Onun adına ben utanıyorum

Bizler doktorlara en mahrem yerlerimizi açıyoruz.Onları farklı bir şeklde cinste değerlendirmiyoruzki.
Böyle düşünmeyin bunda utanılacak bir şey yokki,hastalık bu yani.Tek yapmanız gereken de daha fazla rezil olmadan bu adamcağızı tedavi ettirmeniz yönünde.
Allah korusun yoldaki ufak kızları sıkıştırırken yakalansa daha mı iyi olacak?
İşte o zaman rezillik olur adı bunun.
Çok geç kalmadan bence bir an önce gidin bir uzmana siz arkadaşım.Sizin çözebileceğiniz bir şey değil bu.

tamamda kim cesaret edebilirki doktora o yaştaki bir adamın bunları yaptığını anlatmaya ben yapmasamda kimse yapmaz bende o kadar cesur değilim

ne doktoru yaa, bu yaştan sonra doktor napsın ona.

Biran evvel uzaklaştırın onu evinizden.

Allahım evlerden ırak yarebbimkafamçokkarıştı

Kayınpederinizin durumu hiç normal değil. Engel olamazsınız çok kötü şeyler olabilir. Onu bir doktora götürün, ilaç tedavisi yapmaları lazım. Azgın teke diye adlandırılan bir duruma girmiş. Bence hemen hatta şimdi önleminizi alın, yoksa daha kötü şeyler olabilir..

Ne huzur evi bacım ya:mymeka:
Ordaki yaşlı teyzelere,hemşirelere yapacağını yapar bu adam.
HAstalık bununki hastalık..
Yürüyen bir tehlikeyle herkesi karşı karşıya bırakıyorsunuz tedaviden başka bir yolunuz yok.

huzurevinden daha dogru yer akılhastenesi olacaktır o göçüp gidecek ;ama daha hayata yeni başlayan çocuklarınız kalacak hem sonradan oldugunu kim söyledi belki baştan beri kişilik bozuklugu sapıklık vardı da yalakanmıyordu bir de kalabalık ailesiniz yani yalnızlık duygusu çekmiş de sonradan aklını yemiş de degil

gerçekten çok utanıyorum ama daha anlatamadığım çok şey var

sevgili seyder anneler el gün için degil evlatları için yaşar o iblis yapmaya utanmıyor da sen anlatmaya mı utanacaksın cesur ol Hatay'daymışsın yemin olsun atlar gelirim yanında dururum kendini yalnız hissetme o kadar eltisiniz kadınlar güç birligi yapın

Eşiniz nasıl hala ona baba diyebiliyor, hayretler içindeyim.

Siz hala nasıl o adamı evinize alıyorsunuz yine hayretler içindeyim.

Ve çocuklarınıza yaptıklarını gördüğünüz halde niye onu biran önce başınızdan defetmiyorsunuz.

söylediğiniz herşey tamam doğru ama olmuyor köy gibi bir yerde herkes onu tanıyor durduk yerde niye yolladınız huzurevine diycekler 7 gelin bakamadınızmı demezlermi

İşin içinden çıkılmayacak bir durum değil canım seksüel bozuklukları var işte. Aşırı seks yapma ihtiyacı yada elle tacizden zevk alma gibi cinsel bozuklukları olan birisi. Psikolojiden anlayan biri olarak yazıyorum size derhal bir kliniğe götürün, ilaç tedavisi olması şart, hatta kliniğe yatması şarttt.

O da doğruya, potansiyel tehlike adam. Huzurevine bıraktıklarında ikinci gün aileye iade ederler sırf böyle manyaklıkları yüzünden.

Evet evet, akıl hastanesi en güzeli.

çok sağol canım desteğin için.biraz moralim düzeldi

85 yaşında ne cinsel ihtiyacı:bbo:
Vay anasını sayın seyirciler:2:

anlatamam falan demeyin sizin ve cocuklarinizin ruh sagligindan degerli mi?basit bisey degil bunlar.cesurlukla alakasi yok bunun..kagida yazin doktora verin ama mutlaka paylasin..

tövbe tövbe...kızınıza dokunuyor, gördünüz...ayyy Allahımmm...
iyi saldırmadınız adama...
tedavi ettirin...acilen tedavi ettirin...ve çocuklarınıız koruyun...ayy ürperdim sabah sabah...

acaba onu götürmeden doktora gitsem olanları anlatsam yardımcı olurmu

bence olabilir bir danışın derim, çocuklarınızla da yalnız bırakmayın, ona başka uğraşlar bulmalı bence sizin yapabileceğiniz bu olabilir ve doktordan destek almak.

arkadasım utanmakla rezıllıkle ne alakası var
aklı basında hangı dede gelınlerıne torunlarına bunu yapar
adam hasta yanı, hastalık ılla elden ayaktan dusmeklemı olur
evet cok kotu bır durum ama bır caresıne bakılması lazım 7 evladı varsa adamcagızın, bırı kolundan tutup gotursun bır klınıge bıyere ne bıleyım
bızım ne olacagımız bellı degıl Allah kımseyı akıl deryasından cıkarmasın
teyzemın kayınpederı vardı, normalde efendı edeplı o kadar babacan bı ınsandıkı ak sakallı hacı adam son zmanlarında sızın kı gıbı oldu gelınlerıne sozle tacıze kalkıstı fılan goturduler dr a da duzeldı
ınsanoglu kocaman bır muamma basımıza ne gelecegını hıc bılemıyoruz
onun ıcın degılse de cocuklarınız ıcın yapın bunu 6 yasındakı bı kız cocugunun zıhnınde nasıl yaralar acar bu durum tahmın etmek ıstemıyorum acıkcası
Allah yardımcınız olsun

umarım dediğiniz gibi olur bizimkide düzelir yoksa sadece kızımda değil hepimizin psikolojisinde ciddi yaralar olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…