öncesi ve sonrası nasıl bu hale geldim? :( resimli

merhaba arkadaşlar çok sıkıntılıyım uzun süredir kafamı takar oldum...ben hiçbir zaman çok zayıf olmadım balık etli derler ya öyleydim boyum 1.68 kilom 66 en fazla 70 e çıkardı hemen önlem alır 60lara dönerdim ama son 3 ayda nasıl olduysa birden 80leri görüyorum tartıda nasıl aldım inanın aklım almıyor. resim çekilmek bile istemiyorum. kendimden soğudum birde düşünün 1 buçuk senelik evliyim :KK43: kv biraz takıntılıdır banada kendi vücüdu gibi dikkat eder makyajıma giyimime kilo almamı hiç istemiyor alttan alttan bozuyor şimdi alırsan hamile kalınca 100 kilo olursun diye... olabilir onu çok takmıyorumda benim bir teyzem var esk konularımda bilen bilir önceki gün bayram için beyaz pantolon almayı düşünüyorum dedim ama basen var yakışmayabilir belki denemedim hiç dedim oda bana deneme bence olmaz beyaz pant sana dedi çok bozuldum dalga geçer gibi kendisi zayıf baya nişanı falan olcak diye moda girdi.nişanı olacak ağustosta görümcesiyle diyete girmişler çok güzel olmaları gerekiyormuş şimdi nişanı için alışverişe çıksam hiç bir kıyefeti yakıştıramayacağım kendime bu halimle biliyorumbanada nispet yapar gibi konuşunca akşamdan beri suratım asık eşimle aram açılacak şimdi ramazan düzene de giremıyorum oruç tuttuğumdan dikkat etmeye çalışıyorum ama daha çok şişkinlik yapıyor.ne yapacağım kızlar ben? irade sıfır ancak asıp suratımı dünyaya küsüyorum önceden böyle değildim yıldım sanki enerjim kalamadı. bebek düşünsem ilerde kv dediği gibi 100 kilo olurum galba? basen bacak kol ve göbek bölgesinden aşırı kilo aldım ne yapmam lazım ?bana önce irade kuvvetlendirici şeyler lazım.nasıl bir diyet programı uygulasam irade yokki olsa neleri başarmam :KK43:resimde paylaşıcağım

bu resimler 2014 sonbahar yaz

bunlarda şimdi ki halim biri dün öbürü de ramazandan önce

3 ayda birden kilo aldıysan bir problem vardır, doktora git mutlaka bence

üşenmeden 21 sayfayıda okudum ...aynı durumdayız malesef.evlendığım kılolayla şu anda aramda 20 kılo var...yuruyusle zayıfladıgım dönemlerı ozluyorum...ama bebekle yuruyus olmuyor ıste...sana tavsıyem yuruyusu hıç bırakma...
ıstahım cok acık benım malesef onu dızgınleyemıyorum

Ramazanda sahurda yeme bence yada sadece bi meyve fln ye yada 1 bardak süt ic iftardada ekmeksiz ve az yersen gayet güzel zayiflarsn bide iftardan snra 1 saat spor yap

üşenmeden 21 sayfayıda okudum ...aynı durumdayız malesef.evlendığım kılolayla şu anda aramda 20 kılo var...yuruyusle zayıfladıgım dönemlerı ozluyorum...ama bebekle yuruyus olmuyor ıste...sana tavsıyem yuruyusu hıç bırakma...
ıstahım cok acık benım malesef onu dızgınleyemıyorum

seninki doğumdan olabilir,hamilelikte kaç kilo almıştın? hiç vermedin mi? ne kadar süre oldu doğuralı?

kızlarrr hepinize önerileri ve fikirleri için çok çok teşekkür ederim iyiki varsınız:KK200: ama bayramdan sonra akupunktur yaptırmaya karar verdim ben beyinde bitirmeliyim ama yapamıyorum malesef... akupunkturun placebo etkisi olduğunu duymuştum araştırdım... bana çok iyi geleceğini düşünüyorum çünkü benim herşeyim pskolojik kilo aldım dedikçe daha da aldım aynalardan kaça kaça 80 e geldim.işe yarayacağını düşünüyorum 10 kilo versem zaten ben sonucu görüp ağzıma yemek sürmem ama sadece diyetle üstesinden gelemeyeceğimi anladım pskolojik fiziksel müdehale şart... hepinizi öpüyorum:KK68:

kızlarrr hepinize önerileri ve fikirleri için çok çok teşekkür ederim iyiki varsınız:KK200: ama bayramdan sonra akupunktur yaptırmaya karar verdim ben beyinde bitirmeliyim ama yapamıyorum malesef... akupunkturun placebo etkisi olduğunu duymuştum araştırdım... bana çok iyi geleceğini düşünüyorum çünkü benim herşeyim pskolojik kilo aldım dedikçe daha da aldım aynalardan kaça kaça 80 e geldim.işe yarayacağını düşünüyorum 10 kilo versem zaten ben sonucu görüp ağzıma yemek sürmem ama sadece diyetle üstesinden gelemeyeceğimi anladım pskolojik fiziksel müdehale şart... hepinizi öpüyorum:KK68:
senzafine senzafine yazan oldu mu bilmiyorum ama facebook'ta 'diyete başlıyorum' diye bir sayfa var. çok bilgilendrici bir sayfa. güzel menü örnekleri ve yağ yakmaya yardımcı basit öneriler var. tavsiye ederim

karışmak istemem ama bence öğün atlamayın, doktorlar da tavsiye etmiyor. vücut alması gereken vitaminleri alamıyormuş. açlığın verdiği hisle diyetten de soğuyor insan. az da olsa yeyin bence. Ayrıca kalori hesabı yaptınız mı almanız gereken kaloriden biraz daha az alırsanız bir kaç haftada da makul kilolar verebilirsiniz
doğru soyluyorsun canım yok yapmadım
bak mesela saat 6 oldu 1 den berı havuzdayım o saatten berı 1 tane muz yedım

İsterseniz herhangi bir spor salonuna sorabilirsiniz.
Evet aç şekilde yaparsanız vucut elinde kalan yağları yakar.
Vucut sürekli enerjiye ihtiyacı vardır ve şu yolu izler ;
1)Karbonhidrat yoksa
2)Proteinler
3)Yağlar
4)Buna çok dikkat edin yağda yoksa kasları yakar ve dikkat edilmeli
tamam canım dun soyledıgını dıkkate alarak bugun sabahtan berı aç karnına yuzdum inş işe yarar ya

seninki doğumdan olabilir,hamilelikte kaç kilo almıştın? hiç vermedin mi? ne kadar süre oldu doğuralı?

evlendım 5 ay sonra hamıle kaldıgımda 6 kılo almıstım..hamılelıgımde 20 kılo aldım...doğumda 7 sı gıttı...13 kaldı ben naptım 13 u 16ya cevırdım yanı kızım cıktı ıcımden sadece kılolar kaldı 2 sene oldu:oops:

bir tane hula hop al 5-10 lira civarı işe yarıyor ekmeği de kesmen lazım yüzünü görmedim ama çok hoş bi kızsın galiba güzel olmanın getirdiği dezavantajlar vardır eğer kilo alırsan yandın bittin o etrafındaki insanlar laf sokmak için üşüşürler eğer eşin sevgilin nişanlın varsa sen görüntü olarak üstünsen ellerine koz verdin demektir kilonla seni yerin dibine sokup egolarını tatmin ederler
nerden biliyorsun dersen tecrübe :) inan yeter yaparsın yanındayım sende kendimi gördüm bende de biraz fazla vermeye çalışıyorum gojiberry diye bir meyve aldım aktardan 3 gün önce işe yarasa yazarım sana

evlendım 5 ay sonra hamıle kaldıgımda 6 kılo almıstım..hamılelıgımde 20 kılo aldım...doğumda 7 sı gıttı...13 kaldı ben naptım 13 u 16ya cevırdım yanı kızım cıktı ıcımden sadece kılolar kaldı 2 sene oldu:oops:

uğraşıyor musun vermek içinden? diyet spor vs?

Gerçekten istiyorsan Zayıflama yarışması takımlarından birine katıl
Deli gibi kilo veriyoruz haberin olsun :KK70:

Adetim 5 gun surdu...
biteli tam bi hafta oldu...
bugun azcik kirmiziya calan lekeler geliooo
Nedenini anlayamıyorum..

Gecen ay daha fazlasi olmuştu..
dr normal akinti dedi amaa bu kez kirmizimsi..

Sizce neden olablr

X