ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar bugun kolim geldi
size ilk tavsiyem tarcın seviyorsanız 150 bp yapmaya bakın mirage parfümün kokusu harika üstelik edp oldugu için baya kalıcı hem kargom da bedavaya geldi
swedish spa gece bakımı için el kreminden aldım ellerim pamuk gibi oldu
onun guzellik bakım yagını da kullanıyorum kokular muhtesem almayı düşünüyorsanız içiniz rahat olsunveryme maskara varya dolgun kirpikler için, fiyatına bakınca normal bişeydir gibi düşündüm ama iyikide almışım, kılları minicik fırcanın ve gercekten acayip dolgunlaştırıyor kirpikleri
amber elixir de muhtesem bir koku hem kalıcı hem orta hafiflikte
tender care vanilya aldım oda hosuma gitti, vazelinle krem ortası bişey ama müşterilere belirtin sadece 15 ml diye cünkü küçücük birşey sonra hayalkırıklıgı yaşamasınlar
bide şu çilek kokulu kremi de begendim cok tatlı bi çilek kokusu var onuda taviye ederim
bir alana bir bedava maskelerden de aldım soyulan cildimi acayip ferahlattı onuda tavsiye ederim

bu yagı nasıl kullanıyorsun canm?? bide çok mu yaglı yani böle sürdükten soora yaglı yaglı bi his oluyomuu

kızlar pure nature maskelerini nasıl kullanıcaz ? aldım ama nasıl kullanıcağımı bilmiyorum

canm direk eline al krem gibi sür yüzüne ama asagıdan yukarı dogru sürmeye dikkat et cilt sarkmalarını önlemeye yardımcı olur
(bu dedigim yüze sürülen her ürün için gecerli, allık sürerken bile)
yüzüne sür bırak elinle ovalama (tüpler küçük ama baya uzun gidiyor)
kurumasını bekle 15-20 dk
soyulan maskeyi yine asagıdan baslayarak soy yüzünden cıkar
digerlerini de nazik hareketlerle ovala cıkar
yüzünü soguk yada enfazla hafiften ılık suyla yıka sakın sıcak su kullanma cildin mahvolur
sadece suyla durula fırca, lif vs kullanma ve cildin artık refah :KK66:

canm direk eline al krem gibi sür yüzüne ama asagıdan yukarı dogru sürmeye dikkat et cilt sarkmalarını önlemeye yardımcı olur
yüzünü soguk yada enfazla hafiften ılık suyla yıka sakın sıcak su kullanma cildin mahvolur

canımmm çok teşekkür ederim:KK9:

tatlım kargon gelmiş güle güle kullan kullandır :KK66: bende gojiberili seti aldım oda güzel yüz temizleme jeli kremsi bi yapısı var, kremi daha kullanamadm çünkü diğer jel bitsin ikisini beraber kullanayım diye bekliyorum :KK6: bu arada dudak koruyucusuda çok güzel, çok tatlı kokuyo insanın yiyesi geliyo :KK9::KK9: son syfdaki ışıltılı jöleyi aldm, bugün banyodan sonra saçımın sadece önüne bi kere sürüp bi kaleme doladm bakalm tutcakmı diye evt tuttu çok mutluyum :KK9: sonraaaa jölenin içinde simler var, ocak kataloğunda yine aynı fiyat geçerli, sanırım bi daha alıcam :KK31::KK52: he bide unutmadan söyleyeym, jöle ama sertleştirmiyo saçı :KK64::KK19:

slm herkese ben bişey soracağım bu ayki katoloğda siyah parlak bi çanta var yanındada cüzdanı var aceba çantayı gören varmı almak istiyorum sipariş vereyimmi?

Üye olduğumda illaki ürün satmalımıyım % 30 indirimlerle arada istediğim ürünleri alablirmiym illa her ay satış yapmak zorundamıyım ve siparişler naısl veriliyo parası nasıl ödeniyo banka hesabım yok 1 lira olurmu tekrar üyelik dancing lady parfümüne bayıldım bazı ürünleride dikkatimi çekiyo yardımcı olursanız

tatlm faturanın üstüne şu şu sebepten dolayı ürünleri iade etmek istiyorum imza diye belirt
iade edecegin ürünlerin karsısına da kac adet iade edeceksen sayıyı belirt
yurtiçi kargoya git, orflameye iade yapcam de, onlar yardımcı olur zaten adres filan faturada da yazıyo
iade sebebine de müşterim rengini kokusunu begenmedi vs tarzı herhangi bişey yazsan olur kabul etmemezlik yapmıyorlar zaten

ayy Allah snden bin kere razı olsn cnm yaa :KK69:

Üye olduğumda illaki ürün satmalımıyım % 30 indirimlerle arada istediğim ürünleri alablirmiym illa her ay satış yapmak zorundamıyım ve siparişler naısl veriliyo parası nasıl ödeniyo banka hesabım yok 1 lira olurmu tekrar üyelik dancing lady parfümüne bayıldım bazı ürünleride dikkatimi çekiyo yardımcı olursanız

Her ay ürün satmak zorunda değilsin canım.İstediğin zaman kendine indirimli olarak alabilirsin.Banka hesabına gerek yok faturanla gidip direk yatırabilirisin.

merhabalar
ben saha çalışması yapmak istiyorum ama nasıl yapıcam, ne yapıcam bilemiyorum. Bir fikri olan varsa yardımcı olsun lütfen. Ekibimi genişletmem lazım. Sahada bulduğum üyeler ne kadar aktif olur,hepsi bende soru işareti.

neyse ben soruma cevap buldum denedim oldu bilmeyenler için yazaym
diyelim bu ay 60 bp sipariş verdim sonra yine aynı katalogdan 40 bp daha verdim toplamda yüz bpye ulaştım 2. siparişime altın indirim katalogundan ürün ekleyebiliyorum
aynı altın indirim katalogundan sipariş verebilmek için 100 bpyi tek seferde verme zorunlulugu yok :KK76:
aynen öle bundan sonra 150bp sipariş geçmeye çalışın bir birinden güzel hediyeler var....

slm herkese ben bişey soracağım bu ayki katoloğda siyah parlak bi çanta var yanındada cüzdanı var aceba çantayı gören varmı almak istiyorum sipariş vereyimmi?

stokta bitti o ürün öyle durumlarda ilk gün almak lazım ozman bile bitiyor ben bazen oriflamede kızıyorum böle bir ürün var niye fazla sunmuyosun bide katalogta daha fazla aksesura önem vemeli ocak katalogundaki çanta cüzdnada güzel laptopta rahatlıkla koyulabilir okadar büyük çanta kaleksiyonum varki alırsamda sırf bulunsun diye alıcam ama aynısın küçüğü var

merhabalar
ben saha çalışması yapmak istiyorum ama nasıl yapıcam, ne yapıcam bilemiyorum. Bir fikri olan varsa yardımcı olsun lütfen. Ekibimi genişletmem lazım. Sahada bulduğum üyeler ne kadar aktif olur,hepsi bende soru işareti.

saha çalışması derken ekibini kur onlara küçük hediyeler ver daha fala çalışmları için onlarında ekiplerini büyütmeleri sağla bu iş ekip işi stant kurabilirsiniz reklam yapmak için rahatlıkla üye yapabilirsiniz henüz 4 5ay oldu gireli bu şirkete stand kurmadım ama kuranları toplantıda dinliyorum çok faydalıymış benim 70belki daha fazla üyem var çok üye olması okadar önemli değil onların sipariş geçmesi önemli bir okadarda faturalarını ödemesi faturalaını grupta ödemeyen çok olursa uyarı gelir ve grup bile kapanabilir toplantı düzenlemek ve ekibin yapmış olduğu toplantılara gitmek çok faydalı...

stokta bitti o ürün öyle durumlarda ilk gün almak lazım ozman bile bitiyor ben bazen oriflamede kızıyorum böle bir ürün var niye fazla sunmuyosun bide katalogta daha fazla aksesura önem vemeli ocak katalogundaki çanta cüzdnada güzel laptopta rahatlıkla koyulabilir okadar büyük çanta kaleksiyonum varki alırsamda sırf bulunsun diye alıcam ama aynısın küçüğü var

üzüldüm şimdi çok beğenmiştim oysaki :2:

bende pazar akşamı ilk siparişimi verdim kargonuz bugün yola çıktı diye msj geldi forumu takip ediyorum :emir_bebek:

bende pazar akşamı verdim benim siparişte daha tık yok:)

kızlarrrrrrrrr bişe sorcammm:)
siparişi istediğimiz adrese yollayabiliormuyuz ve nasıl oluor...

X