Ömür biter Diyet bitmez

Kahvaltim: yulaf yogurt ve biraz salatalik domates ve peynir
Ara: 2 adet lokum ve yesil cay ictim

Yarin itibari is gunlerim basliyor..ben kahvalti yapamiyorum erken kalktigimdan oglen bakalim yemegi nasil yapacagim. Bu ara covid sebebli calisma masamiza servis ediliyor. Ama hep ekmek arasi et, salata,ayran,tatli ve corba geliyor....nasil yemeliyim oneriniz var mi?

Canım ekmeği ayır etini ye ve tatlıyı bırak.Zaten tatlı sevmiyorsun o zorlamaz seni.Akşama da yiyeceğini düşünürsek salata ve ayran da olur.Çorba hakkını akşama bırakabilirsin.

Bence evden hallet yada ekmek arasindakini tuket. Ben sabah normal kahvaltimi yaptim
Peynir zeytin 2 dilim tam bugday ekmek biber ve domates kavurmasi(az yagli) salatalik
Pazara kadar dikkat edicem az yicem baya oglen yogurt aksama da yulaf ezmesi sut kayisi kurusu veya yogurt olabilir sut yerine ara ogun olarak da 2 buyuk galeta ve meyve olarak dusunuyorum. Umarim telafi ederimm

Haftasonu bazen kaçamak olabiliyor evde olunca. Geç kalkıyorum. Ya da bahçe piknik vs kendi adıma. Cuma sanki daha iyi. Ama çoğunluk ne derse uyarım. Maksat ağır gelmemek
O da mantikli aslinda evet. O zanan pazartesi olsun ki fazla kacirmayalim hafta sonu. ,

beybigirll ben tartı gününde çoğunluğa uyarım, cuma iyiydi ama pazartesi de güzel olabilir. cuma tartılınca haftasonunu ona göre dengeleyebilme şansımız oluyor pazartesi de toparlamak için güzel olur.

konu başlığı olarak sağlıklı yaşam yolculuğumuz falan olabilir amacımız sadece diyet değil sağlıklı da olmak çünkü böylexe hayat şekli haline getirebiliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…