ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar bende üye oldumm 1 hafta falan oluyorr üye yapan danısman göndericek ama kargo ücretlimi
bırde uyelık 1 tl kargoya mı verıcez bu parayı

kızlar bende üye oldumm 1 hafta falan oluyorr üye yapan danısman göndericek ama kargo ücretlimi
bırde uyelık 1 tl kargoya mı verıcez bu parayı

İlk gelen kargoya ücret ödenmiyor ocak kataloğu ve oriflame gazetesi,fiyat listesi gelicek ilk kargoyla
İlk siparişini verdiğinizde kayıt ücreti faturanıza yansıyacak ocak kampanyası dahilinde üye olanlar için 1 tl ücret
Sipariş verirken fazladan eklenenlere dikkat edin 5'li katalog setlerini istemezseniz çıkarabilirsiniz
İlk siparişi verirken bir bilenle birlikte yapmak daha iyi olur sonra benim durumuma düşmeyin

kaçlı katalog istediğim numune isteyip istemediğimi netten sipariş verirken nasıl vericem ayrıca tekli katalog ücretlimi

Ben direktörümün bana gönderdiği ilk kargoya ( ocak kataloğu,gazete ve fiyat listesinin olduğu ) herhangi bir ücret ödemedim zaten oda ücret ödemeyeceğimi belirtmişti
İlk kargo derken sipariş olarak girilenden bahsetmiyorum yani ücret sıfırlama ürünüyle ilgisi yok benim söylediğimin
Mine753
Size gelen fiyat listesinde ürünlerin kodları da yer alıyor (numunelerinde) sipariş vermek istediğiniz ürünün kodunu ürün arama çubuğuna yazarak bulup alışveriş sepetine ekleyebilirsiniz
Fiyat listelerinde kataloglarında kodu yer alıyor
Sipariş verirken alışveriş sonu yaptığınızda katalog setlerinden eklenenler olduğunu görürsünüz eğer almak istemiyorsanız sipariş düzenleye tıklayıp x işaretinden istemediklerinizi kaldırabilirsiniz
Ocak ayında yeni kayıt olan arkadaşlara uyarı
Sadece numune setinin yer aldığı sipariş vermeyin 1 sabun bile olsa ürün siparişi girin yoksa kayıt ücreti 1 değil 20 TL olarak yansıyor
Ocak ayında kayıt olan arkadaşlara şubat ve mart katalogları ücretsiz gelicek benim sipariş ekranımda ücreti görünmüyordu
Bundan sonraki aylarda sanırm 1.10 ücreti var ama bende yeniyim eski arkadaşlar daha net bilgi verebilir

her ay ilk siparişinizde bir sonraki ayın kataloğu ücretsiz geliyor ocakta 1 er tane şubat ve mart katalogları ücretsiz geliyor.

Siparişe uygun değil diyorsa bitmiştir.Gelmez artık bu ay :2:

Yaa allığı alamıcammı şimdi
Rujunda coral rose olanı güzeldi ben pek belli olmayan birşey istiyodum nude pink ve coral rose alıcaktım
Kargom gelmiş bugün geri göndermiş bizimkiler baktım fatura hala iptal edilmemiş iptal edilsede ilk siparişi girsem bende
Kardeşime erkek parfümü almak istiyorumda eclat sizce nasıl şubat kataloğunda s8 varmış alameti farika senin yazdıklarında görmüştüm sanırım acaba onumu beklesem
Parfüm numuneleride yattı benim kendime ne alıcağımı bilmiyorum istediğim diğer ürünler bitmeden şu fatura işi halledilse ya

Son düzenleme:
150 BP sipariş vermediğiniz takdirde kargo her daim ücretlidir.6,35 tl kargo ücretidir.Bunun yerine 72900 kodunu girerek ücret sıfırlama ürünü sipariş listesine eklenirse 7 tl karşılığında oriflame tarafından belirlenmiş bir adet bedava ürün gelir.Kargo ücreti ayrıca alınmaz.Ya da direktörünüzle aynı şehirdeyseniz siparişi direktöre söylersininz takım siparişi verildiğinden kargo ücreti vermezsiniz ama siparişiniz kapınıza gelmez.Gidip direktörününzden alırsınız.Ya da hizmet merkezi olan bir şehirde yaşıyorsanız ( İstanbul,İzmir gibi ) gidip direkt olarak hizmet merkezinden alabilir yine kargo ücreti ödemezsiniz.Bunun dışında ilk siparişin kargosu bedavadır gibi bir durum yoktur.kronik_unutkan arkadaşımızın durumu biraz farklı.O önceden sadece numuneleri istedi.Biraz karıştı onun siparişi.Yoksa öyle bi şey yok.

Kızlar bişey soracağım katalogta bir ürün var dielim biz bunu alışveriş sepetine attık ama siparişi göndermedik sepette duruyo
Bu ürün için hakkımız saklımı tutuluyor yoksa ürün sepette dururken stokta tükenebiliyor mu
Bir kaç ürün seçtimde ben sipariş verene kadar ya bunlarda biterse diye korkuyorum

bende çok merak ediyorum öyle dursa ne güzel olur.parfüm içinde s8 in kokusunu ben beğeniyorum canım eclat erkeği bilmiyorum

bana şubat katalogu biraz uğursuz geldi galiba kimse yüzüne bakmıyo :) daha tık yok yaa uff divine'm gelecekti ama...

bir yerde okumuştum sepette kalan ürünler belli bir süre sonra faturalanıyormuş.yani eğer sepeti boşaltmazsan sanırım kargoya verildi maili çekiliyormuş,sen almak istemesen de kargoyla gönderilip faturalandırılıyormuş bir forumda okumuştum.Kesin bir bilgim yok ama,hiç denemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…