Önce Hüplet, Sonra Güplet!

Demek ki güpletmek zor geliyor.. :roflol:

işte bu söz tam da beni anlatıyor...hihoyyyt

Simdi 40 dakika bisiklet cevirip iki porsiyon yiyebilirimm... oluyorum mantiya ya :) tesekurler canim eklediign icin

Simdi 40 dakika bisiklet cevirip iki porsiyon yiyebilirimm... oluyorum mantiya ya :) tesekurler canim eklediign icin

Aman.. aman.. mesajı bir daha oku.. beni de paniklettin yanlış yazdım sandım bi'an..

40 dakikalık kondisyon bisikleri çevirme güpletmesi karşılığında sadece 1 porsiyon mantı hüpletebilirsin..

İnşallah yemedin 2 porsiyon.. :roflol: :roflol:

Not: Rica ederim, asıl ben teşekkür ederim mantıyı hatırlattığın için.. Sayende bir eksik giderilmiş oldu.

püsküütcüm peki Günkurusu ve kuruyemişlerin kalorisini nasıl güpletebilirim. Şeker deposu diyorlar kayısıya çok mu kalorili acaba?

püsküütcüm peki Günkurusu ve kuruyemişlerin kalorisini nasıl güpletebilirim. Şeker deposu diyorlar kayısıya çok mu kalorili acaba?

veveyacım... kayısı konusunda bilgiler karışık.. Güvenemediğim için o konuya girmiyorum..
O kadar uzak ki veriler.. Mesela bir sitede 100 gr gün kurusunun 51 kalori olduğu söylenirken, başka bir sitede 100 gr kuru kayısının 260 kalori olduğu söyleniyor..

Ama bildiğim bir şey var ki; kalorisi gerçekten de yüksek ve günde 2 adetten fazla yememekte fayda var..

Kuruyemiş konusunu hatırlattığın iyi olmuş.. Bilgileri toparladım, kısa sürede ekleyeceğim.. kaydirigubbakcemile5

çok teşekkğr edrim cnm. O zaman napıyoruz kayısıyı en fazla 2 adet tüketiyoruz. ZAten o kadar lezzetli bişeyin kalorisiz olması garip olurdukaydirigubbakcemile3 Kuruyemişler inş az kalorilidir ama onlarda çook :Saruboceq:lezzetli diil mi??senağlama

SADECE BİR PORSİYON KURUYEMİŞ HÜPLETMEK İSTİYORUM...

ALDIĞIM KALORİYİ GÜPLETMEK İÇİN 70 DAKİKA TEMPOLU JİMNASTİK YAPMAM GEREKİYOR.

Açıklama :
1 porsiyon karışık kuruyemişin (100 gr= 1 çay bardağı) kalorisi yaklaşık olarak 615 kcal.
Tempolu jimnastik yaparak harcadığınız kalori ise; 30 dakikada 270 kalori..

Son düzenleyen: Moderatör:
o zaman kendime ödül olarak 1 porsiyon kuruyemiş alıyorum vee onu akşamına güpletiyorum.Çoook teşekkür ederim cnm.Çok yardımcı oluyosun her konuda...

ben hergün bir iki tane incir hüpletiyorum güpletmesi çokmu zor acaba büsküvi yerine yiyorum yoksa büsküviye devammı

ben hergün bir iki tane incir hüpletiyorum güpletmesi çokmu zor acaba büsküvi yerine yiyorum yoksa büsküviye devammı

qwertcim.. ıncirin kalorisi çok fazla değil.. Sen zaten günde 2 tane yiyerek, bence bilinçli davranıyorsun.. 2 tane hüpletmek, güpletmeyi gerektiren bir durum değil.. yerimseniben

ıncirin kalorisi:

ıncir 100 gr 41

ıncir (kuru) 100 gr 59

of ki of ben bundan dertliyim işte . hep elimin altında . bu kuru yemişler ...küçük bir avucu faydalı hemde çok ... kilo vermek içinde ama . gelki 1 avuçla yetinen kim .....

teşekkür ederim çok sevindim

BİR PORSİYON SU BÖREĞİ HÜPLETMEK İSTİYORUM...

ALDIĞIM KALORİYİ GÜPLETMEK İÇİN 250 DAKİKA YANİ YAKLAŞIK
DÖRT SAAT YÜRÜMEM GEREKİYOR.

Açıklama :
1 porsiyon peynirli su böreğinin kalorisi yaklaşık olarak 900 kcal.

20 dakika yürüyerek -orta hızda- harcadığınız kalori ise yaklaşık 72 kalori.

Son düzenleyen: Moderatör:
pazar sabahı yedigim su böreginin acısı çıktı bende ..........4 saat ha .....

Farkında olmadan foyanı çıkartmışım ortaya.. Yürüdün mü bari 4 saat aebencim? :roflol:

Kaçamak niyetine deilde doğru yapıyodum gibi geliyodu sade makarna yanında salata yiodum ben genelde makarnasız hayatmı olur senağlama hüpletip güpletcez anlaşılan şakkıdı

Kaçamak niyetine deilde doğru yapıyodum gibi geliyodu sade makarna yanında salata yiodum ben genelde makarnasız hayatmı olur senağlama hüpletip güpletcez anlaşılan şakkıdı

Ben de çok severim makarnayı..
Ama yeme şeklimi değiştirdim..
Koca bir kaseye aysberg veya marul ve bol taze soğan... Sızma z.yağı, tuz ve limon..
Tam salata yiyorum zannederken de son adan sürpriiizzz

Bir çay bardağı ölçüsünde kepekli makarnayı haşlıyorum ve cuppa salataya.. Çok lezzetli ve doyurucu oluyor.. Makarna sevgilimle de çaktırmadan hasret gideriyoruz..

kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…