ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

birkere bunu yazan kim bilmiyorum unuttum 1.ayın katalogundan 50 tlılık yapınca parfumu alabılıyorsunuz yanlıslık olmasın...

en büyük sorunum direktörümü tanımamam zaten. trabzondan birisi numarası falanda yok.
bende 1buçuk yıldır yapıyorum ilk defa oldu.
katalog dışı hiç bişi yok 10 kez kontrol ettm.
fiyat listesine baka baka yazdım hatta. =((

benide 5 ay önce biri üye yapmıştı 1 tl üyelk die kandırarak o an bakmadm nette sisteme girince gözüküo demişti o da trabzondandı bayağı çok temsilcisi varmış yüzlerce kesn aynı kişidir :KK70: rabia mıydı neydi unuttm katalog bile göndermemişti bana sonra sisteme girince bir baktm 15 tl kayıt ücreti çok küfür etmiştm ardından ama ne aradı ne de sordular ahlaksızlar bende girmedm sipariş şimdi annem adına üyelk yapıcm

benide 5 ay önce biri üye yapmıştı 1 tl üyelk die kandırarak o an bakmadm nette sisteme girince gözüküo demişti o da trabzondandı bayağı çok temsilcisi varmış yüzlerce kesn aynı kişidir :KK70: rabia mıydı neydi unuttm katalog bile göndermemişti bana sonra sisteme girince bir baktm 15 tl kayıt ücreti çok küfür etmiştm ardından ama ne aradı ne de sordular ahlaksızlar bende girmedm sipariş şimdi annem adına üyelk yapıcm

ne ınsanlar var ya bunların yuzunden kurunun yanında yas da yanıyo

benm sorunum daha devam ediyo.
bütün ürünler indirimsiz fiyatıyla çıkıyo.
siteden xxxxxx numarasını buldum birazdan aricam.
sizlerin bildiği müşteri hizmet numarası falan varmı
nefret ettm orflamedan!! =(
canım aldığın ürünler alışveriş sepetinde indirimsiz olarak görünür zaten. sen sipariş verirken izlediğin adımları izle en sonda ödeme şeklini seçtiğin ekranda indirimler görünmüyosa o zaman sorun var demektir. Senin sorunun o son sayfaya geldiğinde de devam ediyor mu?
pardon sen zaten tecrübeliymişsin sorunun benim sandığım noktada değil demekki.

Son düzenleyen: Moderatör:
bence dırek alısverıs sepetıne bakıyor oyuzdende bunu dıyor sımdı yaptım ben en son sayfada cıkıyor ındırımlı olarak fıyat

kızlar sorularıma acil cevap verirmsnz şimdi ben 100 bpyi tamamlamak içn fazladan ürün girsem sornadan satamayıp geri iade etsem hemen siliniomu borcumdan artı iadelerde kargo ücretini benmi ödüorum artı rahatça istediğim her ürünü iade edebilirmiyim

sitem ediorum kızlar :KK43: ben burda bir soru sorduğumda cevap saatler sonra gelio halbuki sürekli birileri konu içinde

kızlar sorularıma acil cevap verirmsnz şimdi ben 100 bpyi tamamlamak içn fazladan ürün girsem sornadan satamayıp geri iade etsem hemen siliniomu borcumdan artı iadelerde kargo ücretini benmi ödüorum artı rahatça istediğim her ürünü iade edebilirmiyim

tatlım iade rahatlıkla yapabilrsin sana yurtiçi kargodan "kargonuz orflameye teslim edilmiştir diye mesaj gelir ondan bikaç gün içerisinde de faturandan düşer ama kargo parası senden cıkacak boş yere para odemiş olursun aynı seye denk gelecek, bence onun yerine en kötü ihtimalle kendim kullanırım dedigin ürünlerden sipariş ver

tatlım iade rahatlıkla yapabilrsin sana yurtiçi kargodan "kargonuz orflameye teslim edilmiştir diye mesaj gelir ondan bikaç gün içerisinde de faturandan düşer ama kargo parası senden cıkacak boş yere para odemiş olursun aynı seye denk gelecek, bence onun yerine en kötü ihtimalle kendim kullanırım dedigin ürünlerden sipariş ver

kaç tl kargo ücreti iadede işte bu yönü üzüo beni orflamenin avonda 10 tllik ürün içn bile rahatlıkla fazla ürün giriorum kargo geldiği gibi kapıda hemen kutuyu açıp o fazla ürünleri veriorum ertesi gün düşüo faturadan ve kargo ücreti ödememiş oluorum

kayıt yaptığmz zmn divine mi kazanıyorz yoksa ksydettiklerimiz 100 bp yapınca mı divine yi alıyorz?
Evet canım kaydettiklerin 100 bp yi aşınca alıyorsun.

kaç tl kargo ücreti iadede işte bu yönü üzüo beni orflamenin avonda 10 tllik ürün içn bile rahatlıkla fazla ürün giriorum kargo geldiği gibi kapıda hemen kutuyu açıp o fazla ürünleri veriorum ertesi gün düşüo faturadan ve kargo ücreti ödememiş oluorum
OO sizin işiniz iyiymiş walla.Keşke oriflamedede böyle olsa...

valla bu sekılde ne olmus oluyor bunuda bılelım kızlar once 100 puan yapıp sıparısler gelıcek ıcınden cantayı alıcam fazla urunlerı gerı yolluyacam ohh ne ala valla bız bosyere calısıyoruz ozaman yok ben hakkımla alırım boyle daha ıyı:KK20::KK20::KK20::KK20:

valla bu sekılde ne olmus oluyor bunuda bılelım kızlar once 100 puan yapıp sıparısler gelıcek ıcınden cantayı alıcam fazla urunlerı gerı yolluyacam ohh ne ala valla bız bosyere calısıyoruz ozaman yok ben hakkımla alırım boyle daha ıyı:KK20::KK20::KK20::KK20:

Bencede boş yere çalışıyoruz ya..:KK53:

X