Ömür biter Diyet bitmez

Senin genelde kalori ortalam 1200 oluyor...vucut alisiyor mu ? Kilo verisin devam ediyor mu
Aslında bir iki haftadır 1400e tamamlamaya çalışıyorum hızlı kilo vermemek için.Yarın tartı günümüz diye bugün 1200 de bıraktım.Kiloya gelince 1400lerde bile veriliyor evet haftada 200-300 g gidiyor.Aslında tam da benim istediğim gibi öbür türlü daha hızlı vermekten korkuyorum nedense:KK57:

Kızlar bir kalori programı indirdim. Kalori ihtiyacım olarak 1600 kalori çıktı. Kilo vermek için ideal olan 1000-1200 kalori mi bu durumda?
Giris yaparken kilo vermek olan i sectiysen 1600 cal senin kilo vermek icin alman gereken kaloridir ama secmediysen kilo almamak icin alman kaloridr. Hangi programi indirdin

Aslında bir iki haftadır 1400e tamamlamaya çalışıyorum hızlı kilo vermemek için.Yarın tartı günümüz diye bugün 1200 de bıraktım.Kiloya gelince 1400lerde bile veriliyor evet haftada 200-300 g gidiyor.Aslında tam da benim istediğim gibi öbür türlü daha hızlı vermekten korkuyorum nedense:KK57:
Kilo verme tabiri insani mptove ediyor...koruma bence daha sancili ...motivasyon daha az...bence dogrusunu yapiyorsun..vucutta iyice alisiyor yeni kilosuna

Teolog yas ve boy itibari ile bizlerden genc ve uzun... bence 1600 ona kilo vermesi icin cikan kilodur. Bu kalori yavas kilo vermek icindir...hizli olsun dersen biraz daha az almasi gerekir..
Yaş büyük canım. 35 yaşındayım 😊Virüs çıktığından beri görmediğim bir akraba gördü köyde beni. Sana ne olmuş, ne kadar zayıflamışsın dedi. Mesafe işi olmasa kadını öperdim 😊Annem un helvası yaptı, çok güzel yapar, çok sevdiğim halde yemedim.

Fat secret. Kilo vermek için seçtim canım programı. Raportor35 Raportor35 senin de aynı program galiba. Sen de nasıl canım
Evt bende o programı kullanıyorum en azından ne kadar kalori aldığımı biliyorum
Kilo vermek seçeneğini seçmeme rağmen günlük kalori ihtiyacımı gösteriyor nette kalori hesaplama siteleri var ben ordan hesapladım kilo vermek için 1100 kalori almam lazımmış
Günlük kalori ihtiyacım 1600

X