Ömür biter Diyet bitmez

Bence evden hallet yada ekmek arasindakini tuket. Ben sabah normal kahvaltimi yaptim
Peynir zeytin 2 dilim tam bugday ekmek biber ve domates kavurmasi(az yagli) salatalik
Pazara kadar dikkat edicem az yicem baya oglen yogurt aksama da yulaf ezmesi sut kayisi kurusu veya yogurt olabilir sut yerine ara ogun olarak da 2 buyuk galeta ve meyve olarak dusunuyorum. Umarim telafi ederimm
Vay bu cok az degil mi oglen yogurt aksama kadar tutacak mi

Kahvaltim: yulaf yogurt ve biraz salatalik domates ve peynir
Ara: 2 adet lokum ve yesil cay ictim

Yarin itibari is gunlerim basliyor..ben kahvalti yapamiyorum erken kalktigimdan oglen bakalim yemegi nasil yapacagim. Bu ara covid sebebli calisma masamiza servis ediliyor. Ama hep ekmek arasi et, salata,ayran,tatli ve corba geliyor....nasil yemeliyim oneriniz var mi?
Bence gelen yemeğin ekmeğinin hepsini yeme ama bir kısmını ye, akşamda daha hafif yersin. Diğer türlü takatsiz olursun. Arada spor da yaparsan hiçbirşey olmaz

Arkadaslar baslik degismedi ugrastim bilen varsa yazsin bana. Yoksa da boyle kalsin artik napalim. Tarti gunumuz de pazartesi olsun. En gec saat 11:00 de bildirelim. Ki bende listeyi hazirlayayim.

X