Ömür biter Diyet bitmez

Ben ilk defa ciddi bir program uyguluyorum normalde 2 gunu gecmec diyetlerim😆 umarim haftaya da bu istikrari gosteririm. Hedefim 52 idi. Bayrama kadar ulasirim umarim...
Sende iyisin azda yemedin ama kilo verdin metabolizman ve hareketlerin hizli buyuk ihtimal... ha gayret olacak ...senin hedef neydi?
Benim için de 52 ilk hedefim 50 son hedefim.Hani 50 olursa kilo alıp verme durumlarında birkaç kilo opsiyonum olsun istiyorum

Ben ilk defa ciddi bir program uyguluyorum normalde 2 gunu gecmec diyetlerim😆 umarim haftaya da bu istikrari gosteririm. Hedefim 52 idi. Bayrama kadar ulasirim umarim...
Sende iyisin azda yemedin ama kilo verdin metabolizman ve hareketlerin hizli buyuk ihtimal... ha gayret olacak ...senin hedef neydi?
Benim diyetlerim de aynen 2-3 gün sürer ama yıllardır kilomu koruyorum bi şekilde.Ama bir kez de hedefimi görmek ve korumak istiyorum artık tek farkımız benim bayram acelem yok daha geç de olabilir.inş bu sefer başarırız

Selamlar, ben 64.6 çıktım 500-600 gram vermişimdir herhalde. Ama regl öncesi şişkinliğim de var:/
sahuru yapmadım iftara allah kerim🤷🏻‍♀️

Bugün de böyle
Screenshot_20200502-204552_Chrome.jpg

Ben de bugun spor yapamadim. Yazlik lari cikarip duzenledim dolabimi ve evi temizledim 4-5 saat ugrastim.
Iftar: 1 kase domtaes corbasi ve bir parca pide ve biraz cigkofte ve 2 hurma😘

Böyle az yemeyi nasıl başarıyorsun bravo
1000 kaloriyi geçmiyorsun muhtemelen
Evet bencede az ..mofivasyon etkili ...birde ben eskiden beri cok acikmam ..ben gec saate yemek ve abur cubur ile kilo aldim. Simdi hedefe ulastiktan sonra normal yeme duzenine gecince tekar kilo alidmiyim onu dusunuyorum....

X