ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

bu ay ruj mu var acaba hangi renk bi ara pembe vermişlerdi
bir de ruj bittiğinde başka ürün gönderiyorlardı sanırım
ben de kaç aydır almıyorum sipariş bu ay vereceğim ama

bu ay ruj mu var acaba hangi renk bi ara pembe vermişlerdi
bir de ruj bittiğinde başka ürün gönderiyorlardı sanırım
ben de kaç aydır almıyorum sipariş bu ay vereceğim ama

bu ay kırmızı çok güzel bi ruj.
bittiğinde saç kremi gönderceklermiş ama bitcegini sanmam ki gecen ay bitmemişti.

Arkadaşlar bir şey daha soracağım bu ay satışa giren Giordianı Mineralli Kapatıcı nasıl likit mi?
Ben Oriflame'nin stik gözaltı kapatıcısını kullanıyorum ve memnunum ama bu daha iyiyse bundanda alayım dedim.

genelde katalog dönemi başlar başlamaz çoğu ürün tükenebiliyo altın broşrdeki.. gerçi hiç fırsatım olmadı ondan sipariş vermeye ama olsn, zaten çokta doğru düzgün bişey göremedm açıkçası, genelde koyulan ruj far vs hep çok açık renkler oluyo maleseff ne kadarda düşkünüz kırmızıya pembeye :KK8: :KK9:

ben 10. katalogta kayıt olmuştum danışman sayfamda tebrikler 1 adımı kazandınız yazıyo faturamdada kat kat kazan kampanyası ve 2. adım ürünleri var ama üstü pembeyle çizzimiz satılmaz yazıyo 1. adım ürünü var sadece eklendi yazıyo açıklaya bilirmisiniz

şimdi sipariş versek gelmezmi yani bu stokta kalmama olayından dolayı hemen vercektim bekletmeden

sen yinede ver canım stokta kalmayabilir çünkü..sanıırm yoğunlar o yüzden geç faturalanıyor .araya bayram gircegnden yığılma olabilir

sen yinede ver canım stokta kalmayabilir çünkü..sanıırm yoğunlar o yüzden geç faturalanıyor .araya bayram gircegnden yığılma olabilir

stokta kalmama olayı çok sıkındı ne güzel ürün satıyosun kalmadı mahçup oluyo insan bi çözüm getirmeleri lazım perşembe vericem bakalım siparişleri bişey çıkmazsa

Arkadaşlar. Ürünleri çok iyi bilmiyorum ben.

:92: Güzel denenmiş onaylanmış :) bir duş jeli önerir misiniz oriflame'dan. arkadaşlarım istiyo soruolar şu nasıl diye bilmiyorum. ve ml'si çok az olmasın. elverişli bişi olsun???

:92: Birde yüz temizlemek için sabun olur,jel olur.. herhangi bir öneriniz varmı. sevilen falan.
yine sordu arkadaşım bilmiyorum anlayamıyorumda katalogtan hangisi iyi.

oriflame ürünlerine bayılıyorumm çokkk seviyrum 9 ay yaptım sırf kendi ihtiyaçlarım için.
şimdi ankarada mümkünse keçiörende oriflame yapan arıyorum fakat yapan yok.
eğer varsa bu yazımıda okudysa nolur cvp atsınn =)))

Arkadaşlar. Ürünleri çok iyi bilmiyorum ben.

:92: Güzel denenmiş onaylanmış :) bir duş jeli önerir misiniz oriflame'dan. arkadaşlarım istiyo soruolar şu nasıl diye bilmiyorum. ve ml'si çok az olmasın. elverişli bişi olsun???

:92: Birde yüz temizlemek için sabun olur,jel olur.. herhangi bir öneriniz varmı. sevilen falan.
yine sordu arkadaşım bilmiyorum anlayamıyorumda katalogtan hangisi iyi.

milk honey var kremi duş jeli süperr onun dışınca nature var duş jeli mangolusunu kullandım kremiyle beraber çok şekerli kokusu vardı çok güzldi ve şimdi kullandığım dicover yeşil olan. güzl kokuyo fakat pek kalıcı değil kokusu.

temzleme jeli de pure skin yeni çıkmış eminm güzldir.

kimsenin kargosu gelmedimi?
ben salı günü gittim göztepeden kendim aldım..
yeni katologuda beğendim.. yine alıcağım çok şey var...

X