Ömür biter Diyet bitmez

Tam 10 dakikadir konusmalari okumayi bitirmeye calisiyorum. Benim daha yolum uzun en az 7-8 kilo kesin vermem gerekiyo ayrica gobekte baya var bende ilk doumdan kalmisti 2. olunca gider diyodum ama gitmedi malesef. 2. den sonra aldigim kilolari verdim ama ilkler bekliyo bakalim umarim onlari da gonderirim

Esimde cok kiloluydu 1,5 ayda tam 13 kilo verdi ve hala da veriyo. 92 ile basladi suan 75 falan o civarda geziyo. Onun kilolar hizlica gidiyo benim ki kaliyo
Su hale bakin bu sadece 1,5 ayda olan

Esimde cok kiloluydu 1,5 ayda tam 13 kilo verdi ve hala da veriyo. 92 ile basladi suan 75 falan o civarda geziyo. Onun kilolar hizlica gidiyo benim ki kaliyoEki Görüntüle 2635711
Cok basarili sporla destekliyor mu? Erkekler kolay kilo veriyor esim diyet yapmadigi halde ramazanda 2 kilo verdi

Cok basarili sporla destekliyor mu? Erkekler kolay kilo veriyor esim diyet yapmadigi halde ramazanda 2 kilo verdi
Yok canimmm ne sporu hic bisey yok. Ayni seyleri yedik ictik hatta belki ben daha az yedim ama ben 4 kilo verdim o 13

Kızlar ben sizi bırakmam şöyle ki ideal kiloma gelsem bile koruma evresinde yine buraları takip etmeliyim çünkü etrafımdaki herkes daha çok yemem konusunda motive ediyor sadece burada beni anlayan birileri var
O yüzden devam ederim diye düşünüyorum

Esimde cok kiloluydu 1,5 ayda tam 13 kilo verdi ve hala da veriyo. 92 ile basladi suan 75 falan o civarda geziyo. Onun kilolar hizlica gidiyo benim ki kaliyoEki Görüntüle 2635711
Erkeklerin kas kütlesi daha fazla olduğu için daha hızlı kilo veriyorlar canım çünkü metabolizmaları daha hızlı çalışıyor eşimi görsen inanılmaz çok yer ve yıllardır aynı kiloda ve daha da acısı çok yemediğini iddia eder.Ben onun kadar yesem ki yiyemem kesin morbid obez olurdum.

Kadınlarda hormon dengesizliği regl falan cok etkiliyo canım erkeklerin bünye daha farklı.

Hayirlisi bakalim benim ki de yavas yavas gidiyo gibi kalici olur insallah
Aynen zamanımda bi 10 kg vermiştim 6 aydaydı sanırım o 10 kiloyu bi daha hiç almadım.Hiçbir zaman şok diyetlere inanmadım.En iyisi yavaş ve sağlıklı vermek
Doktorlara göre en fazla ayda 1 kilo vermek sağlıklı o da en fazla.Buna hiçbirimiz uymuyoruz bari şok diyet yapıp kendimizi tehlikeye atmayalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…