Ona aşık mısınız?

benim testin sonucuda çok seviyosunuz çıktı zaten eşimi çok ama çok seviyorum

benim tes tsonucumda çok seviyormuşum çıktı tabiki evt onu çookk seviyorum canım benim o yaa:asigim:

Çok seviyorsunuz!

Sevgilinize deli gibi aşık olmadığınız kesin. Ama bu onu sevmiyorsunuz anlamına gelmiyor. Onunla beraberken mutlu oluyor ve onsuz bir hayat düşünemiyorsunuz. Sadece her an onu görüp heyecana boğulan lise aşıkları gibi değilsiniz hepsi bu. Birlikteliğinizi ilk günlerinde olduğu gibi heyecan dolu yaşamak için karşılıklı özen göstermeniz gerektiğini unutmayın. Özellikle bu sevgililer günü sizin için müthiş bir fırsat olabilir!

TEST SONUCU

Sırılsıklam aşıksınız!

Ona gerçekten de sırılsıklam aşıksınız. Her an onu düşünüyor ve onsuz yaşamdan keyif alamıyorsunuz. Sevgilinizin yanına gidebilmek için önünüze çıkan tüm engelleri aşıyor ve ona kavuşuyorsunuz. Bazen geceleri sabah olsun da onun yanında olayım diye stresten uyuyamıyorsunuz. Devamlı onunla ilgili hayal kurduğunuz için etrafınızda küçük dalgınlık ve sakarlıklar yapabiliyorsunuz. Yaklaşan sevgililer günü tam anlamıyla sizin gününüz olacak diyebiliriz! Şimdiden hazırlıklara başlamış olmalısınız.

iki dene evlat vermisem yani ikinciyi vericem insallah bosuna mi he :eek::eek:

TEST SONUCU

Sırılsıklam aşıksınız!

Ona gerçekten de sırılsıklam aşıksınız. Her an onu düşünüyor ve onsuz yaşamdan keyif alamıyorsunuz. Sevgilinizin yanına gidebilmek için önünüze çıkan tüm engelleri aşıyor ve ona kavuşuyorsunuz. Bazen geceleri sabah olsun da onun yanında olayım diye stresten uyuyamıyorsunuz. Devamlı onunla ilgili hayal kurduğunuz için etrafınızda küçük dalgınlık ve sakarlıklar yapabiliyorsunuz. Yaklaşan sevgililer günü tam anlamıyla sizin gününüz olacak diyebiliriz! Şimdiden hazırlıklara başlamış olmalısınız.

ayşe annadıın sen onu jeyar

Sırılsıklam aşıksınız!

Ona gerçekten de sırılsıklam aşıksınız. Her an onu düşünüyor ve onsuz yaşamdan keyif alamıyorsunuz. Sevgilinizin yanına gidebilmek için önünüze çıkan tüm engelleri aşıyor ve ona kavuşuyorsunuz. Bazen geceleri sabah olsun da onun yanında olayım diye stresten uyuyamıyorsunuz. Devamlı onunla ilgili hayal kurduğunuz için etrafınızda küçük dalgınlık ve sakarlıklar yapabiliyorsunuz. Yaklaşan sevgililer günü tam anlamıyla sizin gününüz olacak diyebiliriz! Şimdiden hazırlıklara başlamış olmalısınız.:asigim::asigim::asigim:

Tam 11 yıl önce başladı bu aşk hala devam ediyor ilk günkü gibi Allahım korusun bir ömür devam etsin..:nazar::nazar::nazar::1hug:

--------------------------------------------------------------------------------

Sırılsıklam aşıksınız!

evet aşığım hemde çok

Sırılsıklam aşıksınız!

evet doğru diyorr:asigim:6 yıllık evliyim ama yinede onu çok ve çokkk seviyorumm:dance::sm_cool:

X