Ömrümü kendime harcamak hedefim

hayırlı olsun şimdidennn

ay artık çevremde de sanki hep erkekler işsiz kadınlar çalışıyor, devran tersine mi dönüyor nedir

Mapıstan erken çıktım

Arıyor mu iş? Hayırlı olsun şimdiden

Annwyl çok mutlu oldum evleniyor olmanıza. İnşallah çoook mutlu olursunuz

Viyuv Viyuv kızlar kaslı erkeklerin olduğu bi aşk filmi izledim. Çok güzeldi tavsiye ederim Amazon Prime 'da Kusursuz Takıntı filmin adı. Çok erotik gibi duruyor ama pek erotik değil. Kocişle, sevgiliyle izlenmez onu söyliyim evinizde tekken izleyin. Adamlar tribe girer felan

monoi nasılsınnn müthiş enerciiine ihtiyacımız vaaar biz topiğe döndük sen yoksunnnn

monoi nasılsınnn müthiş enerciiine ihtiyacımız vaaar biz topiğe döndük sen yoksunnnn
Güzelleriiim çok özledim sizi ama topiğe girmemle çıkmam bir oluyor kaç gündür

Günlerdir sanki tüm düğün nişan cenazeler bir araya gelmiş gibiydi. Çok üzücü şeyler de oldu güzel anlara da katıldım ama çok yoruldum.

Vücudum deli gibi ödem yaptı düzenim bozuldu git gel derken.

Çokkk özledimmm siziiii neler yapıyorsunuz ben yokken neler oldu hepsine bakıcam

Bugünden son dakika güncellemesi: onca düğüne nikaha nişana gittim yine aşk yok Önceden bi bakışma bi bakış atma flörtöz haller olurdu kalmamış hiç

Allah allah allahhhh allahhhhhhhhhh ne güzel tavsiye

Ayyyyy hayırlı olsunnnnnnnnn
Mapıstan erken çıktım

Arıyor mu iş? Hayırlı olsun şimdiden
Ohoooo o kadar yokmuşum ki ben yokken rachel beraat etmiş

Napalım valla sen yokken bende yoktum çalıştım çalıştım çalıştım o yüzden de hiçbir şey yapamadım. Annwyl'i evlendiriyoruz ama ben bekarım hala merak etmeyinnn son kale düşmedi gayet enerciiiiii dolu olarak devam ediyorum hayata
Spor ve diyete çok ciddi başladım
Valla erkek nasıl bulunur bende bilmiyorum. Elimdeki giderse nerden erkek bulurum hiçbir fikrim yok. En kötü tiktok açarız boşver

Ahahahahahahahahahahahahahahahahah erkek bulmak

Yaaa aslında sevgili değil derdim. Hani böyle tatlı bi aşk kıpırtısı olurdu ya. O duyguları çok özledim. Yani biri çıksa yine hayatıma almam büyük ihtimal ama o hareketliliği o heyecanı, o ilgi duyulmasını özledim herhalde.

Tiktok mu

Ayyy duydummmm gelinin kız kardeşi makyajı yüklensinnnnnnnnnn

Ben de diyete başlamaya çalıştım

Spor için de offf bir cesaret edemedim külfet geliyor gözüme. Ama felaket halde bozuluyor vücudum. Acil bir şey yapmam lazım.
Neee oooo yoksa Annwyl in düğününe mi hazırlanıyoruz diyetlerrr sporlarr

Diyet için aktif olduğun zamanı seçme. Düğünler, taziyeler aktif hareketli günlerin var beslenme açısından. Kendine düzen oturtamazsın. Rutine bindiği zaman başla bence. Böylece motivasyonun da düşmemiş olur. Ama spor için kesinnn başla derim. Diyet için kendini çok daha motive hissedersin.
Gelinin bacıları olmak kolay mııııııığ

O dönem bitti bebeğim herkesi evlendirdim artık rutinim taziye de bitti herkes döndü memleketine. Bu ara acayip tatlı krizi geliyor. Gece uykumdan uyandım nutella çikolata ne varsa yedim geri yattım
Ay napıyoruz diyet mi
Ne yapmak istediğimizi mü soruyorsun ne yaptığımı mı? ona göre cevap vereyim

Ay napıyoruz diyet mi
Hep diyet yapıyoruz bizzz ama evet şuan ciddili diyetteyim
Aşkom o zaman hemen başlıyorsun diyete, spora sa gidiyorsun. That girl olma zamanımız geldi geçiyor bile

Ne yapmak istediğimizi mü soruyorsun ne yaptığımı mı? ona göre cevap vereyim

Ben şeyi fark ettim, yemek kısmında sorun yok ama aşşşırı abur cubur tüketiyorum ya. Sabah zaten erken kalktığım için kahvaltı hazırlayamıyorum gong+kahve yapıyorum, yanına browni belki. Sonra kahvaltı. Öğle yemeğinde vakit bulamazsam yine evde ne varsa abur cubur ondan yiyorum bugün cips yedim hareketsiz de olunca iyice kilo almışım bezdum.

Ben de hafif bi egzersize başlayayım bari

Aşkom o zaman hemen başlıyorsun diyete, spora sa gidiyorsun. That girl olma zamanımız geldi geçiyor bile
Aşkona bir haller oldu zaten ahahhs
Bir sardım kendime estetik mi yaptırsam, zayıflasam mı, saçımı mı değiştirsem sabah akşam kafamda bunlar

Kızlaaar güneş kremi tavsiyeniz var mı? Heliocare renkli kullandınız mı hiç?
silgi gibi soyulmayan, kalıp gibi hissedilmeyen kuru ciltler için şöyle mis gibi önerinizzzz

Son düzenleme:
Orange saat kaçta kalkıyorsun? Boy kilo bilgisi alimmm

Ben güneş kremi hiç sevmezdim çünkü cildimde tarif edemediğim bir fazlalık hissi vardı ve beraberinde sivilce oluştu hep ama hep. Şuan yves rocher kullanıyorum ve aşırı memnunum o hisler ve akne hiç olmadı

Önce sağlıklı beslenme ve ufak egzersiz yap sonra bakarız saçlara estetiğe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…