Ömür biter Diyet bitmez

İftar: 7-8 kaşık kuru fasulye, yoğurtlu semizotu salatası, biraz da çoban salata. 1 dilim ekmek.
şimdi kahve-soda vakti😌

Eklentiler

• B3005261-BD11-459C-8DEA-0ACA94B0430D.jpeg
    B3005261-BD11-459C-8DEA-0ACA94B0430D.jpeg
    230,9 KB · Görüntüleme: 18
Ooooo harikasın nasıl göbiş falan tamamen gitmiştir di mi.:sampiyon:
Eteğin pantolonun altından hiç belli olmaz.Harika göründüğüne eminim.Yüzün nasıl çöktü filan diyen var mı:KK47:
Yuzum biraz kuculdu ama cok gocmedi valla...butun kiyafetlerim oluyo dar olanlar bile iyi duruyor ama gobek hareketi yapmadigimdan siki degil...kiyafette duz duruyorda hala yumusak...ikiz dogum kolay olmuyor benim oglanlar ikiz 18 yasina geldiler ama o zamandan beri karin kaslarim eskisi gibi degil...tek yaptigim spor yuruyus ve eliptik yeni yeni...

Yuzum biraz kuculdu ama cok gocmedi valla...butun kiyafetlerim oluyo dar olanlar bile iyi duruyor ama gobek hareketi yapmadigimdan siki degil...kiyafette duz duruyorda hala yumusak...ikiz dogum kolay olmuyor benim oglanlar ikiz 18 yasina geldiler ama o zamandan beri karin kaslarim eskisi gibi degil...tek yaptigim spor yuruyus ve eliptik yeni yeni...
Amaaan kıyafette düz dursun da karın kaslarının sertleşmesi çok zor.Evlatlarını Allah bağışlasın canım.Bu kiloyu sabitleyecek misin devam mı edeceksin planın ne şimdi
Bunları neden sorduğumu biliyorsun di mi
Boylarımız aynı sen kilo verdikçe ben daha çok motive oluyorum

X