onu neden seviyorsunuz??

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
karakterini seviyorum ben..........................iyi karakterli olduğu için
ya siz??

• Konu Sahibi EU1
ben dış görünüşünü severdım karakterını bılmem de, dışı ıyıydı yanımda ıyı duruyordu

• Konu Sahibi EU1
onu seviyorum çünkü o ben'im ben o'yum

• Konu Sahibi EU1

sıralamakla bitmez...
Herşeyiniiii:asigim::1hug:

• Konu Sahibi EU1
beni sevmesini sewiyorummmmmmmmŞeniz

• Konu Sahibi EU1
Güzel soru...kaydirigubbakcemile3

Sevdiceğimin her huyunu seviyorum aslında..
Ama benim ona evet dememi sağlayan dış görünüşünden çok huyları aileye bağlılığı olmuştur...
Ben yapı olarak çok inatçı ve gururlu biriyimdir hani duygularımdan asla taviz vermem...
Yeri gelir kırıcıda olurum hepsinin farkındayım...Korkuyordum ilişki yaşamaktan...
Ama sevdiceğimin sabrı anlayışı bana olan sevgisinden asla vazgeçmemesi beklemeyi bile göze alması benim onun sevmemin en önemli nedenleridir...Aşkım beni dile kolay 9 ay bekledi...Ki bu süre içinde o seni seviyorum derken ben hiç bir zaman duygularımından taviz vermedim...Çok seviyorum ben aşkımı çokda özledim...
:asigim:

• Konu Sahibi EU1
beni ilk etkileyen yönü, kompleksli bir tip olmamasıydı. kendine güvenen biri yani. benim gibi:1closedeyes: ikimiz de eksik yönlerimizle dalga geçebilen tiplerizkaydirigubbakcemile5

duygusal, dürüst, yalan söyleyemiyor,insanlara değer veriyor, hayvanları seviyor, bazen utangaç oluyor ve çok tatlı oluyor o zamanlar. afacan bir çocuk edasıyla gülümsediğinde yine çok mutlu ediyor insanı.:ecrin_bebek:, müzik zevklerimizi uyuyor!:lepi: yeme-içme zevklerimiz de:içelim:cokacimcoook kadın haklarına saygılı, insan haklarına saygılı,ailesine ve özellikle kız kardeşine karşı yaklaşımı gösteriyor bunları. dünyadan haberdar, olan bitenle ilgili, politik olaylara bakışımız çoğunlukla tutuyor, yeri geldiğinde kısa tartışmalar yapabiliyoruz bu konuda, güzel bir şey.

vb. (vay be bir sürü şey çıktı, aman duymasın şımarırkaydirigubbakcemile3)

• Konu Sahibi EU1
zıt ıkı krkterız ama beni çok seviyor,,,

kavgaıyken bile bana sarııp uyuması..

benimle gurur duyması....

içimi acıtsa bile seviyorum

• Konu Sahibi EU1
sağlam karakterini,konuşmayı çok iyi bilmesini,olağanüstü ruhunu,kalitesini,hırsını,titizliğini..:asigim::asigim::asigim:

hiç nedensiz seviyorum onu...

ah bi bilsem niye seviyorum... -tatlicadiarzu-
ama birlikteligimizden önceki 2 yil boyunca sohbetiyle sevdirmisti kendini... onla konusmak cok zevkli, pek konusmayi sevmez ama konustu mu da tam yerinde konusur... gerci arkadas olan "O"yla, sevgili olan "O" cok farkli... öyle tatli dilli filan da degildir aslinda, igneler, elestirir,lafini hic sakinmaz... ama yine de seviyorum iste... dedim ya basta da, ah bi bilsem niye sevdigimi söylicem de gamyoncuiremsu

arıza olmasını seviyorum. sohbetlerini

sapıklığını

gözlerini herşeyini...

düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum niye seviyorum, bilmem ki hani öyle ayyy çok yakışıklı falan da değil. bilemiyorum valla. zaten ilk saniye aşık oldum görünce. bilemiyorum

aslında her huyu çok iyi sinirli olması dışında sinirlenince çok kırıcı oluyo öyleki nerden evlendim ben bunla diyorum.ama siniri dışında herşeyi çok iyi çocuklarına düşkün dürüst iyi niyetli bana görede yakışıklı seviyorum onu her yönüyle siniri haricinde tabiyasakkelime

nedeni yok seviyorum işte onu ve onunla ilgili herşeyi. bir şey hariç tabiki oda kıskançlık:))))

içimdeki yaramaz çocuğu ortaya cıkarıp, benimle çocuklaşabildiği için,
hayatı bu kadar ciddiye alanlara inat,oyunlar oynayabildiğimiz için,
onunla hayattaki her zorlukla hiç korkmadan,hiç yorulmadan mücadele edebilecek hissi yaşadığım için,
yalanlarla örülmüş,sahte duygulara yer vermediği için,
her sabah uyandığımda günü onunla geçicerek olmanın mutluluğunu yaşadığım için,
yıllardır içimde biriktirip ,sakladığım aşk sözcüklerini korkmadan söyleyebilmeyi hakkettiği için,
beni hatalalarımla,zaaflarımla sevip,değiştirmek yerine anlayabildiği için,
yüreğimi korkmadan acabildiğim için,hoyratça davranıp canımı acıtmayacagını bildiğim için,
onun bu naif ve yumuşak tutumu, benim sivri yönlerimi bile törpülediği için,
bana, hayatı ve kızımı sunup, aşkı armağan ettiği için...

ve eşimi sevmek için neden olan bu kadar cok nedenim var olabildiği için...

tabi herkezin sevilen bir yönü vardır
bu sevgili olunca bambaşka

bomba
ne güzel şeyler yazmışsın öyle.. :teytey: çok da kısa olmuş ayrıca :) :CüvCüv:
duygulandım bile okurken..Şeniz aklında evlenme fikri olmayanın bile evlenesi gelecek senin yüzünden :1rolleyes:naniknanik

ewet bombanın yazdıkları çok hoş ewlensim geldi doğrusu

dünya tatlısı bi tombiş olmasını
zayıflaması için bulduğum her yöntemi denemesini
ben yorulmayayım diye evin bütün işlerini yapmasını
bana asla poşet taşıtmamasını
gözlerimin içine iyiki seni sevmişim dercesine bakmasını
beni ailesine tercih etmesini(her ne kadar anne babasını üzmesini istemesemde)
çocuklarıma hem baba hem anne hemde arkadaş olmasını
tercihlerime her zaman saygı duymasını
süper bir aşçı olmasını
kahvaltıyı hazırlayıp beni öperek sultanım kahvaltını nereye istersin demesini
hayattaki en değerli hazinem olmasını
ben kendimi her ne kadar çirkin hissetsemde beni çok ama çok güzel görmesini
bana sabretmesini
romantik duygusal edepsiz olmasını
ben edepsizimin herşeyini çok ama çoooook seviyorum
not:allah yer yüzündeki bütün çiftleri biz kadar mutlu etsin.birlikte yaşlanmayı nasip etsin.bizim gibi birbirlerine her baktıklarında iyiki varsın iyiki benimsin diyebilsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…