Ömrümü kendime harcamak hedefim

Minik kuşum erkekler hiçbir zaman tam anlamıyla bize tamamlanmış hissettirmiyorlar sanırım. Erkek arkadaşım için ne zaman romantik desem öyle bişi yapıyor ki hemen ağlıyorum ya da ne zaman ne kadar kibar biri desem öküz gibi davranıyor. Ama galiba önemli olan telafi edebilmek bunu. Belki bizde onlar için böyleyiz yani pek konuşkan değildir benimki o yüzden iç sesinde olan biteni bilmiyorum ama bazen benimde onu hayal kırıklığı mı desem bilemedim ama bişiler yaptığımı fark ediyorum.
Hayatındaki kişi negatiflerini pozitife çevirebiliyor mu onu söyle sen? Ve yanında gerçekten rahat mısın? Her anlamda içinden geldiği gibi misin?
Ay aynısı valla 😂 Ben de ne zaman bana çok iyi geliyor iyi ki hayatımda diye düşünsem akşamına rezil bir kavga ediyoruz 🤦🏼‍♀️ Kendi kendimize nazar değdiriyoruz sanırım.
Negatifi pozitife çevirmek olarak stresliysem rahatlatıyor. Gerçekten kötü ruh halimdeyken beni dinleyip konuşmalarıyla iyi hissettiren tek sevgilim diyebilirim ama aynı zamanda keyfim gayet iyiyken saçma sapan şeyleri büyüterek kavga çıkarıp keyfimi de kaçırabiliyor. Yanında %85 rahatım. Bazen çok sinirli oluyor o zaman yine neye kavga çıkaracak diye rahat olamıyorum.
Sende sanırım bu soruların cevabı evet öyleyse şanslısın ☺️

Ahahahha çok güldürdün beniiii.

hoşbuldummmmmmmm 😍

Ayy haklısın sevilmeye her canlı muhtaç..

Fos he :KK53: ben de kardeşim neeeyyye yorum yapsam “gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanarak” bana dönüyor :rolleyes: ağzımı açamıyorum :rolleyes:

Ayy sizi çok çok çokkk sevdimmmmm :eğlence:
Kimseyi ayıplamamak gerek valla ben de dilimi tutmaya çalışıyorum bu konuda 😂 Ben de siziii 🫶🏻💗

monoi monoi sürekli mesajını okuyup güç bulacağım teşekkür ederimmm 💜

little bird little bird ben ilişki konusunda abimle olan ilişkime bakıyorum. Aynı evde yetişen, aynı kültürün insanlarıyız. Canım kadar da çok severim abimi ama anlaşma konusunda bazen iyiyiz bazen azılı düşmanımken farklı bir ailenin oğluyla %100 uyuşmayı beklemiyorum. Ama uyuşmazlıklarda toparlanmayı biliyorsak evet bizden bişeyler olur diyorum.

Ah güneş akrep yükselen yengeç ay balık biri olarak seni öyle iyi anlıyorum ki. Demlenesin geliyorsa demlen çiçeğim 💜

Haftaiçi bi arkadaşımın nişanına davetliyim. Ama sanırım oraya çok fena küs olarak iletişimi kestiğim bir arkadaşım daha gelecek ve ben onu görürsem naparım diye endişeleniyorum
leydim o kadar iyi anlıyorum ki seni. ortamda ne kadar sevdiğim kişi olursa olsun 1 tane sevmediğim tüm modumu etkiliyor.

ama zaten bikaç saat geçireceksin muhtemelen, dayanabilirsin bence ruhsal olarak çok dayanıklı ve olgun olduğunu düşünüyorum forumdaki gözlemlerimle ☺️

monoi monoi sürekli mesajını okuyup güç bulacağım teşekkür ederimmm 💜

little bird little bird ben ilişki konusunda abimle olan ilişkime bakıyorum. Aynı evde yetişen, aynı kültürün insanlarıyız. Canım kadar da çok severim abimi ama anlaşma konusunda bazen iyiyiz bazen azılı düşmanımken farklı bir ailenin oğluyla %100 uyuşmayı beklemiyorum. Ama uyuşmazlıklarda toparlanmayı biliyorsak evet bizden bişeyler olur diyorum.
yaa çok güzel bi bakış açısı hiç böyle düşünmemiştim. ben de kız kardeşimle bile hiçbi zaman tam anlaşamıyorum aynı şekilde. biz de bi şekilde toparlıyoruz hep.

Merhabalar,
Biraz kendimden bahsetmek gerekirse 28 yaşında mühendisim. Okumayı, araştırmayı, izlemeyi ve gezmeyi çok seviyorum. Bu yaşıma kadar insanlar için çok uğraştım. Memnun etmeye çalıştım, insanların takdir ettiği kişi olmaya çalıştım ama hepsi boşuna ömrümü başkaları için harcamak istemiyorum artık.
Kiloluyken zayıflasan güzel olursun diyenler 17 kilo verince eski halin daha iyiydi yüzün yaşlı görünüyor dedi bana. Özetle insanları asla memnun edemeyiz. Zamanımı kendimi geliştirmek, mutlu etmek ve ruhuma şifa olmak için harcamak istiyorum. Burası benim şifa günlüğüm olsun istiyorum. Yeri gelir mutluluğumu, öğrendiğimi, güldüğümü yazarım yeri gelir hüznümü buraya paylaşırım.

Benim gibi düşünen ruhuna şifa arayan herkese kapım açıktır.

Sevgilerimle
Ben ben ben🌈🌈❤️🐘

Merhabalar,
Biraz kendimden bahsetmek gerekirse 28 yaşında mühendisim. Okumayı, araştırmayı, izlemeyi ve gezmeyi çok seviyorum. Bu yaşıma kadar insanlar için çok uğraştım. Memnun etmeye çalıştım, insanların takdir ettiği kişi olmaya çalıştım ama hepsi boşuna ömrümü başkaları için harcamak istemiyorum artık.
Kiloluyken zayıflasan güzel olursun diyenler 17 kilo verince eski halin daha iyiydi yüzün yaşlı görünüyor dedi bana. Özetle insanları asla memnun edemeyiz. Zamanımı kendimi geliştirmek, mutlu etmek ve ruhuma şifa olmak için harcamak istiyorum. Burası benim şifa günlüğüm olsun istiyorum. Yeri gelir mutluluğumu, öğrendiğimi, güldüğümü yazarım yeri gelir hüznümü buraya paylaşırım.

Benim gibi düşünen ruhuna şifa arayan herkese kapım açıktır.

Sevgilerimle
Çok doğru bı karar almissiniz hayatta kimseyi memnun edemiyor insan sonra arkasına bakıyor ve giden yıllarına uzuluyor. An'ın kıymetini bilmek gerek değmeyen hiç bişey için cabalamamak enerjiyi umudu tüketmemek gerek.. kariyeriniz ve imkanlarinizda mevcutmus hayatın keyfini çıkarın umarım her şey gönlünüzce olur ❤️

Merhaba sevgili kadınlar,
Ramazan dolayısıyla enerji tasarrufu modundaydım hep topiği çok ihmal ettim. Arefe sürecinde de yoğun bi şekilde çalıştım. Nasılsınız? Musmutlu bir bayram diliyorum sizlere.

Hello görlssss
Nasılsınız? Bayram beni acayip sıkmaya başladı evde oturup gelene gidene tatlı vermekten sıkıldım. Kaçamak yapıp ödem tutmak da beni geriyor. Karnım davul gibi 2 gündür pfff bayram bitse de rutinime geri dönsem diyorum.
Bu aralar amazonda diziler güzel olmaya başladı bi dönem virane olan amazon toparladı bence kendini.
The power adlı diziyi izliyordum ve oldukça güzel bence güçlü kadınlar görmeyi seviyorum, güçlü kadın konulu komedi dizisi olan Harlem'i de tavsiye ederim. Sex and the city tarzında bi komedi ama keyifle izlemiştim. Eğlenceli bişeyler arıyorsanız tavsiye ediyorum kızlar.

Hello görlssss
Nasılsınız? Bayram beni acayip sıkmaya başladı evde oturup gelene gidene tatlı vermekten sıkıldım. Kaçamak yapıp ödem tutmak da beni geriyor. Karnım davul gibi 2 gündür pfff bayram bitse de rutinime geri dönsem diyorum.
Bu aralar amazonda diziler güzel olmaya başladı bi dönem virane olan amazon toparladı bence kendini.
The power adlı diziyi izliyordum ve oldukça güzel bence güçlü kadınlar görmeyi seviyorum, güçlü kadın konulu komedi dizisi olan Harlem'i de tavsiye ederim. Sex and the city tarzında bi komedi ama keyifle izlemiştim. Eğlenceli bişeyler arıyorsanız tavsiye ediyorum kızlar.
Helloooooğğvvv

Ben de regl olucam ne varsa yedim evde. Bayram zaten bi yavan bi bayık geçiyor. Hiç de sevmem hahaha

Harlem’i merak ettimm, the power da bana hitap ederrr ona da bakayım bir ara ❤

Friends tadında bir şeyler istiyor canım ama bakındım bulamadım. Tekrar izlemek bile geçiyor aklımdan ama sıkılırım herhalde ya.

Helloooooğğvvv

Ben de regl olucam ne varsa yedim evde. Bayram zaten bi yavan bi bayık geçiyor. Hiç de sevmem hahaha

Harlem’i merak ettimm, the power da bana hitap ederrr ona da bakayım bir ara ❤

Friends tadında bir şeyler istiyor canım ama bakındım bulamadım. Tekrar izlemek bile geçiyor aklımdan ama sıkılırım herhalde ya.
Bu mesajı okuduktan sonra üç bininci kez how ı met your mother izlemeye gidiyorum galiba 🤣🤣
Bu bayram değil ya cumayı boşuna tatil ettiler işimizi yapardık en azından 🤣🙄

Merhaba hoş geldiniz iş yoğunluğumdan mesajı görüp beğenip yazmayı unutmuşum aramıza katılırsanız çok mutlu olurum

İnanır mısın bende Friends hiç izlemedim how ı met your mother hayatımın dizisi ama aşırı keyifli izlemediysen kesinlikle izle derim
Teşekkürler ❤️💜 nice güzel paylasimlara

Merhaba hoş geldiniz iş yoğunluğumdan mesajı görüp beğenip yazmayı unutmuşum aramıza katılırsanız çok mutlu olurum

İnanır mısın bende Friends hiç izlemedim how ı met your mother hayatımın dizisi ama aşırı keyifli izlemediysen kesinlikle izle derim
Ayyyy friends her izlediğimde o arkadaşlığı, o toplanmalarını muhabbetlerini falan kıskanıyorum. Acayip bir ortamları var hashsh
Şimdilerde o kadar kafadengi insanın bir araya gelmesini geç iki üç kişi bile denk gelemiyor.
Keşke başlasan bayılacaksın❤️ Ben de başlayayım himym a ❤️

Ayyyy friends her izlediğimde o arkadaşlığı, o toplanmalarını muhabbetlerini falan kıskanıyorum. Acayip bir ortamları var hashsh
Şimdilerde o kadar kafadengi insanın bir araya gelmesini geç iki üç kişi bile denk gelemiyor.
Keşke başlasan bayılacaksın❤️ Ben de başlayayım himym a ❤️
Bu gece ne izleyeceğim belli oldu hemen Friends izliyorum. Hımym de aynı şekilde arkadaşlık üzerine kurulu Harlem’de öyle bende seviyorum böyle birbirinin her durumda arkasını toplayan dostlukları

X