ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Merhaba..

Arkadaşlar sık sık bu uyarımızı bu tür temsilcilik içeren konulara yazıyoruz ama ne yazık ki dikkate alınmıyor..

Bu firmalara üye olacaklar ürünlerin kendi sitelerine, üye toplayacak olanlar ise lütfen eşine,dostuna,etrafına yönelsin..Sitemizin kuralları vardır ama bu tür konularda mesaj yazarken hiçbir üyemiz ne forum kurallarına göz atıyor ne de konu içine yazdığımız uyarıları dikkate alıyor..

Aşağıda belirteceğim noktaları iyi anlayalım, bilmeden yazanlara da anlatalım lütfen..

Başlık, soru ve sorunlarınızı paylaşmanız için açılmıştır..Birbirinize çalışma konusunda faydalı bilgiler verebilir(ödeme,iade,faturalandırma vs.vs.),ürünler hakkında olumlu yada olumsuz düşüncelerinizi belirtebilir,fiyatı hakkında yardımcı olabilirsiniz.

Sadece paylaşım dışına çıkılıp,konuyu paylaşımdan uzağa çekip,işi ticarete çevirmek,üyelik yapmak gibi faaliyetlerde bulunmak yasaktır..

Katolog eklemek,ürünün site adresini verip yönlendirme yapmak,üye yapayım,özel mesajlardan yardımcı olayım teklifleri ve rütbelerinize takım öncüsü yazmak,ürünleri işaret etmek yasaktır..

Üyelik yapmak kadar üye olmak isteyenlerin de mesajları silinip, forum kuralları gereğince uyarı alacaktır.. Bu durum forum içinde olduğu kadar özel mesajlar için de geçerlidir ve özel mesajlar da incelenmektedir..

Bunun dışında, paylaşım yapmanız da, bizler açısından sakıncası bulunmamaktadır..

Kolay gelsin

Kadınlar Kulübü

Bu şekilde paylaşım yapmayanlar siteden bir süre uzaklaştırma alacaktır.

yavrular ben geldimmmm yorucu bi günü daha atlatmş bulunmaktayım neyse fazla abartmayalım
yine yine yine bi soruyla karşınızdayımmmm son syfda twinkle star mı ne jöle var kullanan bilen duyan önceden sipariş veren ve yahut oriflamedan bu şekilde yani tüp şeklinde jöle alanlar beğendilermi kendilerini acabaaa maşa fln yaptığımda tutsun istiyorumda sizce hangi ürün daha iyidir? köpük mü kalıcı spreey mi yoksa jöleden mi başlamalıyımm
ayy bide iyi haber, ilkkez iyi bi satış yapacam gibi,başladığmdan bu yana kendim ve yakın arkadaşlarm için yapıyodm ama artık ürünlerini kullana kullana ve tabikii sizin sayenizde çoğu ürün hakkında bilgim var az çok. sağolun varolun kk kadınlarııııı şimdilik az gibi görünsede yine kendimce iyi bi satış yaptığım kanaatindeyim sonnnracıığımaaa başka ne diyecek idim?? he buldum daredevilcimdi sanırım ambalaj şikayet üzerinde bişey yazmş ona bende katılıyorum, ama ben ilk başladğm zmnlar rimeller ambalajsız geliyodu şimdi en azından çok ucuz olanları dahi koruyucu bant içerdiğini farkediceksinz. bunun dışında bu koruyucu bant rujlarada gelebilir diye düşünmekteyim.. şikayeet ve müşteri ilişkileri konusunda elbette haklısınz bişey soruyosunz cvp gelmiyo dikkate almıyolar. çünkü biz sadece onların işçileriyiz öyle görüyolar bizi.. ama direktörler her adım attığı yere itibar ile karşılanıyolar (söz meclisten dışarı gördüklerim hakkında yorumum bu) bi arkadaş yazmş, direktörlere iletin şikayeti diye evt bencede haklı, ve bende direktörümün mailini aldım, zmn bulunca ordan ulaşıcam kendisine. söylediklerinizide ileticemki oda üstüne iletsin.. sanırım çok fazla uzattımm, hepinizi öpüyorum kuzularrr kendinize çok iyi bakın ve iyi geceleerrrrr....

tatlım bence herhangi bir joleden farkı yoktur bildigin jole işte ama diger ürünler için soyle bi tavsiyede bulunmak istiyorum maşa yapmak için once nemli saca köpük sür sonra maşayı sar actıktan sonrada sprey sıkıp seklini var saçın pırasa gibi değilse bu sayede rahat şekil alır
birde köpügün joleye kıyasla avantajı, nemli saca sürdügünde jölede oldugu gibi odun gibi yapmıyor saçı, formülü daha hafif oldugu için daha kolay sekil verilebiliyor saça

kızlar ben bu ay sipariş verdim bidaha vericem toplam yüz bpyi geciyorum bu durumda büyük indirim katalogundan sipariş verebiliyormuyum yoksa tek seferde mi 100 bp yapmak gerek

bilmediğim için oldu sayın uzman kusura bakmayının braşöre
gelelim altın broşüire 100bplik sipariş toplayan arkadaşlar ordan sipariş verebilirler 100bpte hediyeleri almaya hak kazanıyor ve altın broşürden yararlanabiliyor 150bpde ise kargo ödemiyosunuz kargo ödememk içinde bir kod var onu satın alıyosunzu kargo parasını ürüne çeviriosunuz ama bu katalogtan itibaren 150bp toplayan temsilciler 5liraya hediyeleri almaya hak kazanıcaklar 100bpte ise ilk 3ay bağımlılık ürünlerini alabilirler

neyse ben soruma cevap buldum denedim oldu bilmeyenler için yazaym
diyelim bu ay 60 bp sipariş verdim sonra yine aynı katalogdan 40 bp daha verdim toplamda yüz bpye ulaştım 2. siparişime altın indirim katalogundan ürün ekleyebiliyorum
aynı altın indirim katalogundan sipariş verebilmek için 100 bpyi tek seferde verme zorunlulugu yok

yaa ama benim saçım ince telli ve tam dediğin pırasa gibi.... dümdüzzz hiç bi özelliğiii yokkkk napcim ben şimdi:2:
ben saçımın sert durmasınada razıyım, acaba sadece jöle alıpmı denesemmm?

Son düzenleme:
kızlarrr,saça parlaklık veren spreyden kullanan varmıı??

tatım ürünü kullanmadım ama iyi olacagını düşünüyorum yani direk saçı ışıl ışıl yapmasa bile mutlaka bi canlılık kazandırır
birde bi sitede şöyle birşey görmüştüm:
"Gece çıkmadan önce saçınıza parlaklık kazandırmak için bir allık fırçası yardımıyla far veya allığınızı saçınıza sürün"
hiç denemedim ama deniycem bi kaybımız olmaz nede olsa

tşk cnm..
yağlandırma yaparmıki acaba??yada yağlı bi ürün mü?? nasıl kullanacagımızıda yazmıokii

canım sampuan dışındaki hiçbir ürünü (jole, köpük, sprey, krem gibi) sac diplerine kullanmamak gerek zaten
ben bu ürünün avonda bi benzeri var ondan almıstım kokusu cok guzel diye aldım bi faydasını görmedim ama koku guzel diye sürüyordum işte ama sadece sac uçlarına ..
bu ürünü de alırsan sac diplerine gelmeyecek sekilde kullanmalısın

hımm anladım ama bide su var,,ben bu ürünü sadece saç uçlarına sıkarsam nasıl olcakkii yani bu parlaklık verici sprey die gecio ee ozman komple sıkmak gerekmezmii?? :26:

hımm anladım ama bide su var,,ben bu ürünü sadece saç uçlarına sıkarsam nasıl olcakkii yani bu parlaklık verici sprey die gecio ee ozman komple sıkmak gerekmezmii?? :26:

tatlım sac ucları derken kastettigim saçın dipleri değil de geri kalanı yani diplere gelmeyecek sekilde geri kalanına sürersin

KızLar giordani man doLce vita parfümünü aLıp eLine geçen varmı? NasıL bir koku kaLıcımı biLgi verebiLirmisiniz Lütfeenn???? Bu parfümden baya sipariş aLdım da şikayet aLmaktan korkuyorum açıkcası yeni bir parfüm oLduğu için :18: Lütfen bana bu konu hakkında güzeL bişeyLer söyLeyinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…