Ömür biter Diyet bitmez

Kızlar yarın ki iftar menümle ilgili fikrinize ihtiyacım var. Eşim istediği için yarın çökelekli pide yaptıracağız iftara. Mercimek çorbası ve de salata olacak yanına. 1 tane yemeyi düşünüyorum. Pide derken hazır pide ebatında değil, 30 santim civarı oluyor. Yersem sahur mu yapmayayım. Siz olsanız ne yapardınız.
Cnm ben birgün sahur yapmadım iftarı zor ettim tansiyonum düştü çok kötü olmuştum

Kızlar yarın ki iftar menümle ilgili fikrinize ihtiyacım var. Eşim istediği için yarın çökelekli pide yaptıracağız iftara. Mercimek çorbası ve de salata olacak yanına. 1 tane yemeyi düşünüyorum. Pide derken hazır pide ebatında değil, 30 santim civarı oluyor. Yersem sahur mu yapmayayım. Siz olsanız ne yapardınız.
Yediğinde onu dengelemen gerek spor falan yap yada gece ekmek yeme haşalnmış yumurta falan ye o da tok tutuyo

A91839D3-AEF9-486C-BD15-02178C2F944F.jpeg

sahur menümm

Ben olsam kalorisini hesaplar ona göre tüketirdim

Birşey soracam hanımlar
Kilo veriyorum ama hala kendimi çok kilolu ve kilo vermemiş ve çok yiyor gibi hissediyorum
Neden böyle hissediyorum
Aslında hepimiz kilo takıntılıyız kilo verememe o kadar beynine yer etmiş ki verebileceğine inanmıyorsun galiba
Zamanla iyice zayıfladıkça kabulleneceksin bence

Ben de günlük aldığım kalori miktarını artırmaya karar verdim.Çünkü her ne kadar mutlu olsam da iki haftada verdiğim kilo benim için fazla.Ben yavaş ve sağlıklı vermek istiyorum o yüzden günlük 1300 kalori hedefimi 1400e çıkardım.Yavaş olsun benim olsun:rapci:

X