Ömür biter Diyet bitmez

Aslında hepimiz kilo takıntılıyız kilo verememe o kadar beynine yer etmiş ki verebileceğine inanmıyorsun galiba
Zamanla iyice zayıfladıkça kabulleneceksin bence
Aynen katılıyorum sanki hiç vermemişim gibi oluyor banada. Çok takıyoruz kafaya

kahvaltım: 2 kaşık Kepek unla yapılmış krep, domates, salatalık, 10 zeytin ve yeşilçay.
akşama da et sote ve yoğurtlu köz patlıcan var.
Bu sabah dayanamadım tartıldım 64.1 çıktım gidiyorlar mı ne bunlar
bir de kızlar kilo verildiği halde verilmemiş gibi hissetmek hepimizde mevcut, ben bir tane hedef koydum üstüme tam olan bi pantolonum şimdi zar zor kapanıyor ona rahat sığdığım vakit kiloluyum fikrimi de bırakacağım siz de böyle yapın motivasyon oluyor

Tartıdan hiç inmiyorum zaten benim de cumadan sonrasında kilo azalması var. Ben zayıflamamış hissetmiyorum kızlar. Aksine fit hissediyorum. Ablamla uzun süredir görülmemiştim, dün gördü, çok zayıflamamışsın dedi Olmayan pardesü de dün gayet iyi oldu üstüme. Bayrama 76yı hedefledim kendime, ne yapıp edip ulaşmalıyım

Anneler gununuz kutlu ve mutlu olsun efem...
Bu zayiflama isinde herkes kendi dogrusunu buluyor..ama zamanla ilk kilo verme hizi azalinca niye bu kadar az yiyorum sonra ne olacak diyorsun....bence arada 1 hafta normal yeme duzenine gecip abartmadan sonra tekrar azaltmak lazim...ben bu teknigi uyguluyorum ..2 haftada 2,4kg verdim bu biraz fazla simdi durdu 4-5 gundur bende biraz arttirdim yemeyi bu hafta kiloyu tutsam bile basari sonra 1 hafta daha atak yapip 1 kilo verirsem hedef tamam sonra koruma...

Yazmayi unutmusum 45 dakika ekliptik yaptim .....
Bu arada dukan birasi denen soda yesil cay karisimini deneyen varmi? Faydasi oluyor mu acaba odem atmaya
Onla zayıflayan arkadaşlarım vardı ama onların kilosu aşırıydı yani biliyosun kilosu fazlalarda daha çok fayda ediyor böyle şeyler.
ben pulbiber yoğurt deniyorum bu ara sanki biraz fayda ediyor gibi gibi.

Onla zayıflayan arkadaşlarım vardı ama onların kilosu aşırıydı yani biliyosun kilosu fazlalarda daha çok fayda ediyor böyle şeyler.
ben pulbiber yoğurt deniyorum bu ara sanki biraz fayda ediyor gibi gibi.
Yoğurt pulbiber de dün 15. Günümdü. Bugün bırakacağım. Onu daha önce de denemiştim. Gerçekten işe yarıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…