ÖNCE SAĞLIĞINIZ! Göğüs sağlığı hakkında

meraba arkadaşlar ben aranızda yeniyim cok ihtiyacım olan bir konuda yardım istiyorum annemin gögsünde kitle vardı bizde göğsünün tamamını aldırdık kötü huylu kanser cıktı. Şimdi de kemoterapi alacak kemo terapi nasıl bir şeydir neler yapılır benim anneme nasıl bakmam gerekir, küçük bir kızım var üç aylık hem ona hem anneme bakabilirmiyim konu hakkında bilgisi olanlar varmı lütfen yazın

merhaba, buyuk gecmis olsun, kemoterapi kimyasal ile terapi gormek'tir. fakat nsl davranma konusunda fikrim yok..umidsiz olma, destek ol annene, iyi dusun ama herseye de hazirlikli ol yani annenin yaninda olmabilecek kdr guclu olmalisin, bak kizin da varmis, belki cok yorucu olacaktir, moralin desen dusuk olur ama herseye ragmen hem kendini hem anneni ayakta tutabileceksin. sabirli ol arkadasim.. dua et. Allah yardimciniz olsun

canım büyük geçmiş olsun bildiğim kadarıylakanser hücrelerini öldüren kimyasal ama bu arada vücuttaki sağlıklı hücrelerde gidiyor yani bağışıklık sistemi güçlü olmuyor bu bakımdan küçük bir bebek gibi bakılmalı korunmalı ve bağışıklık sistemini güçlendirecek gıdalar almalı diye biliyorum canım. sen yinede araştır.
hayat bizim için sınav, ne zaman nerde olucamız belli değil yüce allahım herkesi değişik şekilde geçiriyor bu sınvdan allahıma asla isyan etmeden şükrederek yaşamayı nasip etsin canım bu hastalıkta en önemli morel bu yüzden morelinizi bozmayın ümitsizliğe kapılmayın neyin nerde olucağı belli olmaz dedim ya hayat sınav inş. annenizde iyi olur bu anneniz için sınavdır sonu iyi olucaktır. yüce allahım kulunun eline iğne batsa sevap yazarmış böyle bir hastalık ağır , elbet yüce allahım şifa verir allahım sabır versin allahımın unutmadığı kullardan olalım inş. bu arada bebğinde varmış canım kendinide ihmal etme sonuçta sende bir annesin

arkadaşlar merhaba..şimdiye kadar hiç yaşamadığım bişeyle karşılaştım oyüzden korktum ve siznle paylaşmak istedim,azönce göğüsümden sıvı geldiğini fark ettm.hemde öle durup dururken yani badymin birden ıslandı kokrktum nedeni ne olabilir??bekarım,adetim çok düzenli..

eline sağlık güzel paylaşım..:enbuyukkk:

Nolur beni biri bilgilendirsiin
19 yaşındayım ve göğüslerim sarkık sutyenimi cikardigim andada aşırı canım aciyo ve ağrı yapıyo sizce doktora gitmelimiyim bununla ilgili

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…