ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar yeni katalogda Very Me Lipmania Ruj yine varmı varsa fiyatı nekadar, şu topuklu ayakkabılı olan rujlar

Son düzenleme:
arkadaşlar yeni orıflame kataloğunu
inceledinizmi ben henüz alamadım bu gün gelecek gören varmı

bikaç syf öncesinde bu konu hakkında yazmştm cnm, yeni katalogta nelerin indirimde olduğunu hangilerinin set halinde olduğunu vs.. dönüp bakarsan sevinirim:KK55:
bknz: syf 195

Son düzenleme:
kızlarrr yeni katalog siparişi verdiğimizde bayram günlerinide ödeme günleri içine alıyolarmı? yoksa almayıp vadeyi uzatıyolarmııı

göz kalemleri
4.90 tl.lik ayak kremi antiperspirant mı ne
sayfa 77 de 6.90 tl.lik rimel
sayfa 126 da 10.50 tl.lik duş setlerinden
almayı düşünüyorum
bu ay ki katalog iyi

Arkadaşlar uzun zamandır Oriflame'den sipariş vermiyorum haliyle katalog falanda gelmiyor.
Ama bu ay gözaltı kapatıcısının indirimde olması, göz kalemlerinde 1 alana 2 bedava olması sebebiyle sipariş vereyim dedim siparişim 60 lira bile tutmuyor.
Ee durum böyle olunca kargo parası vermem gerekecek sipariş sıfırlama kodunu elimde broşüer falan olmadığı için bilmiyorum.
Acaba rica etsem sipariş sıfırlama kodunu ve bu ay ki kargo parası yerine geçecek ürünün ne olduğunu biriniz söyleyebilir mi??

Arkadaşlar uzun zamandır Oriflame'den sipariş vermiyorum haliyle katalog falanda gelmiyor.
Ama bu ay gözaltı kapatıcısının indirimde olması, göz kalemlerinde 1 alana 2 bedava olması sebebiyle sipariş vereyim dedim siparişim 60 lira bile tutmuyor.
Ee durum böyle olunca kargo parası vermem gerekecek sipariş sıfırlama kodunu elimde broşüer falan olmadığı için bilmiyorum.
Acaba rica etsem sipariş sıfırlama kodunu ve bu ay ki kargo parası yerine geçecek ürünün ne olduğunu biriniz söyleyebilir mi??

729000- ruj bu ay .....

X