ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

tatlım ocakta neler var müsait oldğunda yazabilirmsn? yüz kremi derken hangileri cnm bide onu sorcaktım :) he birde yüz temizleme jeli set olarak varmı ? birde hazır aklıma gelmşken soraym şu gojiberili olan set nsl kullanan varmı aranızda? kış için kullanmayı düşünüyorm,cilt yağlı ama kışın kuruyo sizce o iyi gelirmi?? :KK17: he bide tşk ettim şimdiden tatlım :KK54:

katalogdan her 50 tl.lik alışverişe
tender care dudak koruyucu 5.50 tl
giordani gold mineral therapy fondöten 14.90 tl
miss o edt 19.90 tl
giordani white edp 32.90 tl olmuş
parfümlerin deodarantları(giordani gold,volare,delight,chiffon,divine) 5.90 tl (tanesi yani)
aynı parfümlerin vücut kremleri tane olarak 7.90 tl(aralarında amber elıxır de var)
2li göz farı var 1 alana 1 bedava 19.90 tl
kolonyalar tanesi 14.90 tl olmuş
essentials 75 ml.lik yüz kremleri 1 alana 2 tane yüz kremi bedava(kremler canlandırıcı,dengeleyici,yatıştırıcıymış yüzüne uygun olanı seçecekmişsin)
kalem eye liner 9.90 tl
volare pdt 50 ml.29.90 tl olmuş
kırmızılı duş seti(sabun,duş jeli,sıvı sabun)11.90 tl
milk&honey gold banyo ve duş jeli 200 ml.7.90 tl
feminelle temizleme jeli 1 alana 1 bedava tanesi 16.90 tl.miş
400 ml.lik duş jeli var 6.90 tl
giordani gold top allıklar 24.90 tl.tanesi
oriflame sıkıştırılmış pudra 16.90 tl.
fondöten 13.90 tl 30 ml.
200 ml.lik silk&cashmere vücut losyonu 200 ml.4.90 tl
S8 night edt 30 ml.11.90 tl
3lü göz farı var 8.90 tl
ojelerde pure colour 1 alana 1 bedava tanesi 9.90 tl
rujlarda pure colour1 alana 1 bedava tanesi 8.90 tl
400 ml.lik saç şampuanları 7.90 tl
aslında daha çok şey var da işte önemlileri yazdım
yüz temizleme jeline rastlamadım set halinde
o diğer sorduğun gojiberi setini de bilmiyorum:26:

katalogdan her 50 tl.lik alışverişe
tender care dudak koruyucu 5.50 tl
giordani gold mineral therapy fondöten 14.90 tl
miss o edt 19.90 tl
giordani white edp 32.90 tl olmuş
parfümlerin deodarantları(giordani gold,volare,delight,chiffon,divine) 5.90 tl (tanesi yani)
aynı parfümlerin vücut kremleri tane olarak 7.90 tl(aralarında amber elıxır de var)
2li göz farı var 1 alana 1 bedava 19.90 tl
kolonyalar tanesi 14.90 tl olmuş
essentials 75 ml.lik yüz kremleri 1 alana 2 tane yüz kremi bedava(kremler canlandırıcı,dengeleyici,yatıştırıcıymış yüzüne uygun olanı seçecekmişsin)
kalem eye liner 9.90 tl
volare pdt 50 ml.29.90 tl olmuş
kırmızılı duş seti(sabun,duş jeli,sıvı sabun)11.90 tl
milk&honey gold banyo ve duş jeli 200 ml.7.90 tl
feminelle temizleme jeli 1 alana 1 bedava tanesi 16.90 tl.miş
400 ml.lik duş jeli var 6.90 tl
giordani gold top allıklar 24.90 tl.tanesi
oriflame sıkıştırılmış pudra 16.90 tl.
fondöten 13.90 tl 30 ml.
200 ml.lik silk&cashmere vücut losyonu 200 ml.4.90 tl
S8 night edt 30 ml.11.90 tl
3lü göz farı var 8.90 tl
ojelerde pure colour 1 alana 1 bedava tanesi 9.90 tl
rujlarda pure colour1 alana 1 bedava tanesi 8.90 tl
400 ml.lik saç şampuanları 7.90 tl
aslında daha çok şey var da işte önemlileri yazdım
yüz temizleme jeline rastlamadım set halinde
o diğer sorduğun gojiberi setini de bilmiyorum:26:

tmm tatlım çok tşk ederim,zahmet etmişsn sadece yüztemizleme jeli ve kremi sormştm sen genel bi bilgi vermşsn ellerine sağlık:KK54:
gojiberili set hakkında bilenlerden hala bi cvp bekliyorum bu arada :KK3:

tmm tatlım çok tşk ederim,zahmet etmişsn sadece yüztemizleme jeli ve kremi sormştm sen genel bi bilgi vermşsn ellerine sağlık:KK54:

canım benım uyelerım ıstettı kuru ve tum cılt tıplerı ıcın memnun kalmıslar ayrıca kokusu da hosuma gıttı.

tatlım ben gojiberinin dudak koruyucusunu aldım kokusu cok hosuma gitti hafif bi fındk ve cilekimsi bir koku var ürünü cok begendim hem dudaklarımı yumusattı hem soguk havada koruyo bide hosuma gide yönü, niveanın dudak koruyucuları gibi sürünce yağlı yağlı olup parlamıyo, bu sayede rujun altına koruyucu olarak rahatlıkla kullanabiliyorum bence set olarak alabilirsin memnun kalacagını düşünüyorum ben begendim :KK16:

kızlar ocakta yüz yıkama jellerinden yeni cıkan var çay agacı ve biberiye özlü cıkmış tanıtım fiyatı 8.90 küçük arındırıcı yağ var 12.90 kapatıcı stik 8.90 set halinde 3ü birden 19.90
çay ağacının önceki yüz yıkama jeli yağlı ciltler için cok iyiydi bunun da iyi olacagını düşünüyorum cünkü biberiye cildi ferahlatıyor

tatlım ben gojiberinin dudak koruyucusunu aldım kokusu cok hosuma gitti hafif bi fındk ve cilekimsi bir koku var ürünü cok begendim hem dudaklarımı yumusattı hem soguk havada koruyo bide hosuma gide yönü, niveanın dudak koruyucuları gibi sürünce yağlı yağlı olup parlamıyo, bu sayede rujun altına koruyucu olarak rahatlıkla kullanabiliyorum bence set olarak alabilirsin memnun kalacagını düşünüyorum ben begendim :KK16:

yazın yağlı,kışın kuru olan yıl içinde karma bi cildim var :KK52::KK52: umuyorum bu set iyi gelir, nemlendirir ve kurutmaz cildimiiii :KK6: :KK54: sağol tatlımmm

kızlar şikayetlerimizi içeren bir mail hazırlayıp oriflameye gonderelimmi umarım ilgilenirler benim şikayetlerim:
ücret sıfırlama ürünü adı altında begenmedigim bir ürüne para vermek zoruma gidiyor, tamam belki şirket her danışmanın kargosunu ödeyemez ama bari iyi bir ürün koysunlar veya seçenek olsun ordan secelim
ürünlerin ambalajı olsun, her ürünün mutlaka olmalı bence, müşteriye ambalajlı ürün sunmak daha hoş oluyor
ürünlerin kullanımına dair tatmin edici acıklama olmalı (mesela ben duş jeliyle vucüt arındırıcısının farkını bilmiyorum sanırım ikisi benzer ama aynı sette ikisi de var, veya el arındırıcısı diyor bunu alan müşteri nasıl kullanacak daha fazla bilgi verilmeli)
sizinde şikayetleriniz veya begenmediginiz yonler varsa yazın ben hepsini içeren bir mail hazırlarım sonra yollarız ne dersiniz?

kızlarrrrrrrrrrrr Tea Tree Kapatıcı Stik nasıl bişey işe yarıo mu kullanan var mıııı? tavsiye edicem de iyi bişeyse..bide yine aynı ürünün yağı var o yağ ne lekelerine iyi gelio? mesela dudak çevresi koyuluklarına veya çillere ii gelir mi?????? nolurrr bilen cvplasın :26:
ve çillerle dudak çevresi koyuluklarına ii gelen bişe varsa söleinn oriflamedn :93:

kızlar şikayetlerimizi içeren bir mail hazırlayıp oriflameye gonderelimmi umarım ilgilenirler benim şikayetlerim:
ücret sıfırlama ürünü adı altında begenmedigim bir ürüne para vermek zoruma gidiyor, tamam belki şirket her danışmanın kargosunu ödeyemez ama bari iyi bir ürün koysunlar veya seçenek olsun ordan secelim
ürünlerin ambalajı olsun, her ürünün mutlaka olmalı bence, müşteriye ambalajlı ürün sunmak daha hoş oluyor
ürünlerin kullanımına dair tatmin edici acıklama olmalı (mesela ben duş jeliyle vucüt arındırıcısının farkını bilmiyorum sanırım ikisi benzer ama aynı sette ikisi de var, veya el arındırıcısı diyor bunu alan müşteri nasıl kullanacak daha fazla bilgi verilmeli)
sizinde şikayetleriniz veya begenmediginiz yonler varsa yazın ben hepsini içeren bir mail hazırlarım sonra yollarız ne dersiniz?
mail atalım ama pek ilgileneceklerini sanmıorum.müşteri hizmetleri bile çok zayıf bi ağa sahipken mailleri ne kadar okurda dikkate alırlar bilemem!!ama şikayetlerinizi direktörlerinize bildirirseniz daha ii olur.onların toplantıları falan oluor çnkü ve bu şikayetleri dile getiriolar orada..
kargo sıfırlama konusunda bende dertliyim.2 ay üstüste aynı ürün koyuolar bazen.
burada vücut arındırıcı vücut peelingi oluor.yani ölü deriyi atmak için bi nevi modern kese :)
ürünler koruma bantlı gelse bencede çok ii olur.
kızlarrrrrrrrrrrr Tea Tree Kapatıcı Stik nasıl bişey işe yarıo mu kullanan var mıııı? tavsiye edicem de iyi bişeyse..bide yine aynı ürünün yağı var o yağ ne lekelerine iyi gelio? mesela dudak çevresi koyuluklarına veya çillere ii gelir mi?????? nolurrr bilen cvplasın :26:
ve çillerle dudak çevresi koyuluklarına ii gelen bişe varsa söleinn oriflamedn :93:

kapatıcı stik ,yeşil tarafıyla kırmızı sivilcelerin üstüne sürüosun ki hemn insin die..diğer tarafınıda yine lekelerin üstüne sürüosun bi nevi fondoten gibi bişe.bence çokta bi özelliği yok.
yağ sivilce lekeleri için..çiller ve koyuluklar için daha dermokozmetik ürünler kullanılmalı.oriflamdedn alacgn ürünler işe yaramaz

ya bişi sorcam geçen gün sipariş verdim hizmet merkezinden alırım diyerek. bu arada sipparişimin içinde parfümde vardı. neyse gittim almaya kontrol ediyorum eksik varmı dye bi baktım parfüm yok yerne vücut losyonu koymuşlar söyledim faturada da doğru yazılmış parfüm var gözüküyor. aldılar losyonu kodu benziyo diye yanlılık yapmışlar dediler 1 hafta içinde parfün adresinize gelecek sisteme kayıt ettim dediler. Perşembe günü bu olay oldu ctesi oriflemden bir kargo geldi sandım ki parfüm ama bi açtım ki ne göreyim sinbo ütü :KK53: yaptığım bp 42 yani öyle hediyelik bir bp de yoktu bedelsiz gelmiş ama anlamadım ne iş... saat 12 diye sanırım tele cvp veren yok. sürekli hata yapıyorlar daha yeni üye oldum 3 tür verdiğim siparişte hep hatalar oldu :KK50: iyice soğudum

X