Onun adına ben utanıyorum

herseyi gectim o ufacık cocukların psıkolojısı neolcak yaa inanamıyorm yaaa lütfennn cocouklarınıza bunu yapmayın neolursa olsun göze alın akannehiro cocukların günahı ne yaaaalmaz:

tedevi olsun
düzelene kadar tek kişilik hücreye kapatsınlar
ailede güç birliği yapın

ama bütün suç eşimin ailesinde başta önünü kesmediler baktı sadece kızıp bağırıyorlar oda devam etti bu lanet huyuna

şakamı bu ?
çocuklarının psikolojisini düşün arkadaşım
aynı şey benim başımda olsa değil 85 yaşında 105 yaşında da olsa ensesinden tuttuğum gibi atarım dışarı
kim bakarsa baksın ne bok yerse yesin

ne olursa olsun yanlış anlamayın ama o çocuklarınızın psikolojisini düşünmüyor musunuz bence evinizde barındırmayın,tekrar söylüyorum yanlış anlaşılmasın ama huzurevi en güzeli...çünkü ruhsal yönden iyi değil kayınpederiniz...

çocukları olacak şer.... afedersiniz biz bakamayız ne yaparsanız yapın diyorlar eşim abisi ve ablası dışında kimse elini taşın altına koymuyor ama budaa yalnış ilerde ne olacağımız belli değil allah kimseyi düşürmesin ama insan ileriyide düşünecek ne ekersen onu biçersin ben buna inanıyorum

böle düşünerek cocuklarınızmı feda edeceksınız benneyaptımki

deminde yazmıştım arkadaşım bizim bu şansımız yok küçük biryerde yaşıyoruz akrabası komşusu yanyana evler sebep sormazlarmı adamcazı niye yolladınız oraya diye

çok sağol canım desteğin için.biraz moralim düzeldi

ayy ne demek gelmem mi aynı şeyi hangi kadın olsa yapar dr götüremiyorsan git bir dra danış hapları ez toz haline getir yemeklerine kat ver yaşını başka kronık hastalıkları varsa ayrıntılı şekılde uzmana izah et ya da mahallede tarama varmış diye yalandan dru eve getir kendi bire bir görsün

çocuklarınızın psikolojisi mi önemli, çevrenin ne diceği mi?
bir de yeni başlamamış bu durum, yazık o küçücük çocuklara.
bence çok geç kalmışsınız biran öne doktora götürün ve iyileşmeden evinize sokmayın.

deminde yazmıştım arkadaşım bizim bu şansımız yok küçük biryerde yaşıyoruz akrabası komşusu yanyana evler sebep sormazlarmı adamcazı niye yolladınız oraya diye

evet küçük yerde sorun olabilir bu tür şeyler,ama elalem ne der diye düşünmek yerine çocuklarınızı düşünmek daha mantıklı geliyor bana...:1no2:

olurmu canım elimden geldiğince ben koruyorum ama oda bir baba bilmiyorum kafam karma karışık deliriyorum galiba

neolursa olsun bu olay cok önemlii işin o boyutunu bi kenara bırakınn bencee artıkk düzgün dursaydı oda yaa cok cirkin gercekten benım vicdanım burda biter cnm cunku ortada cocuklar varsüprizzzzz

ben Hatay'ı çok iyi bilirim küçük yer utanılır tabı ki anlatılamaz;ama çözüm bulunabilir sen fikrimi bir düşünhatta cazip gelsin belki ona da sarkar daha iyi gözlemler diye kadın dr bul önceki sene bir arkadaşımın babası intihar etti o da o yaşlarda 4 dörtlük bir aileler bir oglu işadamı digeri cerrah yani mutlu mesut sorunsuz mükemmel düzenli bir yaşantı sanki suçlu bunlarmış gibi bilmeyenlere t kazası dediler

birkaç ev daha dolaşır dr sonra bir tel çalar aa acil hasta varmış der gider 65 üstü hava şartları sıcaklar geregi şeker tansiyon ölçüyoruz ayagı yapar belediye valilik hizmeti gibi haplar günün önemli bir kısmında uyutur geri kalanını da hissiz geçirir beyindeki o dürtüyü salgılayanı hissizleştirir

ay ben gerçekten kötü oldum yazdıkça rahatlarım dedim ama maalesef daha kötü oldum herşeyi baştan yaşadım sanki şimdide migrenim tuttu.

huzurevine yollarsaniz da kendi gitmek istedi dersiniz bisey bulursunuz..siz asil saklayarak bu durumu o adama cok yardimci oluyorsunuz..ondan ne farkiniz kaliyor ki..?

huzurevi olmıyacağına göre en iyi seçenek doktor yarın ilk işim dr gitmek verdiğiniz fikirler için ve desteğiniz için teşekkür ederim

kafanızı daha fazla karıştırmak istemem bende en iyisi bu konuyu daha fazla düşünmeyeyim bugünlük yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…