ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

teşekkür ederim canımda bu işlemleri yaptım en sona gelince sepeti boşalttım yinede vermemiş oluyorum demii bide en sonuna gelseydim msj fala geliyormu yaiii siparişleriiz kargoya veriidii işlemiiz tamamladı gibiiii falan

mesela siparişi şimdi verseniz sabah 9-10 gibi mesaj atarlar.ben genelde gündüz 1 ile 4 arasında atıyorum akşam 8-9 gibi mesaj atıyorlar oriflame kargonuz yola çıktı diye.
bir de indirimli ürünler hemen gözükmez listeden devam seçeneklerine basın en son promosyon çalıştır çıkar.ondan sonra sanırım alışveriş listeniz çıkıyor.istemediğiniz bir şey olursa sepeti güncelle veya geri tuşlarına basın.tekrar geriye dönüyorsunuz ve sepeti boşaltıp tekrar siparişlerinizi girebilirsiniz
ben bu ay çok yaptım öyle.en sonunda yanlış sipariş verdim.siparişi iptal ettim.öyle bir durumda var yani.3 saat içinde sipariş etme durumunuz da var.söylemeden geçmim

evet akşam sipariş verince , yarın değil , bir sonraki gün yola çıkıyor kargo ancak gündüz sipariş verince ertesi gün elinizde oluyor , bende o yüzden gündüz sipariş veriyorum

ben de yeni üye sayılırım oriflameye parfümler hakkında pek bilgim yok
giordani gold iyi diye biliyorum.diğerlerini bilmiyorum
elvie'nin kokusu nasıl hafif mi ağır mı?

elvie hafif bir koku ama çok beğeniliyor.benim favori kokularım ; giordani gold white , precious moments ,midnight pearl, amber elixir , volere magnolia ,grace.....:86:

Giordani white gold siparişi vericektim indirimi baya iyi die ama bi arkadaşım kokusu bayıyo dedi
Amber elixir çok hoş onu bekle dedi
Bende bu ayki siparişlerimle birlikte parfüm numune seti getirtmeye karar verdim şubat kataloğundan alırım artık parfümü
Bu ay fazla bişey alamıycam istediğim herşey bitti gitti
Halada fatura iptal edilmedi

elvie hafif bir koku ama çok beğeniliyor.benim favori kokularım ; giordani gold white , precious moments ,midnight pearl, amber elixir , volere magnolia ,grace.....:86:

canım ben şubatta dancing lady siparişi vericem ilk kez kullanacam,kağıt üzerine sıkılanı kokladım ama bazen farklı oluyor kağıttakinden.sen denedin mi kokusunu hiç?

veya deneyen var mı?

hangi parfümler indirmde??

Volare magnolia:32,90tl

Midnight pearl: 59,90tl

Giordani White Gold :49,90 tl rollon ve vucut kremi bedava

Urban Lovers :36,90tl

Divine Sensual:34,90tl

İntense Embrance :46,90tl

Embrance Edt:34,90tl

Miss O Club Prive ve pembe Miss O :ikiside 36,90tl

Diamond Musk,Petal Quartz ve Amethyst Fatale sırayla:44,90tl 44,90tl 34,90tl

Precious Edp :44,90tl

Çanta Boyu Parfümlerden

Amber Elixır ve Dancing Lady :ikiside 17,90tl

canım ben şubatta dancing lady siparişi vericem ilk kez kullanacam,kağıt üzerine sıkılanı kokladım ama bazen farklı oluyor kağıttakinden.sen denedin mi kokusunu hiç?

veya deneyen var mı?

dancing lady benim oriflame üye olmama neden olan koku diyebilirim mis gibi çok ferah bi kokusu var yılbaşında deneme boyunu arkadaşım almış hediye ama sıkmalı olmadığı için vermemişti ben koklamıştım snra sordum ve ondn alldım onu eğer fiyat pahalı geldiyse martta 30 ml de var ben çok beğeniyorum ağır değil hafif

veya deneyen var mı?

evet elvie gibi hafif güzel bir koku bende martta 30 mlik alıcam inş.

Arkadaslar yeni Uyeyim bende :) prtaik yapıyorum sparıs vermeyle ılgılı . daha katalogumda gelmedı bu gun ıcınde gelıcek sanırım . Bu ayki Kargo sıfırlama Urunu nedir ve Kodu nedir acaba yardımcı olurmusunuz :) birde Katalogdan bakıyorum Onlıne olarak Mesela altta urunler sıralanıyor . sparıs vermek ıcın .. mesela parfum Katalogda 32,90 dıyor ben alttan tıkladıgımda acılan sparıs verme penceresınde 25,31 diyor Bu Temsilci fıyatımı oluyor ?

hayırlı olsun canım, kargo sıfırlama ürünü her ay farklı olur ama kodu hep aynıdır 729000, faturana 7.00TL yansır karşılığında.
ürün çıktığında yazan fiyat katalog fiyatı, sen resmin altını tıklayınca da çıkan fiyat temsilci fiyatıdır.
kataloğu seni üye yapan kişi gönderir, üyelik yaptığı gün yada bir sonraki gün göndermesi lazım, gelince de üye olduğun tarihten itibaren 21 gün içinde sipariş vermen gerekiyor. ilk siparişinde de hediye krem gelecek ayrıca.
üyeliğin aktif olması için 20-Tl yada 10 TL istediğin kadar sipariş versen olur.
ancak hediyeleri almak istersen de 100 puanlık sipariş vermen gerekiyor, bu ayın hediyesi çanta olacak.

Valla takımoncusu Cumartesı gondermıs katalogumu PTT kargo ıle ama henuz ulasmadı bugun ulasır heralde beklıyorum bende sabırsızlıkla :)... 100 Puanlık spariş Tek faturadamı olması gerekıyor ? .. birde stok durumu dosyasını ındırdım excel den deneme amaclı stok da tukenen bı urun kou gırdım sepete eklendı Orda uyarmıyormu normalde stokda tukendı dıye?

o ay içinde 100 puanlık sipariş vermen gerekiyor, ister iki kere ayrı ayrı gönder siparişini ister tek seferde tercih senin. 150 puanlık sipariş verirsen de kargon ücretsiz gelecek.
bi ürün stokta yoksa sipariş sonuna gelindiğinde stokta yok yazar, bazen bi gün önce stokta yok der, ertesi gün stoğa girebilir var diye çıkar belli olmaz.
birde sen üye oldun, üyeliğin aktif olduysa sende çevrende varsa olmayı düşünen birilerini üye yapabilirsin. 1 TL üyelik ücreti kampanyasıyla alt ekibini kurabilirsin sende.

Evet sımdılık 1 kişi ekledık :) sanırım ay sonuna kadar 4 kişi daha gerekıyor Bulurum inşallah :d

kampanyalı ürünleri nasıl giricez 3 tanesi 10 liRA fln mesela sonra ben tek katalog istiyorum ayrıca poşet istiyorum fln onları mutlaka girmeliyim dimi bi ay içinde iki kere sipariş verdiğimde gene aynı kargo sıfırlama ürünü gelicekk dmi bide temsilci fiyatları tamda %30 değil bunun nedeni ?

Evet sımdılık 1 kişi ekledık :) sanırım ay sonuna kadar 4 kişi daha gerekıyor Bulurum inşallah :d

ne güzel, devamı gelir inşaallah. alt ekibinde illaki 5 kişi olacak şartı yok, o başka firmada var
oriflame alt ekibin bir kişi de olsa, üç kişi de olsa senin ekibin oluyor. onlar düzenli sipariş verdiklerinde ve sende düzenli sipariş verdiğinde hakkını alıyorsun. sıkıntı olmuyor.
tabi ne kadar çok kişi olursa, o kadar iyi kazancın olur.
senin de bol müşterin ve bol kazanın olsun şekercimmmmm

Son düzenleme:

üç tane giriyorsun o ürünü üç lirası 10 diye hesaplanır fatura sonunda.
tek katalog istiyorsan en sona gelince siparişi düzenle diyorsun ordan 5 lik katalog setini siliyorsun.
poşet zaten eklenir ücretsiz, sen daha fazla istiyorsan, yada büyük boy istiyorsan kodunu yazarsın
her üründe %30 olmayabilir. ürüne göre değişiyordur. indirimli ürünlerde tabi %30 olmayabilir yani.
büyük boy poşet kodu: 721952
küçük boy poşet kodu: 721959

Son düzenleme:

bana başlangıç setinde gelen poşetlerin boyutu ne ? ayrıca kaç tne geliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…