Ömür biter Diyet bitmez

Bugün komşum ıslak kek getirmiş ben çok severim irademe resmen savaş açtım ki ona diyetteyim demiştim bu bana resmen hakaret ben olsam goturmezdim eşim kek sevmiyor yemedi mutfakta duruyor her gördükçe ye beni diyor acaba çöpe atsam günah olur mu

Birde süslemiş püslemiş akıl verin bana başka komşuya veremiyorum bütün apartmana vermiş ya yiyecem ya atacam
aranizdan birisi degilim ama cevap vermek istedim. O islak kekin büyüklügü nekadar bilmem ama 500 kalori vardir diye düsünüyorum. Ayrica o keki oldugu gibi degilde yagsi sekeri unu vs. bütün malzemeleri ayri ayri kaseye ayrilmis olarak görseniz yermiydiniz? Bence yemek istemezdiniz. Esiniz yemiyorsa atin gitsin.

Bende yememeyi tercih ettim kendime bir söz verdim ve bayrama kadar diyetime sadık kalacam

Çocuğa ya da eşine yedir canım. Getirmese iyiymiş, ama atmak da doğru olmaz sanki.

Ramazan Ayini Diyet ayi diye gören
Sevabini alamaz
Biz başlık olarak sadece yazdık yoksa diyet ayı olarak görmüyoruz zaten. Sadece kendimizi frenlemeye çalışıyoruz o kadar. Bunu din ile karıştıran biz değil siz siniz kusura bakmayın ama.

Yaptığımız diyet neden acaba başkalarını ilgilendirip bu şekilde saçma bi uyarı verme gereği duyar acaba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…