Ömür biter Diyet bitmez

0

Bence inatla devam et diyete..gercekten yediklerini azaltip hareketi arttirinca ise yariyor ama bazen herseye ragmen geri gidecegine ileri gidebiliyor...burada motivasyonu bozmadan devam etmek yada 1-2 gun normal yemeye donup sonra tekrar diyete baslamak gerekiyor

Ben de öyle düşündüm, stres yapınca daha da kötü oluyor. kendimi rahat bırakacağım zaten yemeklerimi genelde sağlıklı şekilde pişiriyorum porsiyon küçülterek devam edeceğim.

İftar menüm
10984B52-56E6-4FFA-9F55-408689A26823.jpeg

İftarı ılık limonlu su ile açıp salata yoğurt çorba ve sebze yemeği ile bitiriyorum sahur ve iftar arası bir kupa türk kahvesi içiyorum metabolizmamız yavaşladığı için hızlandırıcı şeyler için sahurda 2.3 adet haşlanmış yumurta ve bol su içiyorum iftar ve sahur arası 2 litre suyu bitiriyorum bu şekilde geçen sene kilo vermiştim şuanda da deniyorum kesinlikle azimli olun sonucu görüyorsunuz. Ve en önemli kısım gün içinde açken egzersiz yapın yapabildiğiniz kadar yağlar açken yakılıyor.

59 falan olsam bayrama kadar yine yeter bana. Yavaş gitsin tam gitsin. Spor yapmadım ama bu hafta yapcam inşallah
Sıkı spor yapıyorum yoksa bu kadar hızlı kilo vermezdim sanırım şuan esnek çalışmadan dolayı haftada bir işe gidiyorum o yüzden diyet ve sporumu düzgün şekilde yapıyorum bayramdan sonra tam mesai yapacağız o zamana kadar hamilelik öncesi kiloma dönmek istiyorum

X