Organik Ve Doğal Ürünlerim Var

QUOTE=sey_ren;31910320]Tam listem ilk sayfada ara sayfalarda da bazen oluyorda istediğin burada yazmayan farklı birşey varsa yazabilirsin canım.
Turşu ben yaparım sorun değil ama kargodaki arkadaş izne çıktı o dönünce yollarım sağolsun kolaylık sağlıyor.Beklerim 10-12 gün dersen sen ne turşusu istediğini yazabilirsin.Bulgurum köy bulguru ve esmer resimlerim sana yine.Ve ben Adanalıyım canım.

Meyve marmelatı ne dersen onu yaparım ama havalar biraz daha serinlesin öyle yollayım.Çünkü kargoda beklediğinden geçen arkadaşıma yollamıştım biraz bozulmuş dedi.Onada yollıcam ama havaların soğuması lazım.Mevsim meyvesi istersen yaparım şimdiden yazarsan ben hazırlar dolapta saklayabilirim.[/QUOTE]

Zaten ya Adanalıdır Ya Antep Yada Maraşlıdır bu hatun dediydim

canım ben listemi yazayım

1kg ince bulgur
1kg pilavlık bulgur
1er ip patlıcan ve biberkurutması dolma için
1 kavanoz üzüm pekmezi
pestil isticem bir de ama hamileyim hangisi en yararlı dersen ondan yollarsan sevinirim
balın katkısızsa eger yarım kg da petekli bal,bal çiçekse daha sevinirim

adresi burdan yazmıyım tabi
ödemeyi nasıl yapıcaz
sen elindekilerde varsa bunları hazırla ben adresi yazayım canım
ellerine emegine sağlık şimdiden

QUOTE=sey_ren;31910320]Tam listem ilk sayfada ara sayfalarda da bazen oluyorda istediğin burada yazmayan farklı birşey varsa yazabilirsin canım.
Turşu ben yaparım sorun değil ama kargodaki arkadaş izne çıktı o dönünce yollarım sağolsun kolaylık sağlıyor.Beklerim 10-12 gün dersen sen ne turşusu istediğini yazabilirsin.Bulgurum köy bulguru ve esmer resimlerim sana yine.Ve ben Adanalıyım canım.

Meyve marmelatı ne dersen onu yaparım ama havalar biraz daha serinlesin öyle yollayım.Çünkü kargoda beklediğinden geçen arkadaşıma yollamıştım biraz bozulmuş dedi.Onada yollıcam ama havaların soğuması lazım.Mevsim meyvesi istersen yaparım şimdiden yazarsan ben hazırlar dolapta saklayabilirim.

Zaten ya Adanalıdır Ya Antep Yada Maraşlıdır bu hatun dediydim

canım ben listemi yazayım

1kg ince bulgur
1kg pilavlık bulgur
1 kavanoz üzüm pekmezi
pestil isticem bir de ama hamileyim hangisi en yararlı dersen ondan yollarsan sevinirim
balın katkısızsa eger yarım kg da petekli bal,bal çiçekse daha sevinirim

adresi burdan yazmıyım tabi
ödemeyi nasıl yapıcaz
sen elindekilerde varsa bunları hazırla ben adresi yazayım canım
ellerine emegine sağlık şimdiden[/QUOTE]

seyren biber salcam var da domates salcan varsa ondan da isteyebilirim 1kg

:KK16:Her hatun beceriklidir ama yöre farkı işte canım.
Tamam listeni hazırlayınca sana mesaj atarım sen adresi verirsin ödemeyi de ister postaneden hesabıma istersen internet bankacılığı ile IBAN numaramı veririm oraya eft yaparsın canım.Listen hazır olduğunda haberleşiriz.Salçada var ve bal her çeşit var sern hangisi dersen ben onu yollarım.Pestil inan şu an yok.:KK50:Havalar serin gitmeye başladı.Eğer salı yağmur varmış yağmaz ise çarşamba alır yine yaparım yaparsam sana haber veririm olurmu canım.

CİVCİVV (KARGOYA HAZIR)

*1 ip biber dolmalık
*1 ip patlıcan
*Kurutulmuş yeşil fasulye
:KK50:
*1 kg domates salçası
*1 kg biber salçası
*1 kg pilavlık bulgur
*1 kg zeytinyağı
(500 gr pestil)

CİNCİKK(KARGOYA HAZIR)

*1 kg isot
*Yemeklik kurutulmuş biber
*1 kg erişte
*2 bardak harnup pekmezi

SEVCAN62(TATİL DÖNÜŞÜ YOLLANACAK)

*1 kg pestil
*1 kg biber salçası
*1 ip patlıcan

SİPARİŞİNDE EKSİĞİ OLANLAR

*Civcivv (Kurutulmuş fasulye)
*Nfy9185 (Cevizli Sucuk)

SİPARİŞİNİ GÖRMEDİĞİM EKSİK OLAN VARSA VE YAZARSA SEVİNİRİM.

Ve özellikle kurutulmuş patlıcan biber yolladığım arkadaşlarım size kargo ulaştığında ne şekilde geldiğini ezilme parçalanma olup olmadığını yazarsanız sevinirim.

NOT:Patlıcan ve biber kuruduğunda küçüldüğünden 1 ip olanların içinden yinede küçüklerini seçip olabildiğince dolmalık olanları yolladım.Bazı arkadaşlarım özellikle küçük dolmalık istiyorlar siparişleriniz olduğunda bunuda belirtirseniz çok sevinirim.
:KK16:

YENİ LİSTE

MELEKYAVRUM

*1 kg ince bulgur
*1 kg pilavlık bulgur
*1 ip patlıcan(dolmalık)
*1 ip biber(dolmalık)
*1 kg biber salçası
*1 kg domates salçası
*500 gr petekli çiçek balı
*500 gr pestil
*1 kg üzüm pekmezi

Ve karışık turşularımda hazır.Civcivim hangisini yollayım sana.Hoş senin niyetine büyük olanı yaptım.:KK16:

Eklentiler

• $2.jpg
    $2.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 22
  • $5.jpg
    $5.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 21
  • $1.jpg
    $1.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 19
  • $4.jpg
    $4.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 17
  • $3.jpg
    $3.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 15
1kg ince bulgur
1kg pilavlık bulgur
1 kavanoz üzüm pekmezi
1kg domates salcası
yarım kg petekli çiçek balı

benim listem bu canım
sen hazırla ben sana adresimi yazayım
ıban numaranı verirsen netten yollarım hesabına bana daha kolay olu öyle
kolay gelsin:KK16:

Son düzenleme:
:KK1:Kadersiz civcivim sen ve Cincikki ne kadar beklettim değilmi.Turşuyuda beklicen şimdi hayatım.:KK16:
En kısa zamanda kargonu halledeceğim inşallah canım.

beklemek sorun değilde,siparişini alan buraya yazıyor ya ağzımın suyu akıyor valla :KK53:
sen sakın yetiştireceğim diye kendini fazla kasma ben beklerim problem değil :KK34:

Ve karışık turşularımda hazır.Civcivim hangisini yollayım sana.Hoş senin niyetine büyük olanı yaptım.:KK16:

ay harika duruyorlaaaarrrr :KK53:
seyrencim en büyüğünü bana yolla: ))
peki ben bunu açmadan bekletecek miyim bi süre yoksa hemen yiyebilir miyim: )

biliyorum çok şey istiyorum ve utanıyorum söylemeye :KK17:
seyrencim yemeklik biber kurusuda var mı :26:
eğer elinde hazır varsa 1 kg de ondan koy ama yoksa sorun değil :KK16:

1kg ince bulgur
1kg pilavlık bulgur
1 kavanoz üzüm pekmezi
1kg domates salcası
yarım kg petekli çiçek balı

benim listem bu canım
sen hazırla ben sana adresimi yazayım
ıban numaranı verirsen netten yollarım hesabına bana daha kolay olu öyle
kolay gelsin:KK16:

Tamam canım listeni hazırladım.Kargon hazır olduğunda özelden yazarım olurmu.:KK16:

bende kurutulmuş domates, pestil ve ada çayını merakla bekliyorum:KK56:

Amonracım senin için susamsız ve sıfır şeker ile pestil yapacağım listeni aldım hazır olunca haberleşiriz canım.

Civcivim özelden konuştuk herşey istediğin gibi olur inşallah kargonu yarın çıkaracağım senin bir aksilik olmaz ise canım tamammı.Yetişirse bugünde olabilir :):KK16:

sey_ren' im İstanbul' a yolun düşerse burada da bir evin var unutma haber etmezsen darılırım peşinen söyleyeyim de :KK9:

Tamam canım listeni hazırladım.Kargon hazır olduğunda özelden yazarım olurmu.:KK16:

Amonracım senin için susamsız ve sıfır şeker ile pestil yapacağım listeni aldım hazır olunca haberleşiriz canım.

zahmet veriyorum sana. çok teşekkür ederim canım:KK16:

kizlar ben yurt didindayim nasil siparis verecem kargo parasi nasil olacakkk kafamda soru var
ben 10 kilo eriste

6 kilo yesil fasulye kurusu
6 kilo biber kurusu
birde bamya isteyecektim fiyati kac lira direk dogal diyince daldim

kizlar ben yurt didindayim nasil siparis verecem kargo parasi nasil olacakkk kafamda soru var
ben 10 kilo eriste

6 kilo yesil fasulye kurusu
6 kilo biber kurusu
birde bamya isteyecektim fiyati kac lira direk dogal diyince daldim

Canım sen hangiülkede olduğunu bana yazarsan ben sana ücreti öğrenir söylerim bu kargo işinde en uygunu PTT

X