ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Danışmanlar kayıt yapınca kazanacakları divine parfüm için,yaptıkları kaydın 100 bp puanı geçmesi gerekiyormuş.Doğrumu?????

siparişleri bugün verdm canım hangilerini merak ediyorsan yaz bana ben yardımcı olmaya çalışırım..

hemen soruyorum cnm, farlardan hangisini terch etmeyeliyim? mor kapaklı fondeten tavsiye edilebilirmi? pure nature set var sivilceli ve yağlı bir+ cilde iyi gelirmi? göz altı için stick var 13.90 önerirmisiniz? ruj 1+1 8.90 nasıldır renklerini nasıl ayarlıyosunuz ? şimdiden çokkk teşekkür ederim:KK16:

kardelen sana özel msj attım ama gitmedi galiba. ben dediğini bulamadım. =(
hala miss o indirimsiz ve ojelerde bedava değil.

hemen soruyorum cnm, farlardan hangisini terch etmeyeliyim? mor kapaklı fondeten tavsiye edilebilirmi? pure nature set var sivilceli ve yağlı bir+ cilde iyi gelirmi? göz altı için stick var 13.90 önerirmisiniz? ruj 1+1 8.90 nasıldır renklerini nasıl ayarlıyosunuz ? şimdiden çokkk teşekkür ederim:KK16:

cnm ikili farları diyosan eğer, bende plum garden var çok güzel soft renkler ben karıştırarak kullanıyrm arkadaşlarm pembe mi diyolar o derece güzel ve hoş duruyo. bide kalıcılıkları çok iyi dağılma topaklanma vs yapmıyolar. pure nature yeşil çay biberiye özlü olanı önerebilirsn benimde cilt yağlı olduğu için yeşilçaylısını kullanıyorm güzel. mor kapaklı fondöten syf 44tekini diyosn sanırım,kullanmadm satmadım bilmiyorum malesef, ama kapatıcılığı iyi olsn dersen giordani gold tavsiye ederim,ama yüzünde lekeleri vs fazla olmayan biri kullanıcaksa pudranın altına baz olarak fln oriflame beauty ürünlerini tercih edebilir. göz altı stik demişsn ama syfsını bulamadm malesef bişey diyemicem. rujlar içinse katalogtaki kadar koyu durduğunu düşünmüyorum, kullanıp sattınmı dersen malesef hyr.elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştm umarım olmuşumdur,iyi satışlar tatlım :KK16:

birde bi arkadaş colombia duş jelinin kötü koktuğunu fln söylemş, ben syfdan kokladğmda ilk çıktığında bayılmştım, hatta sabununu aldım. ama öncedende dediğim gibi zevkler farklıdır, belki duş jeli ağır kokuyo olablr yada müşteriye ağır gelmş olablr..sevgiler şekerler:KK69:

Son düzenleme:
cnm çok teşekkür ederim:KK16: 88-89 sayfada göz altı için kapatıcıyı sormuştum.diğer ürünler hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirmirsiniz?

ya kızlar ptt fatura oderken fatura 200de olsa 100de olsa yada 50de olsa
2.50 tl mı odenıo yoksa fıyat degısıomu
habıde su baslangıc cantası bosmu kızlar ıcınde urun oluomu yada numune bosmu yada

Son düzenleme:

Teşekkürler..Peki benim prim almam için 5 üyenin 100 bp vermesi gerekiyor değilmi?O zaman ne kadar alıcam...

senın prım alman ıcın ılk sevıye %3 sevıye 200 bp ıle ulasılıyo yanı sen 100 uyen 100 bp verırse faturandan 6-7 tl cıvarında duser sevıye yukseldıkce bu tutarlar degısıyo

ya kızlar ptt fatura oderken fatura 200de olsa 100de olsa yada 50de olsa
2.50 tl mı odenıo yoksa fıyat degısıomu
habıde su baslangıc cantası bosmu kızlar ıcınde urun oluomu yada numune bosmu yada

ne kadar tutarında olursa olsun 2.50 tl oduyosun canım.baslangıc cantası ve ayak kremı hosgeldınız 1.adım olarak 5 tl ye gelıyo ıcı bos olarak gonderılıyo.

kızlar kargo sıfırlama ürününn kodunu verebilrmsnz çok çok acil :)

ben de verdim siparişlerimi bugün.sabahtan beri site açılsın diye bekledim.14.00'de açılacak dediler.biraz gecikti ama olsun :KK70: neyse bu sefer çanta siparişi verebildim.geçen ay stokta kalmadığı için alamamıştım.çok beğenmiştim ve çok üzülmüştüm :KK43: neyse bu da çok hoşuma gitti.miss o ve giordani gold fondöten de aldım.kızlar kaçırmayın bence sakın.maskarayı da aldım ilk sayfadaki.he bir de takıların hepsini aldım.çok kibar bir set olmuş.he bir de 1+1 rujlar varya sayfa 119'da onlardan da 4 tane aldım.onları da tavsiye ederim.15 renk seçeneği arasından çok zor oldu tabii karar vermek ama pembe tonlarını sevdiğim için öyle aldım.siz de paylaşın aldıklarınızı :) sorularınız varsa elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım.sevgiler :)
canm rujlar gelince yorum yaparsan sevnrm.

1+1 rujların rengini koyu seç canm çünkü çok açık gelio renkler.

X