Ömür biter Diyet bitmez

Kilosu fazla olan arkadaslar. Şok diyet mi yapsak 5 gunluk acaba. Bayramda yediklerimizi toparlaruz en azindan olmaz mi

Arkadaslar baslik degismedi ugrastim bilen varsa yazsin bana. Yoksa da boyle kalsin artik napalim. Tarti gunumuz de pazartesi olsun. En gec saat 11:00 de bildirelim. Ki bende listeyi hazirlayayim.
Sonrada değiştirilmiyor demek ki. Olsun kalsın böyle sıkıntı yok ramazan ayından bize bir hatıra kalmış olur.

Yapabilsem çok güzel olur ama benim direncimi inanılmaz kırıyor öyle beslenmek. sonra hepten bozuyorum.
Ben de hiç yapamadım böyle şeyler ama siz yaparsanız gaza gelip 1 gün yapabilirim.Ben de senin gibiyim @ctncng_a kızlar bi açıklasınlar bakalım nasıl birşey yapacaklarmış ona göre karar verebiliriz.

Günaydın kızlar. Kahvaltım: haşlanmış yumurta, yeşillik, peynir ve zeytin. 1 dilim ekmekle.
fee fi fo ve beybigirll ben şok diyet yerine aralıklı oruçla besleniyorum söylemiştim zaten. Geç uyandığımdan 12-1 oluyor kahvaltım akşam da en geç 8’de yiyorum. bu süre arasında canım isterse meyve yiyorum ya da baska az kalorili şeyler. Akşam yemeği bittikten sonra ağzıma hiçbir şey atmamaya çalışıyorum şu an ailemin yanına yeni geldiğim için biraz zor oluyor. Aile apartmanında ablama, abilerime, yengemlere gidince ikramlık bir şeyler oluyor hep. Ama mesela dün akşam sadece sade kahve içtim, kuruyemiş falan asla yemedim meyve getirdi abim artık ayıp olmasın diye 1 parça karpuz yedim normal şeklinde sadece kalorisiz içecekler serbest soda, sade kahve, çay vs gibi. sütsüz ve şekersiz olacak bunlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…