onu neden seviyorsunuz??

ayy birazda be açayım;
-bana çok değer vermesini
_beni üzmemek için elinden geleni yapmasını
_daha bu yaşında benim için büyük sorumluluklar taşıması
_kafede otururken bir erkek geldiğinde hemen önüme geçmesini
_çok yemek yeme dediğimde tamam deyip sonra 2.telefon konuşmamızda "ben çok kötü bişey yaptım "ne yaptın dediğmde "2tabak yemek bir bütün ekmek yedim"demesini
[/B ]bana sarılırken gözlerinin içinin gülmesini
sevgimden gözlerinin dolmasını
namaz kılmasını
sigara içmemesini
sevmediğim arkadaşlarından vazgeç dediğimde anında vazgeçmesi
BİR ÖMÜR YETER BANA BU ARMAĞAN.............

bomba cok guzel yazmissin
ama biyere takildim denizden cikana kadar seni kucaginda tutmasi ...
e o zaman sen yuzmuyorsun denizin icinde kucakta mi duruyorsun, biraz haraket olurdu yuzseydin, yuzmek iyidir, bu adam seni yurutmuyor, is yaptirmiyor herhalde hic o zaman kilo alirsin :)))))))

Seviyorum onu hemde çok delicesine nedensiz sebepsiz niçinsiz.....seviyorum onu ölürcesine....ama aptalca değil...karşiliksiz değil.....böyle seviliyorum ki seviyorum bende böyle....ama aptalca değil.....inanin bu soruyu oda soruyor bana cevap veremiyorum....ben ona soruyorum tek dünyada tek olduğum için özel olduğum için ve onun olduğum için diye cevap veriyor yok eşin benzerin sen alahin bir lütfusun bana diyor....ve ben onun karakterine kşiliğini sorumluluklarinin altindan kolayca kalkişina gururlu onurlu oluşuna adam gibi adam oluşuna hayranliğimi bana bayanlaiğimi özelliğimi hissettirmesine tutuklu kaldiğimi kavgalarimizda bile birbirimizi sevişimizi..ben ilişkimizi onu ve kendimi çok seviyorum..bir neden varsa alin neden....

o benim ruh ikizim hayat arkadasım dostum sevgilim ailem herseyim

enn çok onun beni sevmesini seviyorum
çok mu bencilim nee

akrep burcuyum ve sezilerim çok kuvvetli nasıl bi eş olcanı hemen anlamıştım, onu yalnız bıraktığımda gözümün arkada kalmayacağı sonsuz güven veren,benim her türlü huysuzluğumu kaldıracak kadar bana aşık olan,üstüne üstlük çok da yakışıklı e daha ne olsun o bana Allahın bir lütfu her ne kadar bunu ona söleyip şımartmasamda tam ideallerimin adamı onu gerçekten çok seviyorum lise aşkım şimdi kocam yakında da bebeğimin babası olcak aşk sabretmeye ve acı çekmeye değdi 6 yıl boşuna beklememişiz birbirimizi, meyvaları çok tatlı secdeden hiç kalkmadan şükredilecek halimiz var rabbim isteyen herkese versin...

Anlatsam anlatamam ki..
Bana verdigi degeri..
Aramizda kilometrelerce mesafeler olsa dahi, beni her konuda düsünmesi..
Gelecegimiz icin planlar yapmasi, beni en iyi sekilde yasatmak istemesi..
Ve en önemlisi karisi olmam icin büyük bir sabirla beklemeyi bilmesi..
Sabrina hayranim bitanemin..

Artilariyla eksileriyle herseyiyle gönlüme yer edinmis adam o..

Canim kocam.. :asigim:

of kızlar yaktınız beni
çok damar oldu bu sevgi sözleri

bombacım daha ne olsun canım çok güzel şeyler yazmışsın
Allah mutluluğunuzu daim etsin inş....

hiç düşünmedim sadece sevdim, herşeyiyle seviyorum

onu seviyorum...çünkü en kötü durumdan bile iyi şeyler çıkartabiliyor onunla hayatın başka bir yanını gördüm onunla ben, başka bir ben oldum ve hep böyle kalmak istiyorum hep ona aşık....:asigim:

-bütün bunların haricinde dünyanın en güzel duygusu olan anneliği bana yaşattığı için
-benim onsuz onun bensiz olamayacağını herkese kanıtlayıp herkesin ağzını kapattığı için
-bana beni anlatmasada eşim olduğu için hergece aynı yastığa ömür boyu aş koyacağımızı bildiğim için
artık
artık
artık
daha çok seviyorum eşimi,herşeyimiii...:asigim:

bombanin yazdiklarina ben de bayildim dogrusu...baya da gibta ettim... Rabbim daim etsin mutlu olan herkesin mutlulugunu, ve bize de versin insallah o mutluluktan...
herkes uzun uzun yazmis, aslinda benim ayi yogim ilk beraber oldugumuz zaman bu soruyu sormustu bana o geldi aklima okurken yazdiklarinizi "neden seviyosun beni"demisti.... 1 sayfa mektup yazmistim... o mektubu hala cebinde tasiyomus,gecenlerde yine gördüm... romantikligini caktirmayan ayi yogim benim... :asigim:
belkim bi ara caktirmadan alir okursam, size de yazarim bikac parca... aslinda ben 1 sayfa nedenden dolayi seviyordum ama.. galiba o ilk zamanlardaki romantikligimz kalmadigindan hicbi sebep gelmemisti aklima...

Bomba yazdiklarina bayildim oyle bi erkek seninki vardi heralde sen kaptin bise kalmadi...allah mutlulugunuzu daim etsin.insallah.
Benim neyini sevdiğime gelince tertemiz yüreğini sevdim

arkadaşlar zaten abartılıydı,bunun üstüne sende iyice abarttın diyen yok!!eger gerçekten bizim abarttığımız gibiyse,numunelik böylesi... hatta dünyanın 8.harikası kesinlikle bombanın eşi ...mutluluklar dilerim...

sevdiklerimi neden seviyor olabileceğimi düşündümde:uhm:

zorsa, imkansızsa, verdiğim değere layık değilse, acı cektirip, devamlı üzülmeme sebep oluyorsa, ayrı dünyalardaysak, umurunda değilsem, çırpınışlarımı görmüyorsa, kısaca öküz ise (öküz olmayanları tenzih ediyorum*) bu türleri pek seviyorum nedense..:hooray:
Hayır, zorla sevdiriyorlar-tatlicadiarzu-

sevmenin nedeni olurmu? niye seviyorum???canım o benim yaa herşeyim bitanem canımıniçi daha ne olsun!!!!!!!!!!!!!onsuz geçen günlerimi ben günden saymıyorum:asigim::asigim::1hug:

O kadar çok neden var ki onu sevmem için
Beni ben yapan insan o:asigim:

nedensiz seviyorum onu...
ilk aşkımı...hayatımın tek aşkını...canım kocamı...
kıskançlığıyla,inatçılığıyla herşeyiyle nedensiz seviyorum...

nese cnm sadece abartılı geldi bence nedeni olamaz sevginin vebence bazen nefret edilecek kişilere bile tapılacak kadar sevilebiliniyor tv dede görüyoruz ama neyse bende sana mutluluklar dilerim.
sen iç dünyanda herşeyi çok dolu dolu yaşayan bir insansın bence sevgiyide nefretide bana öle geldi...
ya diptesin ya en üstte... asla ortası yok bunun bence demi...
seni böle tanıdım yanlışsam söle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…