Ömür biter Diyet bitmez

Bayramı evde geçirdiğim için rutin günler gibi geçiriyorum ben. Yemeğimi yedim. Kahvaltıya kadar birşey yok artık. Bayramdan sonra belki köye kayınvalidemlere gideriz. Orada ben de biraz aksatabilirim. Gerekirse bu hafta tartı günü yapmayalım, nasıl isterseniz.

Kızlar bana bi yardım edin yaa. Şimdi malum kendi evimde değilim kayınvalidem ve annemde dönüşümlü kalıcam. Aileler kalabalık o yüzden kişiye özel yemek pişirme imkanım yok olsa da her gün uğraşamayabilirim bununla. Ama öylehamurişi veya yağlı yiyecek yeme alışkanlıkları onlarda da yok. Çok kasmadan olan yemekten az az yesem bir sakıncası olmaz diye düşünüyorumm sizce nasıl bi yol izlemeliyim.

Ben hep oyle yaptim zaten kendime ozel yemek yapmak kalici olmuyor..ben yemeklerden az yedim ...sende bence yiyecegin birsey muhakak bulursun yeterki az ye pilav ve makarna yeme

Ben normalde de kendime özel yapmıyorum canım. Zaten evde 2 kişiyiz. O yüzden yaptığım yemeklerin miktarını kendime göre ayarlıyorum canım. Kilo verebildiğime göre işe yarıyor. Belki çok kilo vermeme engel oluyordur ama başka türlü zor olur benim için. Spor imkanın olursa onu da yaparsan programdan çok uzaklaşmadan dönmüş olursun.

Olabilir aslında. Ben de yolculuk yaptım ertesi gün dinlenme günü sonra anne abi abla ziyareti derken ne yedik içtik belli olmadı. Bugünden itibaren toparlamaya başladım ama hemen belli etmez büyük ihtimalle.
Bence genede tartilalim varsa artis gozuksun boylece obur hafta verirsek o da gorunur..diyetler hep eksi gitmez heleki uzun vadeli olanlar..bizim ekip 5-6 haftadir hep eksi gidiyor...bu diyetin dogasina aykiri

Bence genede tartilalim varsa artis gozuksun boylece obur hafta verirsek o da gorunur..diyetler hep eksi gitmez heleki uzun vadeli olanlar..bizim ekip 5-6 haftadir hep eksi gidiyor...bu diyetin dogasina aykiri
Ben Cuma köyde olurum, evde olmayabilirim diye çarşamba günü bildireyim diye düşündüm. Listeye eklemeselerde ben çarşamba günü tartılıp bildireceğim.

Ben hep oyle yaptim zaten kendime ozel yemek yapmak kalici olmuyor..ben yemeklerden az yedim ...sende bence yiyecegin birsey muhakak bulursun yeterki az ye pilav ve makarna yeme

Bi yandan belki böyle iyi olur. Kendi evimde hep böyle canımın çektiği gerçekten çok sevdiğim yemekler pişiriyordum ama burda her gün sevdiğim şeyler pişmeyebilir bu da az yememe sebep olur bence güzel olur

Kalori say yemek ayırmadan azar azar yersin için de rahat olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…