Ömür biter Diyet bitmez

5D2CCC70-7426-41C6-BFDA-2A16E10E2AC1.jpeg

İftar menüm
Biraz fazla gibi ama listem bu kadar🥰

Kızlar ben de ramazanda kilo vermeye çalışanlardanım.1.70 boyum. 79.5 kiloyum. Az yiyorum. Günlük 1 saat yürüyorum. 1 haftadır da pulbiber yoğurt kürü yiyorum. Ama o mu şişirdi bilmem hiç kilo vermedim

.kizlar iftarda aksama dogru mu tartiliyorsunuz? Benim sabah ve aksam arasi 400 gr degisiyor en az...internette baktim ramazanda aksam ustu en ac halimizle tartilmak daha dogru diyor
Bence de doğru olanı o. Cuma günü iftardan önce tartılalım

Kızlar ben de ramazanda kilo vermeye çalışanlardanım.1.70 boyum. 79.5 kiloyum. Az yiyorum. Günlük 1 saat yürüyorum. 1 haftadır da pulbiber yoğurt kürü yiyorum. Ama o mu şişirdi bilmem hiç kilo vermedim
Listeye seni de ekledimm. Biraz kalabalık oldu liste ama bu cuma sadece yazanları eklemeyi düşünüyorum. Sizce ne yapalım???

Bende tam tersi olurdu. Normal beslenirken diyete başlayınca ilk hafta kilo baya veriyodum
Ilk hafta bendede cok farketmemisti...vucut once ileri gidisi durduruyor bu zaman aliyor once bu arti ivme duruyorsonra eksiye gidis basliyor... sabirli olup birazda hareketi arttirmak sart ozellikle 40 sonrasi sporsuz cok zor... bu 3 gunde 3 kilo falanda yalan bence... bende hic calismadi anca 1 kilo gidiyor...

Diyete 4 Nisan'da 83,5 kiloydum başladım. 1 ayda sporla dikkat ederek 4 kilo verdim. Sanırım birazı da ödemdir ki hızlı gitti. Bir haftadır kilo kaybım durdu. Aksine daha az yiyorum nerdeyse. Bakalım vücudumun inadı ne zaman kırılacak.

Sahur: 1 yumurtalı mantarlı omlet, bir salatalık, bir dilim peynir, 7 zeytin. yeşilçay içtim yanında ve 1 dilim ekmek yedim.

X