Onun adına ben utanıyorum

ya yazılanları okudum canım benimde yakınımda böyle bir olay gerçekleşti burasıda küçük biyer adam kızalrı camide bile sıkıştırıyordu düşünün o kdar yani sonrada öldü gitti evet söylemeye kalkıldığında bizim yaşadığımız gibi yerlerde genelde susu kapat falan derler ama sen bunu yapma canım çocuklarını düşünsene dede en güvendiklerinden biri aile içinde ama yaşattıklarına bak bende huzur evi diyorum ama yada doktora gidip kendin anltacaksın en olmadı diyeceğimki yani hani 85 olmasa evlendirin kurtlulun karısına yapsın yapacağını çok sinir bozucu bir durum allah yardımcın olsun

Doktora öncelikle durumu siz anlatın, o dışarda beklesin. Nelere şahit olduğunuzu ve ne zamandır bunun devam ettiğini. Mutlaka çözümü olacaktır, siz yeterki doktora götürün..

deminde yazmıştım arkadaşım bizim bu şansımız yok küçük biryerde yaşıyoruz akrabası komşusu yanyana evler sebep sormazlarmı adamcazı niye yolladınız oraya diye

Adamcağız mı :bbo:

Baba da olsa 85 yaşında da olsa adamın cinsel sapkınlığı var işte yaa, ötesi var mı?
Kocanız nasıl sessiz aklıyor? Karısı, çocuğu elleniyor, ayy aklım almıyor benim.
Benim çocuğumu kayınpederim sıkıştıracak kocam da babam ne yapayım diyecek boşarım ben o kocayı valla; otursun babasıyla başbaşa ondan sonra.

Akraba, komşunun sorması sizin çocuğunuzun içinde ömür boyu açılacak yaradan daha mı önemli?
Varsın rezil olsun, ne olursa olsun; siz evladınızın hayrını düşünün.

Çocuklarınızı uzak tutun mümkünse siz de yanında durmamaya çalışın
Kendi torununa nasıl yapabiliyor
Acilen bi çözüm bulun ama en önemlisi çocuklarınızı sakın yanına yaklaştırmayın sakın!!
Allah yardımcınız olsun

çok üzüldüm canım...

severken mi elliyor yoksa hususi taciz mi ediyor?

o şekilde bir hareket gördüğünüzde hemen uyarın sakın yapma seni polise veririm deyin. belki korkar ve cesaret edemez. çocukları da asla başbaşa bırakmayın onunla.
ayrıca madem kızları var bir zahmet dr. götürsün babalarını.

Çok açık konuşacağım böyle bir adam olduğunu yıllarca bilip sırf saygıdna çevreden susmanız çok garip bir aile olduğunuzu gösteriyor.
Allah korusun bir gün cozutur tacizi tecavüze götürür..??
hiç mi korkamadınız ? sizi suçlamıyorum sadece o kadar kişinin biri bile korkmadı mı..?
belli ki ya sapık yada kafa gitmiş...

ayy şoka girdim. hala buadamı yatırmadınızmı bir yerlere....

10 ıldır evlisiniz ve yeni evlendiğinizde sizede tacizde bulunmuş,yıllardır kabullenmiş sesinizi çıkarmamışsınız şimdi noldu acaba?
Nasıl kabullenip bunca sene sustunuz..ya da susmadınız herkes biliyordu sizde gülüşüp duruyormuydunuz?
Kusura bakmayın ama aklım almıyor bir türlü..sonradan olma bir şey değil adamın tacizi,herkesi sıradan geçirmiş..
Bu kocalar,abiler eniştelerdemi bunca zaman bile bile sineye çektiler.

kafanızı daha fazla karıştırmak istemem bende en iyisi bu konuyu daha fazla düşünmeyeyim bugünlük yani

pardon ne demek düşünmeyeyeyim.arkadaşım,

6 yaşında kızım var.bu hafta kendisi bizde kaldı gece kalktığımda sürkli çocuklarımın yanında görüyorum .onun dışında kızımı yanına çağırıp özel bölgesine ellerken gördük

şu yazdığının farkında mısın sen. ne demek bugünlük düşünmeyeyim.
herif kızının orasını elliyor. ne diyorsun sen. bir gün tecavüz edecek.az kalmış. ne düşünmesi. heyyy. kendine gel. al kızlarını çık o evden yada şikayet et gerekli mercilere. yatırsınlar aklı hastanesine.

valla ben olsam mezara yatırmıştım çoktan da, konu sahibesi, elalem ne der derdinden bişe yapamamış.

aynen ya. bugünlük düşünmeyecekmiş.
sanki çok normal şeyde olanlar, düşünmeyecek

Bütün çocukları, gelinleri, biliyor ve kimsede bugüne kadar alıp doktora götürmeyi akıl edemedi yani öyle mi:uhm:

Tüylerim diken diken oldu.Ben kendii ve çocuğumu koydum da sizin yerinize kesinlikle 1 dk.tutmazdım evimde.Eğer kocam tepki gösterirse onu da gönderirdim sapık babasının yanına.Kimin ne dediği de umurumda bile olmazdı.Kayınvalidenizin neden göçtüğü belli bence kahrından sengözlerimebaksanab

Arkadaşa katılıyorum utanılacak birşey değil çünkü resmen hastalık.Elle düğüne bayrama derler.El ne der diye ailecek sorunlu olacaksınız kısa yoldan kurtulmak varken ömür boyu uğraş dur kalıntılarıyla.Hemen doktora gidin doktor hastayı görmek isteyecektir sonrada kayınpederinizi götürün.!!!

Cidden sen yada sizler düşünmeyeceksinizde kim düşünecek ayrıca hiç kusura bakma ileride çocukların çok afedersiniz o.... yada p....... olunca neden diye de hiç düşünmezsin o halde.

Yok artık. Bütün bunlar oluyor ve siz hala bugünlük düşünmeyeyim mi diyorsunuz?

İyi o zaman düşünmeyin.

İlerde kızınız sapık dedesi tarafından tecavüze uğradığında ve size gelip de neden beni bu duruma ittin anne dediğinde düşünürsünüz.

Benim annem bu şekilde davrancak,Allah korusun başıma böyle bir iş gelcek,ben bunun vebalini çnce annemden sorarım neden beni korumadın diye.

benim düşündüklerimi aynen anlatmış arkadaş.hastaneye yatırın psikolojik tedavi görsün olmazsa huzur evi.ama sakın bir daha çocuklarınıza yaklaştırmayın.geleceklerini mahvedersiz.AYY ÇOK SİNİR OLDUM.lütfen ama lütfen çocuklarınız uzak tutun...

Seni çocukların asla affetmeyecek. Hem seni hem babalarını zamanı gelince sorgulayacaklar. Bir önlem almadığın için göz yumduğun için çocuklarını kullandırdığın için en büyük hata sende. Çocuklar küçük bir şey nalamaz büyüynce unutur diye düşünüyorsan da, inan unutmayacaklar. Büyüyünce farkına varıcaklar ne yaşadıklarının belki gelip sana bişey söylemeyecekler ama içlerinden hep kızacaklar.

Senin çoluğundan çocuğundan daha kıymetli ne olabilir bu dünyada ya? Nasıl bir zarar veriyosun sen onlara nasıl müsade edebiliyosun!! Hala fikir mi istiyosun sen yaa. Ben olsam atardım evimden, atamıyosanda kitle bir odaya. Ne bu saçmalık böyle. Ağlıyomuş duygu sömürüsü yapıyormuş, benim öyle bir akrabam olsa ölmesini dilerdim. Allah kimsenin başına vermesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…