ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

misso, giordani gold white, volare, eclipse,sun, air....
en çok bunları sattım
bu ay eclipse-sun-moon indirimde üçü 26 liro olunca da epeyce sipariş aldım bakalım hayırlısı
senin en çok sattığın parfüm ne ?

mavi divine,kırmızı divine,yazın midsummer alıolar genelde
moon kullanmıştm ben ama kalıcı değil bide çok çicek kokusu

satışınız bol olsn kızlar :KK3:
ya geçen numune seti aldm bende parfümlern hepsi yok hatta tmmlamak adına aynı parfümden 2-3tane daha koymşlar :KK45::KK45:
çok sinirimi bozdu ama geneli vardı o iyi.. neyse asıl sorum şu, diyelimki bi müşterinz yeni parfüm alıcak numunelerden test etti
ve beğenmedi, ve sizin kokusunu bilmediğinz bi parfümü soruyo nsl yardımcı olmaya çalışırsnz? yani farklı bildiğinz bişeymi önerirsinz
yada illa senin dediğin olsn müşteri isteğinimi alırsınz :KK70: diyelimki aldınz beğenmedi, ambalajı açık vs kullanılmş ürünü iade ederken
sebep olarak ne söylersnz?:KK68:

kızlar beni duydunuz mu acaba..! çanta bitmiş diyorum yaa kimse tınlamıyor :KK43:
:KK58:
satışınız bol olsn kızlar :KK3:
ya geçen numune seti aldm bende parfümlern hepsi yok hatta tmmlamak adına aynı parfümden 2-3tane daha koymşlar :KK45::KK45:
çok sinirimi bozdu ama geneli vardı o iyi.. neyse asıl sorum şu, diyelimki bi müşterinz yeni parfüm alıcak numunelerden test etti
ve beğenmedi, ve sizin kokusunu bilmediğinz bi parfümü soruyo nsl yardımcı olmaya çalışırsnz? yani farklı bildiğinz bişeymi önerirsinz
yada illa senin dediğin olsn müşteri isteğinimi alırsınz :KK70: diyelimki aldınz beğenmedi, ambalajı açık vs kullanılmş ürünü iade ederken
sebep olarak ne söylersnz?:KK68:

kokuusnunu bilmediğim bi parfüm soruyorsa,içeriğine bakarım parfmn neler var die.eger hafif koku seviorsa ve istediği kokuda agırsa bu sana uymaz derim.ama iilaki alcam derse tercih onun tabi.ama genelde müşterilerm bana güvenir.bende bi parfm canavarıym çnkü:KK61:
begenmezse sayet iade ederken de,müşteri memnuniyetsizlği derim..bndan güzel sebep mi var kuşum

yeni kayıtlar sadece elmas dırektorlere verılmıs onlar yapıcakmıs sadece oyuzden bellı bır grup protestoda bu sekılde kızlarr:KK36::KK36:

Merhaba..Başlık, soru ve sorunlarınızı paylaşmanız için açılmıştır..Birbirinize çalışma konusunda faydalı bilgiler verebilir(ödeme,iade,faturalandırma vs.vs.),ürünler hakkında olumlu yada olumsuz düşüncelerinizi belirtebilir,fiyatı hakkında yardımcı olabilirsiniz.

Sadece paylaşım dışına çıkılıp,konuyu paylaşımdan uzağa çekip,işi ticarete çevirmek,üyelik yapmak gibi faaliyetlerde bulunmak yasaktır..

Katolog eklemek,ürünün site adresini verip yönlendirme yapmak,üye yapayım,özel mesajlardan yardımcı olayım teklifleri ve rütbelerinize takım öncüsü yazmak,ürünleri işaret etmek yasaktır..

Üyelik yapmak kadar üye olmak isteyenlerin de mesajları silinip, forum kuralları gereğince uyarı alacaktır.. Bu durum forum içinde olduğu kadar özel mesajlar için de geçerlidir ve özel mesajlar da incelenmektedir..

Bunun dışında, paylaşım yapmanız da, bizler açısından sakıncası bulunmamaktadır..

Kolay gelsin

Kadınlar Kulübü

Not : Sık sık bu uyarıları gerekse konu içinden, gerekse özel mesajlardan yada uyarı şeklinde yazıyoruz..Lütfen dikkate alınız..Yukarda bahsettiğim noktaların forum içinde yasak olduğunu anlayalım,bilmeyenlere de anlatalım..

Arkadaşlar şu çanta 28 deki.. Onu alan var mı? Acaba gerçekte nasıl duruo?
Bide fiyat istesindeki bv ne demek? Bn ilk bşta onun üzer,nden aldığımı sanıyordum fatura bi geldi ki :KK50:

Arkadaşlar şu çanta 28 deki.. Onu alan var mı? Acaba gerçekte nasıl duruo?
Bide fiyat istesindeki bv ne demek? Bn ilk bşta onun üzer,nden aldığımı sanıyordum fatura bi geldi ki :KK50:

28 deki canta stokto kalmamıs zaten guzelde deılmıs esımın demesıne gore:90:bv den deıl gdf den dır canım danısmanın fıyatı

X