ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

tatlım normalde birer tane katalog ücretsiz ekleniyor ayrıca 3,90 tl karsılıgı da 5li katalog seti ekleniyor. sen 5liyi silip onun yerine onlu katalogu eklersin hediyeyi de kapmış olursun :)

MERSİ CNM ÇOK SAOLL VALLA SİZDE OLMAZSANIZZ VARYA YANMIŞTIMM HEEkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5olumunekankayizsmile

selam arkadaslara ben orıflame takım lıderıyım sayfaya yenı katıldım keyıflı bılgı alısverısı yapacagımıza ınanıyorum

merhaba arkadaşlar 11 katalogkdakı 1 alana 1 bedava olan kremden spariş vericem ama bedavasınıda mı eklicem adet siarişim var ondan..

merhaba arkadaşlar 11 katalogkdakı 1 alana 1 bedava olan kremden spariş vericem ama bedavasınıda mı eklicem adet siarişim var ondan..

1 alana 1 bedava kampanyalarında bedava istedigin ürünün de kodunu yazman gerekiyor canım, sepete eklediginde ikisinde de ayrı ayrı fiyat görünüyor ama alısveriş sonu deyince birinin karsısında sıfır yazacak

benim acilen kendime üye yapmam lazımmmmm
kız kuaförlere gitsemm üye yapsam onları olmaazmıkii?hazır üyelikte 1tl 7kasıma kadar olması lazım yanlış hatırlamıyosam..ya bide böyle hevesli ve makyaj diye kendini paralayan tipteki bayanları seçmek lazım üyelik için dimiaklinialirimsmile çünkü anca onlar çok satar ha bide popüler,çevresi geniş olan kızları sçemek lazım..taaam hemen yarın başlıyorum karar verdim:hulya:

kızlarr aylık kapanışş yazıyoo giremiyorum siparişlerimii ayy bu nee nasıl vercem siparişlerimiiiiiiiiiiiiakannehir

yaa kızlar bu 12.katalogta 1alana2bedava göz kalemlerini sormştm bikaç syf önce ama herhangi bi yanıt gelmedi? bileniniz yokmudr hala? (hemen hatırlataym, katalogta 1+2=14.90 diyo, katalogta 1+1 olarak ifade ediyodu?)

yaa kızlar bu 12.katalogta 1alana2bedava göz kalemlerini sormştm bikaç syf önce ama herhangi bi yanıt gelmedi? bileniniz yokmudr hala? (hemen hatırlataym, katalogta 1+2=14.90 diyo, katalogta 1+1 olarak ifade ediyodu?)

goz kalemlerı cok guzel ben mavısını kullanıyorum cok memnunum.gecen katalogda da sıparıs almıstım kullananlar memnun kaldı.sana da tavsıye ederım.

aaa o göz kalemlerinden bende almayı düşünyrm..akma falan yapıyormu ama bide sürümü yumusakmı??

selam kızlar bende oriflame ürünlerini satmak istiyorum henüz kayıt yaptırmadım biraz araştırmak istedim ve sizi buldum benim maksatım para kazanmak acaba gerçekten bi kazanç sağlıyor mu? birde ben üye olduktan sonra baskalarını da mı üye yapmam gerekecek bunları bana açıklarsanız sevinirim

merhaba canım, bende 2 aydır üyeyim bu işe başlangıçta öylesine üye oldum.işin içerisine girince dört elle sarıldım azim yaptım artık bu işi.Gerçekten bayağıda keyif alıyorum,
sadece ürün satışı yaparsan sattığın ürünlerin %30 unu kazanırsın,kendine %30 indirmli ürün alırsın, birde aylık belirlenen hediyeler var onları kazanırsın tabii 100Bp yaparsan.
ama hem satış yapıp hemde üye yaparsan yani alt ekibini büyütürsen bellirli seviyeler var onlara ulaşırsın ozaman daha iyi kazanç yapmış olursun.7 kasıma kadar 1 tl üyelik bilgin olsun canım.

arkadşlar bende oriflame satış temsilcisi oldum.yalnız borcu ödemeden sipariş girşi yapabiliyormuyuz yardımcı olursanız?

ve 100bp olmadan altın broşürden faydalanamıyormuyuz?

arkadşlar bende oriflame satış temsilcisi oldum.yalnız borcu ödemeden sipariş girşi yapabiliyormuyuz yardımcı olursanız?

ve 100bp olmadan altın broşürden faydalanamıyormuyuz?

hosgeldin dreaminess,
borc odemeden sipariş verebilrsin ama 21 günü aşarsan borcuna faiz baslıyor (%4 oranı sanırım)
100 bp olmadan malesef altın broşurden faydalanamıyoruz bunun amacı da o dibe vuran fiyatlardan yararlanabilmek için satış yapmak, şirket taktiği yani calısaya teşvik ediyor mesela ben bu ay sırf altın katalogdan sipariş verebilmek için bisürü satıs yaptım cok iyi oldu bu arada 100 bpyi katalogdaki ürünlerden vermen gerekiyor yani katalog dışı ürünlerden 100bpye tamamlasan altın brosurden yararlanamazsın

yeni katalogtaki giordionun sarı şisedeki parfümüne bayıldımm..kullanan varmıı bu parfümüüü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…