Ömrümü kendime harcamak hedefim

Lady her ay okuyacağımızı düşündüğümüz ve okuduğumuz kitapların görsellerini de ekleyelim mi
Orangegreysky little bird kızlar sizce?

En son bu kitabı bitirdim, zaten çok kısa. Bilerek bunu da ertelemeyelim diye yazar kısa tutmuş, aslında senelerdir bu konuda araştırmalar yapmış makaleler yazmış.

Annwyl Yorumumu sormuştun yanlış hatırlamıyorsam.

Güzel bir kitap bence ama okuyup ertelemekten tamamen kurtulucam diye bir şey yok. İş bizde bitiyor her türlü.

Son düzenleme:
Offf sis kalp ben aşırı aşırı sevdiğim bir kitaptı keyifli okumalar

Her zamanki gibi harikasın minik kuşum

Bugün uzun zamandır eğlenmediğim kadar eğlendim diyebilirim. Sabah erkek kardeşimle tabiat parkına gittik güzel bir yürüyüş yaptık. Sonra tüm kardeşler toplanıp avm gezmeye gittik. Kahve dünyasının yılbaşı kurabiyeli dondurmasına aşık oldum kesinlikle bir deneyin derim. Ayrıca starbucks'ın Earl Grey çayına da vuruldum bu aralar kahve içmeye niyetlenip çay içiyorum.

Bende gingerbread kurabiyeleri yaparım oğlumun okuluna gönderiyorum yılbaşı zamanları
Çok çok güzel oluyor
Dondurma erimeyecek olsaydı bu fikirle denerdım

Afiyet olsun ne güzel olmuş

Bende gingerbread kurabiyeleri yaparım oğlumun okuluna gönderiyorum yılbaşı zamanları
Çok çok güzel oluyor
Dondurma erimeyecek olsaydı bu fikirle denerdım

Afiyet olsun ne güzel olmuş
Ah keşke yiyebilsem kurabiyelerden lütfen benim yerime de yiyin bir tane. Çoook severim çünkü gingerbread cookie ellerinize sağlık. Teşekkür ederim

Benim okumaya başladığım kitapta bu kitap
Bu kitabı annem okudu ve betimlemeler o kadar fazla ama o kadar iyi ki o anı bir tablo gibi gözünün önünde canlandırabilirsin demişti. Sadece betimleme değil koku, ses gibi detaylar da çok iyi işlenmiş. Benimde okunacaklar listemde. Keyifli okumalar dilerim

Reşat Nuri Güntekin’in Bir Kadın Düşmanı adlı romanına benzettim. Onda da önce kadının ağzından, sonra erkeğin ağzından anlatıyordu olayları. Çok güzel bir kitaptı.

Reşat Nuri Güntekin’in Bir Kadın Düşmanı adlı romanına benzettim. Onda da önce kadının ağzından, sonra erkeğin ağzından anlatıyordu olayları. Çok güzel bir kitaptı.
Daha önce hiç duymadım o kitabı. Teşekkür ederim hemen bakacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…