Ömrümü kendime harcamak hedefim

Aaa iyi ki doğdun 🧡 Yeni yaşın sana aşırı aşırı mutluluklar getirsin.
Teşekkür ederim 💜
İyi ki doğdun daha nice nice senelere ❤️❤️
Teşekkür ederim minik kuşum 💜
Aa doğum günün kutlu olsuuun iyi ki doğduunn :KK73:
Teşekkür ederim 💜
Nice mutlu, sağlıklı yıllara, iyi ki doğdun. 🎂
Teşekkür ederim 💜
Renkli giyinmeni tavsiye ederim. Beden algın nasıl dış görünüşün senin için önemli midir?Bunlara dikkat etmeni öneririm. Birde kök bitkilerin suyunu içmekte zorlanır mısın mesela zencefilli bir çay hava elementini yükseltir. Hararet artırıyor çünkü. Mizac olarak havayım bende de toprak az:olamaz: stabilite de zorlanıyorum aynı anda 50 şeyle ilgilenmezsem deliriyorum. Birde bence biraz sal ve herşeyde bir mantık arama.
Element olayını nasıl anlıyorsunuz neyinizin eksik olup olmadığını ben bu konuya aşırı Fransız kalmışım yaa
Nice senelere bu yıl benim yılımdı dedirten güzellikte bir sene olsun inşallah :KK200: Tam samhain zamanı doğmuşsunuz Lady vega valla süpermiş
Samhaini tam bilmiyorum hemen araştırıp bakacağım, teşekkür ederim 💜

Merhaba sevgili kadınlar nasılsınız?
Regl sancısından kendimi asmak üzereyim 😔
Kaç gündür cadıların keşfi dizisini izliyorum gece gündüz. Kitaptan sonra izlediğim için bana çok tatlı geldi ama kitabı okumadan izlediğinizde çok basit kalıyor olaylar.
Doğum günümü hiç beklemediğim insanlar öyle güzel kutladı ki ama ailemden bazı kişiler, yakın arkadaş dediğim insanlar hatırlamadı veya umursamadı. Bu yüzden her doğum günümde olduğu gibi hayatıma yeni bir düzenleme getirmem gerekiyor, bazı insanların hayatımdan çıkması gerek artık.

Sizlerin günü nasıl geçiyor?

Renkli giyinmeni tavsiye ederim. Beden algın nasıl dış görünüşün senin için önemli midir?Bunlara dikkat etmeni öneririm. Birde kök bitkilerin suyunu içmekte zorlanır mısın mesela zencefilli bir çay hava elementini yükseltir. Hararet artırıyor çünkü. Mizac olarak havayım bende de toprak az:olamaz: stabilite de zorlanıyorum aynı anda 50 şeyle ilgilenmezsem deliriyorum. Birde bence biraz sal ve herşeyde bir mantık arama.
Nerdeyse hep siyah giyinirim 😂 Normalde dış görünüşüme önem verirdim ama son birkaç senede çok kilo aldığım için biraz saldım… Açıkçası içmeyi denemedim, tek içtiğim normal çay ve yeşil çay 😅 Aynı anda 50 şeyle ilgilenme bende de var ama benimki muhtemelen dikkat eksikliğinden

Teşekkür ederim 💜

Teşekkür ederim minik kuşum 💜

Teşekkür ederim 💜

Teşekkür ederim 💜

Element olayını nasıl anlıyorsunuz neyinizin eksik olup olmadığını ben bu konuya aşırı Fransız kalmışım yaa

Samhaini tam bilmiyorum hemen araştırıp bakacağım, teşekkür ederim 💜
Ben telefonuma astrology master diye bir uygulama indirip ordan bakmıştım canım, şimdi tekrar bakıcam merak ettim 😂
Merhaba sevgili kadınlar nasılsınız?
Regl sancısından kendimi asmak üzereyim 😔
Kaç gündür cadıların keşfi dizisini izliyorum gece gündüz. Kitaptan sonra izlediğim için bana çok tatlı geldi ama kitabı okumadan izlediğinizde çok basit kalıyor olaylar.
Doğum günümü hiç beklemediğim insanlar öyle güzel kutladı ki ama ailemden bazı kişiler, yakın arkadaş dediğim insanlar hatırlamadı veya umursamadı. Bu yüzden her doğum günümde olduğu gibi hayatıma yeni bir düzenleme getirmem gerekiyor, bazı insanların hayatımdan çıkması gerek artık.

Sizlerin günü nasıl geçiyor?
Benim günüm güzel geçiyor, akşam yürüyüşe çıkacağım.

En sonuncu hariç geçtiğimiz 2 doğum günümde benim için de aynı şey olmuştu. Hiç beklemediğim kişiler kutlarken en değer verdiğim kişilerin çoğu unuttu. Biri de en yakın arkadaşımdı, birinde kutladı ama öyle söylendi ve ofladı pufladı ki keşke kutlamasaydı dedim, diğer doğum günümde de kutlamayı unuttu. Ben açıkçası normalde çok önemsemem ama kendi doğum günü için çok özen gösterilmesini bekliyor; hatta arkadaşlarla kutladığımız doğum gününü beğenmediği bile olmuştu veya direkt 00.00’da yazmamı bekliyordu hep. Bunun dışında da genel olarak bencil olması + yaşadığımız bir olay üstüne bu olunca ben de mesafe koydum. Sanırım anladı en son doğum günümde aramız soğuk olmasına rağmen sürpriz doğum günü planlamış ama yine de ısınamadım tekrar. Ay upuzun yazmışım ve sadece doğum gününden bahsettiğim için ergen kız hikayesi gibi olmuş 🙈

Kıssadan hisse ben çok fazla önemsemiyorum çok yakın arkadaşım değilse kutlamayanları ama artık ben de benimkini kutlamayanı kutlamıyorum

Ay ben doğum haritama baktım da sadece ateş ve su var 😂 Duygusallığım, ya hep ya hiççiliğim bundan mı acaba 😅 ve bana başka önerin varsa alırım 🙏🏻 hln09 hln09
17FFFEA7-B797-41B1-B3DC-FFAE951C9EB4.jpeg

Eklentiler

• F2609A20-3692-4EC6-91B7-F26803C26D9D.jpeg
    F2609A20-3692-4EC6-91B7-F26803C26D9D.jpeg
    89,1 KB · Görüntüleme: 22
Ay ben doğum haritama baktım da sadece ateş ve su var 😂 Duygusallığım, ya hep ya hiççiliğim bundan mı acaba 😅 ve bana başka önerin varsa alırım 🙏🏻 hln09 hln09
Eki Görüntüle 3154360
owww bir uçtan bir uca sallanırsın ya yorucu. aynen öyle bir yanın aşırı duygusalken bir yanın marsiyen şekilde kestirip atması tam da bundan.

Merhabalar,
Biraz kendimden bahsetmek gerekirse 28 yaşında mühendisim. Okumayı, araştırmayı, izlemeyi ve gezmeyi çok seviyorum. Bu yaşıma kadar insanlar için çok uğraştım. Memnun etmeye çalıştım, insanların takdir ettiği kişi olmaya çalıştım ama hepsi boşuna ömrümü başkaları için harcamak istemiyorum artık.
Kiloluyken zayıflasan güzel olursun diyenler 17 kilo verince eski halin daha iyiydi yüzün yaşlı görünüyor dedi bana. Özetle insanları asla memnun edemeyiz. Zamanımı kendimi geliştirmek, mutlu etmek ve ruhuma şifa olmak için harcamak istiyorum. Burası benim şifa günlüğüm olsun istiyorum. Yeri gelir mutluluğumu, öğrendiğimi, güldüğümü yazarım yeri gelir hüznümü buraya paylaşırım.

Benim gibi düşünen ruhuna şifa arayan herkese kapım açıktır.

Sevgilerimle
mis gibii bazen hayatta bencil olmak gerekiyo

nasıl bakılıyor bilmiyorum ama sanırım terazide şöyle çıktı: Eki Görüntüle 3154364

internette yazan şu tarih doğruysa kad terazi gad koç Eki Görüntüle 3154365
Şimdi haritanı görmedim verdiğin bilgilere istinaden konuşacağım. Ateş elementin fazla ve güney ay düğümün koç Sen zaten önceki enkarnende marsiyen bir insan olmayı deneyimlemişsin. Ben merkezci, zaman zaman bencil, güdüsel hareket eden fevri, iş bitirici, bol atraksiyon ve agresyonlu ve beyninin dikine dikine giden en önemlisi de SAVAŞCI biriymişsin sadece başkasıyla da değil kendinle de. bu evreyi artık kapatman gerekiyor. Savaş bitti artık diploması müzakere dönemi. Bu yaşantında bu tarz davrandıkça eksiye düşer ilerleme kat edemezsin diyor ay düğümün sana. Kendinde bunları gözlemledin mi? İletişim kurmakta ve orta yolu bulmakta problem yaşıyor musun? Kendini ve bulunduğun ortamı güzelleştirmekle, tatlı dille aran nasıl? Ben değilde sen veya biz diyebiliyor musun? Hava elementin de az zannetmiyorum ki bunlar sana kolay gelsin. Empati sorunu yoğun gözüküyor.

Su yogun insanlar için diyebileceğim şey dünya hassas kalpler için bir cehennemdir :) iç güdüsel ve tetiksel hareketler fazla olabilir. Hareket etmeyi sevmeyebilirsiniz. Mantıgı birden tak tak diye devreye koyamazsınız önce toprak elementi sonrada ateş çalışmak sizi dengeye bence çeker.

Şimdi haritanı görmedim verdiğin bilgilere istinaden konuşacağım. Ateş elementin fazla ve güney ay düğümün koç Sen zaten önceki enkarnende marsiyen bir insan olmayı deneyimlemişsin. Ben merkezci, zaman zaman bencil, güdüsel hareket eden fevri, iş bitirici, bol atraksiyon ve agresyonlu ve beyninin dikine dikine giden en önemlisi de SAVAŞCI biriymişsin sadece başkasıyla da değil kendinle de. bu evreyi artık kapatman gerekiyor. Savaş bitti artık diploması müzakere dönemi. Bu yaşantında bu tarz davrandıkça eksiye düşer ilerleme kat edemezsin diyor ay düğümün sana. Kendinde bunları gözlemledin mi? İletişim kurmakta ve orta yolu bulmakta problem yaşıyor musun? Kendini ve bulunduğun ortamı güzelleştirmekle, tatlı dille aran nasıl? Ben değilde sen veya biz diyebiliyor musun? Hava elementin de az zannetmiyorum ki bunlar sana kolay gelsin.
Şöyle aslında önceki yaşamı bilemeyeceğim ama 20 yaşıma kadar benmerkezci, hırslı, kıskanç(sevdiklerimi paylaşamamak manasında), sinirli bir yapım vardı. Her durumda savaşırdım gerçekten. Son 5-6 yıldırsa uyumlu, sakin, ağırbaşlı biriyim. Sadece sevgilimle kavga edince veya biri sabrımı taşırınca (ki bu çok zordur) çok sivri dilli oluyorum. Ve sevgilim dışında diğer insanlarla bu tartışmalardan sonra orta yolu bulamadım hiç ve bazen iletişimde sorun yaşayabiliyorum. İnsanlar ya beni çok sever ya da direkt sevmez ortası yok.

Bu arada ben uyumlu, sakin, olgun olarak hep kaybettim garip bi şekilde, çok kazık yemişimdir. Hayatımın ilk 20 yılı daha başarılı ve sosyaldim. O yüzden tekrar o halime dönüşmeye çalışıyordum şaşırdım 😳

Şöyle aslında önceki yaşamı bilemeyeceğim ama 20 yaşıma kadar benmerkezci, hırslı, kıskanç(sevdiklerimi paylaşamamak manasında), sinirli bir yapım vardı. Her durumda savaşırdım gerçekten. Son 5-6 yıldırsa uyumlu, sakin, ağırbaşlı biriyim. Sadece sevgilimle kavga edince veya biri sabrımı taşırınca (ki bu çok zordur) çok sivri dilli oluyorum. Ve sevgilim dışında diğer insanlarla bu tartışmalardan sonra orta yolu bulamadım hiç ve bazen iletişimde sorun yaşayabiliyorum. İnsanlar ya beni çok sever ya da direkt sevmez ortası yok.

Bu arada ben uyumlu, sakin, olgun olarak hep kaybettim garip bi şekilde, çok kazık yemişimdir. Hayatımın ilk 20 yılı daha başarılı ve sosyaldim. O yüzden tekrar o halime dönüşmeye çalışıyordum şaşırdım 😳
Su ve ateş iki zıt kutuptur anlattıklarınıza göre kuzey ay düğümünüze uygun davranıyorsunuz peki acaba su ve ateşin orta noktasını9 bulabildiniz mi? Belkide sorun nerde ateş nerde su olacağınızı bilmektir , siz daha iyi bilirsiniz:)

Su yogun insanlar için diyebileceğim şey dünya hassas kalpler için bir cehennemdir :) iç güdüsel ve tetiksel hareketler fazla olabilir. Hareket etmeyi sevmeyebilirsiniz. Mantıgı birden tak tak diye devreye koyamazsınız önce toprak elementi sonrada ateş çalışmak sizi dengeye bence çeker.
Hahaha aynen öyle. Güneş akrep yükselen yengeç ay balık biriyim ve hassas kalbin kitabını yazmış duvara asmışım ara ara imza günü yapıyorum 🤣🤣 ama depresif bir yanım olmasına rağmen ben akrebin o dönüşüm özelliğini yeniden doğmayı sürekli yaşadığımı hissediyorum. Ben belli periyotlarla yeniden doğuyorum sanki bu yüzden kendimi çok seviyorum canım kendim

Su ve ateş iki zıt kutuptur anlattıklarınıza göre kuzey ay düğümünüze uygun davranıyorsunuz peki acaba su ve ateşin orta noktasını9 bulabildiniz mi? Belkide sorun nerde ateş nerde su olacağınızı bilmektir , siz daha iyi bilirsiniz:)
Bu çok doğru işte :) Aydınlandım valla teşekkürler ❤️❤️ Yıllardır haritamın yorumlanmasını istiyordum, iyi denk geldi. Daha da yorumlamak isterseniz çekinmeyin her şeyimi atabilirim 😂😂

Hahaha aynen öyle. Güneş akrep yükselen yengeç ay balık biriyim ve hassas kalbin kitabını yazmış duvara asmışım ara ara imza günü yapıyorum 🤣🤣 ama depresif bir yanım olmasına rağmen ben akrebin o dönüşüm özelliğini yeniden doğmayı sürekli yaşadığımı hissediyorum. Ben belli periyotlarla yeniden doğuyorum sanki bu yüzden kendimi çok seviyorum canım kendim
Ben de güneş akrep, ay yengeç, yükselen balığım bu nası bi tesadüf😯😯😲

X