Ömrümü kendime harcamak hedefim

Ben şifayı kaptım akşma da misafir var🤦‍♀️
Ay çok geçmiş olsun, misafir inşallah öyle önemli birileri değildir halden anlar yardımcı olur size
Hafta sonu ya herkes bi yerlere kaçmış galiba🙈
Ben kendimi önce alışveriş attım ama kısa sürdü malum günümüz fiyatları sabahtan beri dolap kapı siliyorum 🤣
Ay benim son haftasonlarım çok sönük geçti diye evrenden intikam almaya çalışıyorum fıldır fıldır gezmelerdeyim :KK53:
Benim yerime de gez ohhhh mis 💜💜

Ay çok geçmiş olsun, misafir inşallah öyle önemli birileri değildir halden anlar yardımcı olur size

Ben kendimi önce alışveriş attım ama kısa sürdü malum günümüz fiyatları sabahtan beri dolap kapı siliyorum 🤣

Benim de evde geçiyor bütün gün
Kahvaltı kahve yemek

Evde durunca da para harcanabiliyor bu internetten alışveriş hiç iyi bişey değil🤦‍♀️
Önceden çıkmayınca harcamazdık ne güzel

Dün akşam değişik bir film izledim
Bu aksam da öyle gececek 😂
Film kitap yemek temizlik dil çalışması spor ve sokak hayvanlarını beslemeyle gecıyor günlerim
Oğlumun sınav haftası arada ona da yardım ediyorum🤷‍♀️

Benim de evde geçiyor bütün gün
Kahvaltı kahve yemek

Evde durunca da para harcanabiliyor bu internetten alışveriş hiç iyi bişey değil🤦‍♀️
Önceden çıkmayınca harcamazdık ne güzel

Dün akşam değişik bir film izledim
Bu aksam da öyle gececek 😂
Film kitap yemek temizlik dil çalışması spor ve sokak hayvanlarını beslemeyle gecıyor günlerim
Oğlumun sınav haftası arada ona da yardım ediyorum🤷‍♀️
Günler yoğun ama maşallah verimli geçiyor 💜💜 başarılar dilerim oğlunuza

Selam hanımlar nasılsınız? Ben de şifayı kaptım bir de işim de çok yoğundu strese yorgunluğa direnemedi her halde kaptım en son tüm mikrobu hastalığı çöktüm 😂 şuan kımıldayacak halim bile yok

Teşekkür ederim ☺️ eşimin arkadaşları yardım ederler mi bilmem 😅

Selam hanımlar nasılsınız? Ben de şifayı kaptım bir de işim de çok yoğundu strese yorgunluğa direnemedi her halde kaptım en son tüm mikrobu hastalığı çöktüm 😂 şuan kımıldayacak halim bile yok
Çok geçmiş olsun ya bu aralar bir salgın var bende yeni iyileştim sayılır. Ama bu grip asla iyileşmiyor dinlenmeyle garip 😔😔

Biraz ders çalıştım bugün kızlar
Ama hala düzen oturtamadım
Diğer günden daha fazla çalışmak hedefim şimdilik

Sizler nasılsınız? :KK25:
Benim de aralık ayının ortasında sınavım var ama kitabın kapağını bile açmadım ya. Aslında çalışmaya başlamam lazım. Arada buraya ders çalıştığınızı yazarsanız belki ben de gaza gelirim umarım işe yarar :KK70:

Valla geçmiş olsun, bu ara forumda o kadar kişiye geçmiş olsun dedim ki az önce bayılacaktım bi anda içim çekildi, beni de çektiniz kendinize 😅

Normalde biraz tavuktan halliceyim, 8-9 gibi uyurum. Dün 3'e geliyordu saat ve alarm kurmadım, aylar sonra ilk defa öğlen uyanayım dedim. 7'de kalktım yine 🤭 Biyolojik saat denen şey üzüyor beni :KK43:

Biraz oyalandım, sonra kahvemi yaptım Cadıların Keşfi'ne devam. Bazı yerlerde çok çocukça geliyor cümleler, zamanında Gece Evi serisi vardı okumuşsunuzdur kesin, sanki ergenliğime dönüp onu okuyormuşum gibi hissediyorum 🤭 Ama güzel baya, çekiyor kendine. Battaniyeyle kuruldum camın önüne 😅Eki Görüntüle 3153096

Evde bayadır yemek pişmiyor, niyeyse halim yok. Bugün yemek yapacağım. Evi temizleyecektim ama yarına kalsın. Başka da planım yok.

Kitap Harry Potter kadar mükemmel değil çünkü kitap aslında bir aşk kitabı. Fakat çoğu fantastik serileri okuduğum için içlerinde kendine has bir dünyası olan sayılı serilerden biri.

Biyolojik saat beni de üzüyor bugün öğleye kadar uyumak istedim ama sekizde gözlerim açıldı 😔😔
En özendiğim şey otomatik uyanmak çünkü geç uyanınca tüm günüm boşa geçmiş gibi hissediyorum
Ben de özlediim 💖 Bu aralar buraya yazacak faydalı bir şey yapmıyorum, o yüzden yazmadım. Dizi izliyorum sadece.

Hep akşam yapacaklarımı bitirince yazarım diyorum erteleye erteleye gidiyor, o yüzden artık yapmayı planladıklarımı yazacağım yine, en azından yarısını yapsam bile kardır.

Keşke günlük topluca yaptığımız bir şey olsaydı eğlenceli olurdu.

En özendiğim şey otomatik uyanmak çünkü geç uyanınca tüm günüm boşa geçmiş gibi hissediyorum
Ben önceden saat kaç olursa olsun uyandıktan sonra geri uyuyabilirdim. Şimdi niyeyse yapamıyorum ya onu, 6'da eşimi yolculuyorum mesai 9'da başlıyor benim, biraz daha uyusam gün içinde daha enerjik olurum belki ama cıks 🥲 Gün sonunu düşünmezsek erken başlamayı ben de seviyorum. Bende yeni başladı sende de başlar belki 😅

Şu andan yarın geceye kadar olan hedeflerim:
-Sağlıklı kahvaltı
-Odamı toplayıp temizlemek
-Kitaptan 50 sayfa okumak
-Ders planı yapmak
-2 saat alanımda okuma
-Dil uygulamasında günlük hedefimi yapmak

Buraya en son kitap okuduğumu söylediğim zamandan beri ne kitap okudum ne dil çalıştım, şimdi buraya yazmak bile heveslendirdi. 5 dk sonra telefonu şarja takıp kitaba devam edeceğim 😂

Ben önceden saat kaç olursa olsun uyandıktan sonra geri uyuyabilirdim. Şimdi niyeyse yapamıyorum ya onu, 6'da eşimi yolculuyorum mesai 9'da başlıyor benim, biraz daha uyusam gün içinde daha enerjik olurum belki ama cıks 🥲 Gün sonunu düşünmezsek erken başlamayı ben de seviyorum. Bende yeni başladı sende de başlar belki 😅
Ben eğer o gün yapmam gereken zorunluluk yoksa erken uyanıyorum; varsa kalkışı sonsuza kadar erteleyebilirim 😂

X