Ömür biter Diyet bitmez

ben de psikolojik olarak çok taktım kafaya kiloyu. her gün tartılıyorum. dün akşam 2 kaşık sufle yendi diye 1 kilo fazla çıkılır mı, vücut su mu tutuyor ne tutuyor gerçekten anlamadım:/
Her gün tartılmak da mantıklı değil sanırım.

Selamlar,
Ben iyi gidiyorum bu hafta..midem kuculdu galiba biraz fazla yesem midem alarm veriyor sisip kaliyorum. Sahur 1 bardak su, iftar 1 kase tavuk corbasi avuc ici kadar pide ve bir parca snitzel.
4km yuruyus...cuma tartilacagim bakalim ne cikacak😆😆

ben de psikolojik olarak çok taktım kafaya kiloyu. her gün tartılıyorum. dün akşam 2 kaşık sufle yendi diye 1 kilo fazla çıkılır mı, vücut su mu tutuyor ne tutuyor gerçekten anlamadım:/
Her gün tartılmak da mantıklı değil sanırım.
Her gün tartılmak hiç doğru değil ama ben de hep yaparım ve motivasyonumu da kötü etkiler çünkü arada kilolar fazla çıkınca hemen salıyorum ben.
İlk defa bu hafta tartılmıyorum bu başlık için cuma günü iftardan hemen önce tartılcam inş.
Sen de cuma gününü bekle canım iftardan önce en aç halimiz oluyor o zaman tartılmak en iyisi.

Selamlar,
Ben iyi gidiyorum bu hafta..midem kuculdu galiba biraz fazla yesem midem alarm veriyor sisip kaliyorum. Sahur 1 bardak su, iftar 1 kase tavuk corbasi avuc ici kadar pide ve bir parca snitzel.
4km yuruyus...cuma tartilacagim bakalim ne cikacak😆😆
Ne güzel ya ben önceki seneler sahur yapmazdım bu sene ailece sahura kadar oturuyoruz öyle olunca da yemeden yatılmıyor.
4 km yürüyüşü evde mi yaptın dışarda mı.tebrik ederim:KK9:

Ben sahırda saçmaladım ve kendimi kaybettim resmen sonuç da bu oldu üzgünüm:KK43:
Screenshot_20200429-204416_Chrome.jpg

Ne güzel ya ben önceki seneler sahur yapmazdım bu sene ailece sahura kadar oturuyoruz öyle olunca da yemeden yatılmıyor.
4 km yürüyüşü evde mi yaptın dışarda mı.tebrik ederim:KK9:
Site icerisinde yurudum...evde sporu cok sevmiyorum biraz zorlaniyorum... ise gittigim icin 11-12 gibi yatiyorum yoksa uykusuz kaliyorum.

Sahur: mini kahvaltı tabağı
İftar: Domates çorbası- 2 tane fırında tavuk baget- 4 Kaşık piyaz- salata.
5 km yürüdük enerjim düştü şimdi ara öğün yapıyorum yarım muz-5 çilek-2 küçük kare bitter çikolata.

Her gün tartılmak hiç doğru değil ama ben de hep yaparım ve motivasyonumu da kötü etkiler çünkü arada kilolar fazla çıkınca hemen salıyorum ben.
İlk defa bu hafta tartılmıyorum bu başlık için cuma günü iftardan hemen önce tartılcam inş.
Sen de cuma gününü bekle canım iftardan önce en aç halimiz oluyor o zaman tartılmak en iyisi.
Ben de dün tartıldım bir sonraki salıya kadar tartılmayacağım. bugün baya dikkat ettim kontrollü yedim içtim.

heyoo kimsecikler yok mu??
sahur: 1 yumurtalı omlet-peynir-6 zeytin-domates-salatalık
İftar: 2 kepçe çorba- 6 yk domatesli sebzeli makarna-ton balıklı salata- 3-4 kaşık yoğurt.

Selam,
Bugun kendimi biraz sis hissediyorum niye bilmem..vucut oruca alisti tutma moduna gecti galiba ama bozmak yok...
Iftar: 1 kepce corba ve biraz pide ve 2 adet hurma yedim tikandim. Yatana kadar birsey yemezsem iyi...oglen arasinda sirket otoparkinda 4 km yurudum ama yavas tempoda.....

Cok kilo aldim cok ((( ramazanda da diyet yapmak istemiyorum evdekilere iftar hazirladigim zaman illaki bende yiyorum sahurda zaten karnim tok oluyor ama bizimkiler yedigi zaman bende yiyorum offff bide hareketsizlik

Sahurda 1 porsiyon patatesli börek yedim 220 kalori ediyormuş. Ama gerçekten bıktım, o kadar dikkat ediyorum ki günlük toplam 1300 kaloriden fazlasını yemiyorum. Pilav yok tatlı yok fındığı cevizi bile sayılı yiyorum. Ama görünürde hiçbir şey yok. Ek olarak 5 km yürüdüm dört gün boyunca bacaklarımda derman kalmadı. Normalde 36 beden giyerdim simdi o pantolonlarım zar zor oluyor.

Tebrik ederim siz bu hafta çok iyi gittiniz zaten :sampiyon:
Ben ilk defa ciddi bir program uyguluyorum normalde 2 gunu gecmec diyetlerim😆 umarim haftaya da bu istikrari gosteririm. Hedefim 52 idi. Bayrama kadar ulasirim umarim...
Sende iyisin azda yemedin ama kilo verdin metabolizman ve hareketlerin hizli buyuk ihtimal... ha gayret olacak ...senin hedef neydi?

X