Ömrümü kendime harcamak hedefim

Kolaylıklar diliyorum üniversite için mi çalışıyorsun herhangi bir sınav için mi?
Teşekkür ederim. Evet üni için.

Tabii ki. Hergün çalışıyorum. Yazarım başladıkça o zaman..

selaaam

Dehb tanısı aldım dün, ömrümde psikiyatrist görmeyen ben, 35 yaşımda iki tane birden gördüm dün, bugun ilaçlara başladım, enerji patlaması yaşadım iyice ne yaptığımı bilmiyorum ama sabahtan beri hiç boş durmadım, sürekli birşeyler araştırıp okuma hali, seans ve ilaçlar biraz tuzluya geldi ama başlığın hakkını vererek "en iyi yatırım kendime"dir dedim, bu sayede aylardır sürünen makalemi tamamlarım umarım.

Geçmiş olsun. İhmal etmeyip tedavi olmak çok önemli. Yetişkinlerde olduğunu bilmiyordum.

Ya ben de özledim. Bugün yazlıkları kaldırıp kışlıkları yerleştirdim. Dün çocuklarınkini yapmıştım. Dün yeniden diyete başladım. Akşam 6’dan sonra bir şey yemiyorum.

Valla geçmiş olsun, bu ara forumda o kadar kişiye geçmiş olsun dedim ki az önce bayılacaktım bi anda içim çekildi, beni de çektiniz kendinize
Hahaha ay aman dikkat et bak bulaşmasın sana da yeter ki, tüm solunum yolu mahvoluyor. Ama kimse hastaneye gidip test de yaptırmıyor covidden sıkılıp rafa kaldırdık galiba

Geçmiş olsun. İhmal etmeyip tedavi olmak çok önemli. Yetişkinlerde olduğunu bilmiyordum.
çok teşekkürler, cidden ben de bilmiyordum ve inanılmaz bir rahatlama geldi, çocukluktaki hiperaktivite gidiyormuş, erişkinlikte dikkat eksikliği ve dürtüsellik kalıyormuş hep, evet geç de olsa öğrendiğime şükrettim, sürekli iş, ev, sevgili değiştirme gibi belirtileri var, tabii ki buradan yanlış yönlendirmek istemem, ama cidden sorunu bilmek yarı yarıya rahatlattı sanki, sosyal cevremde sıkıntı yasamaya baslamıstım dengesiz ve istikrarsız geliyordum kendime.

şimdi beyin yapısını, bölümleri ve buna neden olan yapıyı araştırıyorum, yetiştirilmeyle alakası yok genetikmiş. bugunum de boyle gecer

Günaydın canımlarr.

Eşim nöbetli bir bölüme geçti. Bugün sabahın köründe kalktık, işe geçti o. Ben bölük çalışıyorum bugün sabah 4 Saatimi çalıştım evi temizledim epey uzun bi zaman sonra Dünden kalan yemekler var yemek yapmayacağım, akşamki mesaiye kadar kitap okuyayım. Temizlik sırasında 1 bölüm Mesut Süre de izledim, mis.

-Sağlıklı kahvaltı
-Odamı toplayıp temizlemek
-Kitaptan 50 sayfa okumak
-Ders planı yapmak
-2 saat alanımda okuma
-Dil uygulamasında günlük hedefimi yapmak

Merhabalar kızlar, nasılsınız , inşallah iyisinizdir . Yıl bitmek üzere. 2023 ajandaları alınıp yıllık hedef tablosu yapıldı mı?
Ajandalara bayılırım, iyi ki hatırlattın yapıcam bunu

Ajandalara bayılırım, iyi ki hatırlattın yapıcam bunu
Kendime swarovski taşlı bir kalem ve pasparlak bir ajanda alıcam zira bu yıl parlayayım artık istiyorum hahahahaAjanda tutmak mizacımızdaki toprak elementini dengeye çeker arkadaşlar haritasında toprak elementi az olan stabilite sorunu olanlara duyurulur . Ben biraz öyleyim

Bende hava hiç yok 0’a yakın ya da 0. Bana tavsiyen var mı?

Bende hava hiç yok 0’a yakın ya da 0. Bana tavsiyen var mı?
Renkli giyinmeni tavsiye ederim. Beden algın nasıl dış görünüşün senin için önemli midir?Bunlara dikkat etmeni öneririm. Birde kök bitkilerin suyunu içmekte zorlanır mısın mesela zencefilli bir çay hava elementini yükseltir. Hararet artırıyor çünkü. Mizac olarak havayım bende de toprak az stabilite de zorlanıyorum aynı anda 50 şeyle ilgilenmezsem deliriyorum. Birde bence biraz sal ve herşeyde bir mantık arama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…