Ömür biter Diyet bitmez

Cani
Amaaan kıyafette düz dursun da karın kaslarının sertleşmesi çok zor.Evlatlarını Allah bağışlasın canım.Bu kiloyu sabitleyecek misin devam mı edeceksin planın ne şimdi
Bunları neden sorduğumu biliyorsun di mi
Boylarımız aynı sen kilo verdikçe ben daha çok motive oluyorum
Canim 51 e dusup orada sabitleyeyim diyorum....1 kilo bonus kalsin diyorum😆😆

Önemli olan vermen bence az ya da çok farketmez.Hatta yavaş verilen kilolar geri alınmıyor.you tube da fitness partnerim diye bi hoca var onu çok beğeniyorum ona bi baksana zumba filan yaptırıyor çok eğlenceli
Bakayim...kendimce zorlanmadan yapilacak 10 dakikalik bir set olusturmayi dusunuyorum

Tuyo kolay benim plan hazir ...normal ye aksamdan sonra abur cubur yeme...tatli sevmem zaten onuda haftada bir yesem islem tamam...haftada 2-3 de yurursem degme keyfime...
Yaz mevsiminde geceler kısa diye daha rahat diyet yapılıyor. Abur cubur düşünecek vakit olmuyor. Tatlı ben de sevmiyorum. Bahçeye gidince biraz iştahım açılıyor. Onu da frenlerim artık

kızlar hepinizi tebrik ederimm. benim daha yolum var diyet konusunda sanırım :/ 4-5 kilo versem daha mutlu olacağım orası kesin. yazın da virüs olayları biterse reformer pilatese devam edeceğim gerçekten vücudu inanılmaz toparlıyor ben düğünümden önce yapmıştım her gelinlik provamda daraltma yapıyordu gelinlikçi🙈

kızlar hepinizi tebrik ederimm. benim daha yolum var diyet konusunda sanırım :/ 4-5 kilo versem daha mutlu olacağım orası kesin. yazın da virüs olayları biterse reformer pilatese devam edeceğim gerçekten vücudu inanılmaz toparlıyor ben düğünümden önce yapmıştım her gelinlik provamda daraltma yapıyordu gelinlikçi🙈
Bu kızlar giderse biz devam ederiz artık 😊

X