sadece bi üründen bi tane mi her üründen birer tanemi yoksa hepsinden istediğimiz kadar mı sipariş edebiliriz ?

Kızlar yeni uyeyim ve takım oncusunun gonderdigi kataloglar şimdi elime gecdı fiyat lıstesıne bakıyorumda sormak ıstedıklerım var ...
basılı malzemeler ve fıyatları : 1 katalog altın broşürü ( 10 ) lu set 1.00 - diyor sımdı bu nedemek ? 10 adet broşür gelecek ve ben sadece 1 TL mi ödücem buna ? -- birde Parfum numune seti spariş vermek istiyorum set de 20 adet parfum gorunuyor katalogdakı parfumlerın tamamı bukadarmı ? yanı elimde olmayan parfum numunesı olucakmı eksiğim ? birde Bunlar kücük numune şişesi olarak gelıyor dimi listenın arkasında koku kartlarıda vardı Onlar ayrı sanırım dimi aynı set deıl ..

ve ek olarak bişiler daha sormak ıstıyorum :) servis ucreti 3,20 adres teslım ucretı 6,30 diyor kargo sıfırlama urunu aldıgımızda Bunların 2 sindende muaf oluyoruz dimi? vee altın brosur kampanyanın İlk sparısınde kataloglarla beraber ucretsız gelıyormu Yoksa her ay onuda ayrıca sparısmı edıcez :) Teşekkürler

arkadaşlar bende yeni üye oldum bakalım kazanç saglayabilecekmiyim ama kargo sıfırlama ürününü nasıl görebilirim.

kargo sıfırlama ürünü Oriflame Beauty Midnight Colour Rujun rengi bana göre çok koyu ya hiç beğenmyrm keşke biz istdiğimzi seçeblsek : ( ya arkdşlr bir bu bnm forumdaki saat yanlş hangi zaman aralğnı seçicem bn yrdmcı olurmsnz

Son düzenleme:
altın fırsat broşürünü indirim broşürlerini flnda kodunu girmek gerekiyomu ? bide bi soru sormuştm 100 bplik yaptığımızda altın fırsat broşüründen sadece bi tane mi sipariş verebiliriz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…