Ömrümü kendime harcamak hedefim

Valla senin adına çok sevindim.Benim yarın kaynanamgil gelcekmiş kendisiyle küsüm ama yapcak bi sey yok . Eşimle de aram kötü aslında kısaca herkesle aram kötü ve tek istediğim yalnız kalmak . Umarım benim için bu mümkün olabilir . Acayip yorgunum sabah yine erken kalkcam mutfagi filan toplayamadım cünkü oralari yapmam gerek.Cidden yoruldum ...Yine de çok kötü bir gün gecirmedim sadece kötü bir gün gecirdim.:) :) Bu da benim icin iyi bi sey asgari mutluluk:)

Aranızın kötü olmasına çok üzüldüm umarım her şey en kısa zamanda düzelir.
Erken kalktım ama benle beraber cocuk da kalktı :) pek bi sey yapamadım uyusana sıcacık yatagında dimi :)
Çocukla iş yapmak zor kolaylıklar diliyorum

Merhaba canım kadınlar
Sporda aşırı yoruldum ama kaslarım cayır cayır çalıştı bugün. Bir de üstüne 10K adımlık bir kafa dinleme yürüyüşüne çıktım. İş yeri yoğun işte her zamanki gibi. Eve gelince pilim bitikti bir duş alıp biraz podcast dinledim. Şimdi kitabımın başına geçtim. Bu aralar asmr videolarına baya merak saldım. Onlar olmadan uykuya dalamıyorum

Günün beslenme özeti
Sabah
1 haşlanmış yumurta
2 dilim peynir
Domates salatalık
Ara 2 hurma 1 fincan yeşil çay
Öğle fırında sebze
Ara 3 ceviz
Akşam ton balıklı salata
Ara 1 elma

Herkese merhaba kızlaar.

Mapuslara düştüm ama çıktık çok şükür bugün. Kedilerle ilgili bir konuda öfke kontrolümü biraz kaybetmiş olabilirim

Dün akşam kitabımı bitirdim (Uyumsuz). Çok heyecanlıydı sonu ama kitabın dili tuhaf geldi. “Kalkıp ceketimi giyiyorum. Gidip kapıdan dışarı bakıyorum. O sırada annemi görüyorum. ” diye yazmış. Sanki biri rüyasını anlatıyor gibi geldi hep Sonradan alıştım ama. Genel olarak acayip sürükleyici bi kitap. Umarım serinin devamı da öyledir.

Dün akşam çok iyi spor yaptım bugün harika hissediyorum

Kafam baya gidik, ilk cümleyi okuyunca cidden mapustan çıktın sandım

Bende Orange gibi mapustasın sandım malum siteden indirimlere bakıyordum don atlet göndermek için sana

Yeni bir diziye aşık oldum kızlar amazon prime -the peripheral bilim kurgu seviyorsanız bir bakın derim tarzı oldukça iyi geldi bana eve gelip 2 bölüm izledim ama baya sardı. Sanırım bugün kitap yok dizi film var benim listemde

Ben onun fragmanını çok beğendim de iş arkadaşım 10.dakikada bıraktım dedi diye hiç başlamadım ya, güzelse bakayım dizisizim bu ara.

Merhabalar günümün özetini günü bitirme kararı alınca yazayım ama şimdi beslenme günlüğümü yazabilirim bence

Sabah
1 su bardağı süt
2 yk yulaf
Yarım elma

Ara 1 fincan yeşil çay 2 hurma

Öğle ızgara köfte ayran salata

Ara 3 ceviz

Akşam 1 kase mercimek çorbası 1 dilim ekmek 3 yk yoğurt

Ara 1 elma

Günaydın sevgili kadınlar,
Dün kuaförde güzel bir cilt bakımı yaptırıp kaşlarımda da biraz değişiklik yaptık. Baya iyi geldi ufak bir bakım bana.
Sabah 8 gibi kalkıp kahvaltımı yaptım yine süt ve yulaf olarak tabii ki.
Yeşil çayımı içip spora gidicem bugün tekrar. Sonrasında bakalım artık.
Bu arada the peripheral beni bayaaa bi sardı. Şu aralar amazonda çok güzel içerikler var.

Deli gibi kas yanması çektiğim bir spor seansı oldu bugünkü. Ama nasıl iyi hissettiriyor bir bilseniz. Sanırım oturmak hepimizi zehirliyor. Kendimi nasıl fit, nasıl huzurlu hissediyorum.
Spordan sonra dışarıda işlerim vardı kefir ve muz olarak geçirdim öğle yemeğimi, spordan sonra gidip Fast food yiyip emeklerimi çöpe atmak istemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…