Ömür biter Diyet bitmez

Evt bende o programı kullanıyorum en azından ne kadar kalori aldığımı biliyorum
Kilo vermek seçeneğini seçmeme rağmen günlük kalori ihtiyacımı gösteriyor nette kalori hesaplama siteleri var ben ordan hesapladım kilo vermek için 1100 kalori almam lazımmış
Günlük kalori ihtiyacım 1600
Demek hepimizde 1600 kalori çıkıyor. Hain program 😊

Demek hepimizde 1600 kalori çıkıyor. Hain program 😊
Bende daha önce de kullanmıştım ana sayfa kısmında diyet yemekleri paylaşıyorlar ve tariflerini de yorum kısmına yazıyorlar bol kalorili birşey varsa yemekte hemen ordan öğrendiğimi yapıyorum iyi oluyor hem değişik birşey öğreniyorsun hep yeni birşey deneme heyecanını yaşıyorsun

75.8 canım. - 700 benim de. Hiç aksatmadım ama çok vermemişim. Adetten sonraki hafta çok az gidiyor benim. Bakalım gelecek hafta ne olacak.
ben bayramın 2. günü olmuştum cumartesi bitti benimde. Ama yine de baya gitmiş. Evdekilerle beraber girdik bakalım diyeti. Annem ve eşimde katılıyo bana bu hafta. Bakalım ne olcak haftaya. iddaaya girdik kilo veremeyen verene veya verenlere ufak bi ödeme yapcak:KK49:

Iş yerinde oda
ben bayramın 2. günü olmuştum cumartesi bitti benimde. Ama yine de baya gitmiş. Evdekilerle beraber girdik bakalım diyeti. Annem ve eşimde katılıyo bana bu hafta. Bakalım ne olcak haftaya. iddaaya girdik kilo veremeyen verene veya verenlere ufak bi ödeme yapcak:KK49:
Ooo süper olmuş 😊

Biraz fazla olmuş diyipte bizi kıskandırıyoooo. Laflara bak sen laflaraaa:KK24:
Ahahaha yok kuzum olur mu öyle şey
Bu konuda benim çocukluğuma filan hitmek lazım herhalde hızlı kilo vermwktwn ilginç bi şekilde tırsıyorum
Çabuk geri almak var bir de tv de dinlemiştim nedense çok etkilenmişim ayda 1kilodan fazlasını kesinlikler önermiyordu doktorlar.
Onu beynime kazımışım galiba :KK57:

IMG_20200601_142608.jpg

Oglen menum. Patatesin ve ekmegin acisini aksam cikartirim insallah

X